09 Nisan 2020, Perşembe 09:21:20

Atatürk Havalimanı'nda hastane hareketliliği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korona virüs ile mücadele için hastane yapılacağını açıklamasının ardından Atatürk Havalimanı'nda hareketlilik başladı. İş makinelerinin Atatürk Havalimanı apronuna alınmaya başlandığı görüldü.
  • İÇ HATLAR TERMİNALİ , DIŞ HATLAR TERMİNALİ , AIRPORTHOTEL HALİ HAZIRDA TUVALETLERİNDEN ,OFİSLERİNE OTOPARKLARINA KADAR BOMBOŞ DURUR İKEN HASTAHANE İNŞAATI İÇİN YENİ BİNA YAPILMASI TAMAMEN MANTIK DIŞIDIR.TERMİNAL BİNALARINI VE AIRPORTHOTELİ TEMİZLETEREK 1 HAFTA İÇİNDE BİNLERCE YATAKLI HASTAHANEYE RAHATLIKLA ÇEVİREBİLİRDİK.PERSONEL İÇİN METRO İLE RAHATLIKLA ULAŞIM SAĞLAYABİLİRDİK.HASTA ARAÇLARI İÇİN OTOPARKI KULLANABİLİRDİK.GEÇ OLMADAN LÜTFEN BUNLARI DİKKATE ALIN ,SAYGILAR
  • Hazır terminal binaları dururken, yine bir yeşil alanın talan edilmesi ile karşı karşıyayız. Evlere bu kadar yakın, hiçbir toplu ulaşım imkanı olmayan, yanında bir de AVM bulunan böyle bir yere, hem de salgın hastalık hastanesi yapmak, doğrudan hastalığı yaymaktan başka bir işe yaramayacak.
  • Bence yeni havalimanini hastahane yapalim .. orasi 10000 yatakli hastahane olur .. biz eskisine geri donelim ))
  • Birkere orası ATATÜRK HAVALİMANI değil.tam olarak. FLORYA -YEŞİLKÖY arası sahil yoluna bağlanan yol üzeri.AHL ile hiç alakası yok. Florya Camisinin yanı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korona virüs ile mücadele için hastane yapılacağını açıklamasının ardından Atatürk Havalimanı'nda hareketlilik başladı. İş makinelerinin Atatürk Havalimanı apronuna alınmaya başlandığı görüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakanlar Kurulu toplantısının ardından korona virüs ile mücadele için İstanbul'da Sancaktepe ve Atatürk Havalimanı'nda iki adet bin yataklı hastane yapılacağını açıklamıştı.

Erdoğan'ın açıklamalarının ardından bugün Atatürk Havalimanı çevresine hareketlilik başladı. Sabah saatlerinde Yeşilköy'de bulunan Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne ait arazide çalışmaya başlayan iş makineleri, daha sonra Atatürk Havalimanı apronuna alınmaya başladı. Havacılık Müzesi yakınında açılan kapıdan Atatürk Havalimanı apronuna giriş yapan iş makineleri ve malzeme taşıyan tırlar, kameralara yansıdı.Atatürk Havalimanı'nda hastane hareketliliği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

ÖNERİ ~ 2 yıl önce
İÇ HATLAR TERMİNALİ , DIŞ HATLAR TERMİNALİ , AIRPORTHOTEL HALİ HAZIRDA TUVALETLERİNDEN ,OFİSLERİNE OTOPARKLARINA KADAR BOMBOŞ DURUR İKEN HASTAHANE İNŞAATI İÇİN YENİ BİNA YAPILMASI TAMAMEN MANTIK DIŞIDIR.TERMİNAL BİNALARINI VE AIRPORTHOTELİ TEMİZLETEREK 1 HAFTA İÇİNDE BİNLERCE YATAKLI HASTAHANEYE RAHATLIKLA ÇEVİREBİLİRDİK.PERSONEL İÇİN METRO İLE RAHATLIKLA ULAŞIM SAĞLAYABİLİRDİK.HASTA ARAÇLARI İÇİN OTOPARKI KULLANABİLİRDİK.GEÇ OLMADAN LÜTFEN BUNLARI DİKKATE ALIN ,SAYGILAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sürücü ~ 2 yıl önce
Hazır terminal binaları dururken, yine bir yeşil alanın talan edilmesi ile karşı karşıyayız. Evlere bu kadar yakın, hiçbir toplu ulaşım imkanı olmayan, yanında bir de AVM bulunan böyle bir yere, hem de salgın hastalık hastanesi yapmak, doğrudan hastalığı yaymaktan başka bir işe yaramayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorum ~ 2 yıl önce
Bence yeni havalimanini hastahane yapalim .. orasi 10000 yatakli hastahane olur .. biz eskisine geri donelim ))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÇLŞ ~ 2 yıl önce
Birkere orası ATATÜRK HAVALİMANI değil.tam olarak. FLORYA -YEŞİLKÖY arası sahil yoluna bağlanan yol üzeri.AHL ile hiç alakası yok. Florya Camisinin yanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adamlar ~ 2 yıl önce
Algi yapiyor iste
asd ~ 2 yıl önce
resimlerden 35L pistinin tam yaninda calisma var gibi gözüküyor, orasi AHL degil mi?
Rantin hasi ~ 2 yıl önce
Nelere kadirsin allahim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000