12 Temmuz 2019, Cuma 13:51:41

Corendon turizmcilerle buluştu

Corendon Airlines, Kuşadası otel ve acenteleriyle Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen keyifli bir kahvaltıda bir araya geldi.
  • Gecikme yapmadan kalktık. Ucak içi servis, temizlik falan da iyiydi. Izmirimize böyle güzel yeni firmalar yakışır. Devamı gelsin.
  • Yıldıray Bey, sizden filonuza Airbus istiyoruz.
  • Zor iş kolay gele...

Corendon Airlines, Kuşadası otel ve acenteleriyle Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen keyifli bir kahvaltıda bir araya geldi.

Corendon Airlines, Kuşadası ve çevresinde hizmet veren oteller, incoming şirketleri, seyahat acenteleri ve basın mensuplarını Kuşadası Double Tree by Hilton Gio Restaurant&Lounge’da düzenlenen kahvaltıda ağırladı. 12 Temmuz’da Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada, turizm yöneticilerine Corendon’un 1 Haziran itibarıyla başlayan İzmir-Almanya uçuşlarının yanı sıra son dönemdeki çalışmaları ve Corendon Airlines’ın kış programı hakkında da detaylı bilgi aktarıldı.

Bu özel buluşmaya katıldıkları için tüm misafirlere teşekkür eden Karaer, “2005 yılında kurduğumuz Corendon Airlines’in kısa süre içinde bu seviyelere ulaşması son derece gurur verici. Haziran ayı itibarıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Almanya’nın dokuz şehrine başlattığımız direkt uçuşlar yoğun ilgiyle karşılandı. Beklentilerimizin çok ötesinde ilgi gören yeni hatlarımızdan aldığımız motivasyonla hedeflerimizi daha da ileri taşıyoruz. 2019-2020 kışı boyunca Avrupa’nın 7 meydanından İzmir’e düzenleyeceğimiz uçuşların programını açıklamıştık. 2020 yazında da meydan sayımızı ve base ettiğimiz uçak sayısını arttırarak İzmir özelinde tüm bölge turizmine büyük katkılar sağlamak istiyoruz” dedi.

Organizasyona katılan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de Corendon’un bölgeye düzenleyeceği uçuşların sektör ve özellikle kış turizmi için önemine dikkat çekerek bu uçuşlar için Belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Corendon Airlines’ın İzmir’den gerçekleştirdiği direkt uçuşların planlaması şöyle:

1 Haziran - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında:
Köln: Salı, Cuma, Pazar
Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi
Frankfurt: Salı, Cuma
Hannover: Cuma, Cumartesi
Hamburg: Çarşamba, Pazar
Maastricht/Aachen: Perşembe, Pazar
Münih: Pazartesi, Cumartesi
Stuttgart: Salı, Cuma
Münster: Salı


1 Kasım 2019 – 2 Nisan 2020:
Köln: Salı, Cuma
Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi
Frankfurt: Salı, Cuma
Hannover: Perşembe, Pazar
Hamburg: Pazar
Münih: Pazartesi, Cumartesi
Stuttgart: Salı, CumaCorendon turizmcilerle buluştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Yolcu ~ 3 yıl önce
Gecikme yapmadan kalktık. Ucak içi servis, temizlik falan da iyiydi. Izmirimize böyle güzel yeni firmalar yakışır. Devamı gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen yolcu isen ~ 3 yıl önce
Başka bir şey demiyorum
Yolcu ~ 3 yıl önce
Sen yolcu isen başka bir şey demiyorum diye yazan büyücü sihirbaz arkadaş. Yukarıdaki yorumu ben yazmadım ama nasıl biliyorsun bunun yolcu olmadığını. Muneccimmisiniz acaba? Ben hakikaten yolcuyum. Corendon ile de sunexpress ile de uçtum. Ikisi de çok güzel şirketler. Herhalde sen karalama makinesisin. Işkembeden atıp tutuyorsun.
Yolcuya ~ 3 yıl önce
Kimsenin islembedwn atıp tuttuğu yok corendon denen işkembe seyahati çok iyi biliriz sana da munecciminkini yedirecem az kaldi
Uçakları en pis ~ 3 yıl önce
Havayoludur kendileri ben çok iyi biliyorum hatta uçakları pis olduğu için yerisletme personeli 5 gece üst üste çalışmıştı uçaklar pis olduğu için
AIRBUS A321-232 ~ 3 yıl önce
Yıldıray Bey, sizden filonuza Airbus istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XX ~ 3 yıl önce
Zor iş kolay gele...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000