02 Ekim 2014, Perşembe 07:28:59

ETIHAD KABİN MEMURU ARIYOR

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, kabin ekibine katılmak üzere, konuk ağırlama konusunda deneyimi olan bireyler için uluslararası yeni iş fırsatları sunuyor.
  • Mülakatta da bu yaxdığınız gibiyseniz aramazlar tabii ki
  • How are you ne var yu değil THY de olmadığınız için kıskanmayın sevgili arkadaşlarım, şirketin yarısı ingiliz dili ve edebiyatı mezunu, elbette arada çürük elmalar olacak ancak şirketimizde çince, japonca, korece eğitimi olan ve bu dillerde rahatça anons yapabilen sayısız kabin memurumuz var, Türkiye de kaç kişi okul hayatı bittiğinde mükemmel seviyede ingilizce biliyor?.. Ben wall street institute de ingilizce öğretmenliği yapmış, iş ve mülakat ingilizcesi üzerine çalışmaları olmuş bir kabin memuruyum, THY yi eleştiren işsizleri uçuşlarıma bekliyorum. Emirates konusunda da orada sadece ingilizce bilen ve çalışan arkadaşım mevcut, kafanıza göre duyumla ve kötü bir Türkçe ile buraya yorum atmayın.
  • emirates gibi arap emirliklerindeki şirketler toplama insanlardan oluşur.mühendisler ingiliz abd li 15 20000 dolara çalışır ücretsiz villa ve çocuklarına özel okul veriri. altlarına da 500 600 dolara hintli bangladeşli gariban tecleri koyarlar dünyanın bir çok yerinden toplama rus polonyali ingiliz thai filipinli çinli "güzel aç kızları toplar"1+1 otel bozması lojmana sokar maksat sadece ortadoğulu avrupalı kendini kazanova zanneden sonradan görmelerin sulak hareketlerine gülerek karşılık versinler tebessüm tebessüm .ama sonuç psikolojik öfke panik atak
  • Iyi derecede ingilizce bilen girer!how are you ne var yu dan baska birsey bilmeyenleri almaz tabii.Maalesef TK da ucanlarin anonslarini goruyorum (hem kokpit hem kabin),utaniyorum gercekten:(
  • Bundan. Iki ay once emirates. Air lines. Sozde. Mulakat. Yapti. Bir hotelde. Iki Bir bayan Iki. Saat. Emirates. In. Reklamini yapti. 200. Kisiden. Resimli. Bir resimli oz gecmisini aldi. Saat 1 De bu islem Bitirdi. Dediki. Ogleden sonra Eger size haber gelirse. Mulakata gelirsiniz Ne yazikki. Ogleden sonrada gecti. Iki. Ayda gecti. Hala haber gelecel. Mademki. Bes. Yildizli. Ise. Neden insanlari boyle kandiriyorlar? Sadece cok yazik. Neden yazik. Cunku. Muslumaniz.
  • umarım emirates gibi Show amaçlı değildir. türkitede 150 kişi gelir başvuruya ertesi gün 140 ini eler 1 ertesi gün 8 ini eler 2 sinden birini alır diğerine alım durdu der .havasın ı showunu yapaqr gider bedava reklam ve psikolojik olarak türklere şu mesajı veriri"siz bizde çalışmaya layık değiğlsiniz biz en iyisiyiz "elenenler de ezik hisseder halbuki amaç ları eleman alımı değildir .rakip ülke çalıişanlarını psikolojik ezmektir..
  • Neden Türkiye gibi Müslüman ülkede mülakat yapmıyor ??

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, kabin ekibine katılmak üzere, konuk ağırlama konusunda deneyimi olan bireyler için uluslararası yeni iş fırsatları sunuyor.

Uluslararası ekip seçim günleri; İtalya, Almanya, Japonya, Fas ve Tunus dahil olmak üzere beş ülkeden 12 farklı şehirde gerçekleştirilecek. Abu Dabi’de de yürütülecek olan süreç kabin memurları için 1, 8, 15, 22 ve 29 Ekim tarihlerinde, yiyecek içecek müdürü ile uçuş şefleri için ise 13 ve 27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Etihad Havayolları’nın ödüllü kabin ekibine ya da yiyecek içecek müdürleri ve donanımlı uçuş şefleri arasına katılmak isteyenler, www.etihad.com/cabincrewrecruitment linki üzerinden ön başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Etihad’ın hızlı büyümesini desteklemek amacıyla, istihdam sürecini stratejik olarak önemli ülke pazarlarında gerçekleştireceklerini belirten Etihad Havayolları Misafir Hizmetleri Başkanı Aubrey Tiedt, “Bu şehirlerin her birinde seçkin hizmet ve ağırlama deneyimi bulunan 200’e yakın güçlü adayı davet edeceğiz. Etihad konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya odaklı, yetenekli ve hevesli adayları ekiplerimize katmayı umuyoruz. 115’ten fazla uyruktan oluşacak kabin ekibimize, ileri düzeyde eğitim ve gelişim fırsatlarının yanı sıra kariyer olanakları ile Birleşik Arap Emirlikleri’nde yeni bir yaşam deneyimi sunuyoruz,” dedi.

Abu Dabi’de yaşam ve 30 bin feet yükseklikte konuklarla ilgilenmenin dinamikleri hakkında kapsamlı bilgi sunmanın yanı sıra Etihad Havayolları, adaylar ile geniş kapsamlı mülakat süreci yürütmeye hazırlanıyor.

Başarılı olan adaylar Etihad Havayolları’nın Abu Dabi’deki modern Eğitim Akademisi’nde kabin hizmeti ve güvenliğinin tüm detaylarını öğreneceği, kapsamlı bir eğitimden geçecek.


Uluslararası Ekip SeçimGünleri
ITALYA:

• Napoli: 2 Ekim 2014
• Bari: 5 Ekim 2014
• Milano: 6 Ekim 2014
• Katanya: 8 Ekim 2014
• Floransa: 9 Ekim 2014
• Bologna: 12 Ekim 2014
• Venedik: 15 Ekim 2014

DİĞER:

• Narita (Japonya): 22 Ekim 2014
• Tunus (Tunus): 26 Ekim 2014
• Dusseldorf (Almanya): 27 Ekim 2014
• Kasablanca (Fas): 28 Ekim 2014 

ETIHAD KABİN MEMURU ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

20.39a ~ 8 yıl önce
Mülakatta da bu yaxdığınız gibiyseniz aramazlar tabii ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
How are you ne var yu değil THY de olmadığınız için kıskanmayın sevgili arkadaşlarım, şirketin yarısı ingiliz dili ve edebiyatı mezunu, elbette arada çürük elmalar olacak ancak şirketimizde çince, japonca, korece eğitimi olan ve bu dillerde rahatça anons yapabilen sayısız kabin memurumuz var, Türkiye de kaç kişi okul hayatı bittiğinde mükemmel seviyede ingilizce biliyor?.. Ben wall street institute de ingilizce öğretmenliği yapmış, iş ve mülakat ingilizcesi üzerine çalışmaları olmuş bir kabin memuruyum, THY yi eleştiren işsizleri uçuşlarıma bekliyorum. Emirates konusunda da orada sadece ingilizce bilen ve çalışan arkadaşım mevcut, kafanıza göre duyumla ve kötü bir Türkçe ile buraya yorum atmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 8 yıl önce
PAÇALARINDAN KİBİR AKIYOR BİRİKTİR İLERDE ÇOCUKLARINA MİRAS YAPARSIN
Humming bird ~ 8 yıl önce
Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum ben de ingilizce öğretmeniyim ve şu anda doktora yapıyorum,çoğu zaman yeni girmiş veya tecrübeli çoğu arkadaşımıza ne mezunu olduğunu sorduğumda dil bölümleri veya y.dışında bulunmuşluk ortaya çıkıyor,şirket plansız programsız yönetildiği için yıllardır ani personel ihtiyaçları duymuş ve bu alımlarda ülke gerçeği olan torpille de yüzlerce adam alınmıştır özellikle böyle dönemler bulunmakta;çoğu hiçbir sınavı geçememekte ama ahde vefa ile işleri devam etmekte Kabin amiri vs olabilmektedir.Dil üzerinden insan kalitesi tartışması anlamsızdır fakat bu enternasyonel iş ve bu dünyaya mal olmuş şirket için zaruriyeti ortada olmasından mütevellit konu bu kadar gündemdedir ama THY Türkiye'deki diğer tüm "ultra" şirketlerden daha fazla çürük elma barındırmamaktadır.Bazı köklü holdinglerin önemli pozisyonları haricinde,bizim farkımız kritik noktalarda bile eğitim seviyesi düşük yöneticilerdir bu da devlet tarafımız,e malum;)
tec ~ 8 yıl önce
emirates gibi arap emirliklerindeki şirketler toplama insanlardan oluşur.mühendisler ingiliz abd li 15 20000 dolara çalışır ücretsiz villa ve çocuklarına özel okul veriri. altlarına da 500 600 dolara hintli bangladeşli gariban tecleri koyarlar dünyanın bir çok yerinden toplama rus polonyali ingiliz thai filipinli çinli "güzel aç kızları toplar"1+1 otel bozması lojmana sokar maksat sadece ortadoğulu avrupalı kendini kazanova zanneden sonradan görmelerin sulak hareketlerine gülerek karşılık versinler tebessüm tebessüm .ama sonuç psikolojik öfke panik atak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Iyi derecede ingilizce bilen girer!how are you ne var yu dan baska birsey bilmeyenleri almaz tabii.Maalesef TK da ucanlarin anonslarini goruyorum (hem kokpit hem kabin),utaniyorum gercekten:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 8 yıl önce
Önemli olan diksiyon değil konuşulanı anlayabilmek. Şirketi karalayacğım diye olayı gereksiz boyutlara taşımayın. Senin gibiler ancak yerden ötüp durur ;)
tec ~ 8 yıl önce
ben utanmıyorum sen utanıyorsan o senın kişisel ezikliğin.
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Bundan. Iki ay once emirates. Air lines. Sozde. Mulakat. Yapti. Bir hotelde. Iki Bir bayan Iki. Saat. Emirates. In. Reklamini yapti. 200. Kisiden. Resimli. Bir resimli oz gecmisini aldi. Saat 1 De bu islem Bitirdi. Dediki. Ogleden sonra Eger size haber gelirse. Mulakata gelirsiniz Ne yazikki. Ogleden sonrada gecti. Iki. Ayda gecti. Hala haber gelecel. Mademki. Bes. Yildizli. Ise. Neden insanlari boyle kandiriyorlar? Sadece cok yazik. Neden yazik. Cunku. Muslumaniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reklam kokan hareket ~ 8 yıl önce
umarım emirates gibi Show amaçlı değildir. türkitede 150 kişi gelir başvuruya ertesi gün 140 ini eler 1 ertesi gün 8 ini eler 2 sinden birini alır diğerine alım durdu der .havasın ı showunu yapaqr gider bedava reklam ve psikolojik olarak türklere şu mesajı veriri"siz bizde çalışmaya layık değiğlsiniz biz en iyisiyiz "elenenler de ezik hisseder halbuki amaç ları eleman alımı değildir .rakip ülke çalıişanlarını psikolojik ezmektir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen... ~ 8 yıl önce
Mülakatlar başlamadan önce şöyle bir saat kadar şirket propagandası yapılır 'tanıtım' adı altında, ver coşkuyu ver coşkuyu durumu yani, sinirleriniz biraz güçlü değilse mülakata 1-0 yenik girersiniz zaten. Hele de uzun süre işsizseniz etkilenme ihtimaliniz de yüksek. Düşene acınmıyor.
UAE121 ~ 8 yıl önce
Emirates gerçekten en iyisi ama. Şirkette çalışabilecek ve istedikleri kriterlere sahip Türkiye'de çok az insan var. Bizim Türk şirketler orta düzeyde kriterlere sahip personel alımı yapıyor ancak Emirates 5 yıldızlı bir hava yolu olma amacı taşıdığından çok üst düzey ve profesyonel ekip kuruyor. Şirketteki çalışanların neredeyse tamamı minimum 3 dil biliyor.
Anlamadım ~ 8 yıl önce
Neden Türkiye gibi Müslüman ülkede mülakat yapmıyor ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mülayim Sert ~ 8 yıl önce
İstanbul olimpiyat tanıtımı reklam filminde neden başörtülü kadın yoksa o yüzden.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000