14 Ekim 2015, Çarşamba 08:18:02

Etihad New York seferlerinde çıtayı yükseltti

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Etihad Rezidans (The Residence by Etihad™) kabinli lüks Airbus A380 uçağı, Abu Dabi – New York uçuşlarına başladı.
  • Umarız orgi'nin en iyi alıcısı ve yıldızı olursun. Ayrıca o arao emirliklerindeki dünyanın en yüksek binası bufj halifa da hediye sana. Çok memnun kalacağından eminiz.
  • güzel haber. birde şu yangın içinde orta doğudaki kanli insanlara yardım etseler!!! Libya Irak, Suriye.... hangi ülke sırada acaba.
  • abu dabi - orgi seferlerine de istiyoruz bu 380i. ne de olsa turizm patlaması yaşanacak orgide :))))

İstanbul’dan New York’a giden Etihad Airways yolcuları 23 Kasım 2015 tarihinden itibaren seyahatlerinin Abu Dabi – New York kısmını A380 ile gerçekleştirebilecek.

Etihad Airways’in filosundaki A380’ler, havacılık dünyasında çığır açan yenilikleri ve bir ilk niteliği taşıyan üç odalı lüks Etihad Rezidans kabini ile ön plana çıkıyor. Yaklaşık 12 metrekare alana sahip Etihad Rezidans kabini A380’in üst katının ön bölümünde yer alıyor ve bir ya da iki yolcu ağırlayabiliyor. Bir oturma odası, ayrı bir duş bölümü ve iki kişilik yatak odasından oluşan Etihad Rezidans kabinlerinde havacılık endüstrisinde yine bir ilk olan kabine özel uçuş görevlisi yer alıyor.

Etihad Airways’in devrim niteliğindeki A380 uçağı, 9 First Apartment, 70 Business Studio ve 415 akıllı ekonomik koltuğu ile yüksek standartlarda konfor, eğlence ve kabin içi bağlantı sunuyor. Etihad Airways ile Abu Dabi’den Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat eden tüm yolcular, Abu Dabi Havaalanı’nda ön kontrolden geçme avantajından faydalanabiliyor. Ön kontrol uygulaması, ABD yolcularına uçaklarına binmeden evvel ABD havaalanında uygulanan gümrük, göçmenlik ve güvenlik de dahil tüm kontrollerden geçtikleri benzersiz bir hizmet sunuyor. Böylece yolcular, ABD’ye ulaştıklarında iç hat yolcuları gibi hızlıca ülkeye giriş yapabiliyor.

Etihad Airways First Class ve Business yolcuları, Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleşen uzun mesafeli uçuşlarda “The Premium Stopover” paketinden yararlanarak şehrin en iyi otellerinde konaklayabiliyor. Program kapsamında First Class yolcuları 2 gece, Business Class yolcuları ise 1 gecelik ücretsiz konaklamanın tadını çıkarıyor.

Etihad Airways Hakkında

2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Etihad Airways, 2014 yılında 14,8 milyon yolcu taşıdı. Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya veAsya’da halihazırdaki uçtuğu veya başlayacağını duyurduğu toplam 110 uçuş noktası bulunan şirketin filosu 119 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Airways’in ayrıca 66 Boeing 787, 6 Airbus A380, 25 Boeing 777-X ve 62 Airbus A350 olmak üzere 200'ün üzerinde kesin uçak siparişi bulunuyor.

Etihad New York seferlerinde çıtayı yükseltti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Rezalet'e ~ 7 yıl önce
Umarız orgi'nin en iyi alıcısı ve yıldızı olursun. Ayrıca o arao emirliklerindeki dünyanın en yüksek binası bufj halifa da hediye sana. Çok memnun kalacağından eminiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 7 yıl önce
ne diyorsun sen orgici :) zoruna mı gitti ?
İsim / Rumuz ~ 7 yıl önce
güzel haber. birde şu yangın içinde orta doğudaki kanli insanlara yardım etseler!!! Libya Irak, Suriye.... hangi ülke sırada acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 7 yıl önce
abu dabi - orgi seferlerine de istiyoruz bu 380i. ne de olsa turizm patlaması yaşanacak orgide :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinsirella ~ 7 yıl önce
ne kadar ciddiyetsiz bir yorum!
Orgiii ~ 7 yıl önce
Denemislerde slot alamamislar yogunluktan. Malum airporthaberin tarafsiz, seffaf ve muthis haberlerinde de gordugumuz uzere turiserle dolup tasiyor orGi 8))
how can ~ 7 yıl önce
i go to orgiii ? - yallah şu taraftan.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000