08 Aralık 2015, Salı 14:35:21

Etihad'a 3 ödül birden

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, geçtiğimiz hafta içinde iki ayrı organizasyonda toplam üç ödül aldı.
  • etihad abu dabi merkezli çalılşan bir firma. istanbul-abu dabi uçulşarınını thy ile ortak yapıyor. diğer bir deyişle thy nin sitesinden satılan abu dabi uçuşlarının çoğu ethiad tarafından icra ediliyor. direk thy nin yaptığı tek tük uçuşlar ise o kadar dandik saatlerde ki (gecenin 3 ü gibi) iş için giden çoğu türk mecburen biletini ethiad ın icra ettiği uçuştan alıyor. bu ortak uçuşlardan ethiad kendi gerçekleştrimiş olsa bile bileti thy sattığı için kendi mil sisteminde mil vermiyor. thy de ethiad gerçekleştirdi diye miles and smiles da mil vermiyor. bir söylentiye göre birleşik arap emirlikleri özellikle thy nin kendi uçuşlarına hep abu subuk saatleri vererek ethiadı kayırmış böylelikle yolcular mecburen ethiadı tercih eder olmuş. yemek kalitesi ethiad da bariz bir şekilde thy den daha iyidir.kabin ekibinde 40 milletten insan vardır ve thy ekiplerine göre profesyonel bir imaj çizer. kabin içi konfor da thy uçaklarından daha iyidir.
  • Bu hatta American airlines ile British Airlines 1400 dolara bilet satiyor, gir kardesim THY 800 dolara sat bileti, oyun degistirici ol. 787 ler siparis verilmeli, yolcu sayisi daha dusuk olacak Denver Vancevuar gibi hatlarda calisilmalidir
  • thy'nin aldıgı dandirik kategorilerinden değil anladıgım kadarıyla.
  • Nedn şu arapları böyle klasmanlara sokuyorlar? Onlar diğer havayolları ile aynı kefed değil ki. Para var adamlarda su gibi harcıyorlar. Ne zarar ettin diyen var ne de kar? Sonra da ortaya çıkıp reklam yapıyorlar. Neyin reklamı? Benim param var istediğimi ysparım reklamı mı? Hadi ordan ya... Thy dahil birçok havayolu nereden kar ederim diye uğraşırken araplar nereye para harcarım diye düşünüyor
  • thy personeli gelip burada gereksiz münakaşalara gireceğine, etihad'ı örnek alsın!!!

ABD merkezli Air Transport World (ATW) dergisi tarafından “2016 Yılının Havayolu” seçilerek sektörün en prestijli ödüllerinden birine layık görülen şirket ayrıca AirlineRatings.com tarafından düzenlenen 2016 Excellence Awards’ta “En İyi First Class” ve “En İyi Uzun Menzilli Havayolu” ödüllerini kazandı.

Etihad Airways özgün büyüme stratejisi ile “Yılın Havayolu” seçildi

ATW dergisi editörlerinin, dünya genelindeki yaklaşık 100 havayolu arasında yaptığı değerlendirmede Etihad Airways; vizyonu, özgün işbirliği stratejisi ile desteklediği organik büyümesi, ticari odağı ile son dört yılda elde ettiği kar, güçlü yönetim kadrosu ve yenilikçi teknoloji ve hizmetleri ile “Yılın Havayolu” ödülüne layık görüldü.

Etihad Airways, geçtiğimiz günlerde ise dünyanın tek kapsamlı güvenlik ve ürün değerlendirme portali AirlineRatings.com tarafından her yıl düzenlenen ve havayolu sektöründe “mükemmellik” anlayışını değerlendiren 2016 Airline Excellence Awards’ta “En İyi First Class” ve “En İyi Uzun Menzilli Havayolu” ödülüne layık görüldü.

Etihad Airways geçtiğimiz 12 ayda yeni Boeing 787 Dreamliner ile A380 uçaklarını filosuna kattı. Ayrıca 2015 yılında 3 kıtada 6 yeni destinasyonu uçuş ağına ekleyen havayolu, 120 uçaklı filosu ile 116 noktaya uçuş gerçekleştiriyor.

Etihad'a 3 ödül birden

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

abu dabi ~ 6 yıl önce
etihad abu dabi merkezli çalılşan bir firma. istanbul-abu dabi uçulşarınını thy ile ortak yapıyor. diğer bir deyişle thy nin sitesinden satılan abu dabi uçuşlarının çoğu ethiad tarafından icra ediliyor. direk thy nin yaptığı tek tük uçuşlar ise o kadar dandik saatlerde ki (gecenin 3 ü gibi) iş için giden çoğu türk mecburen biletini ethiad ın icra ettiği uçuştan alıyor. bu ortak uçuşlardan ethiad kendi gerçekleştrimiş olsa bile bileti thy sattığı için kendi mil sisteminde mil vermiyor. thy de ethiad gerçekleştirdi diye miles and smiles da mil vermiyor. bir söylentiye göre birleşik arap emirlikleri özellikle thy nin kendi uçuşlarına hep abu subuk saatleri vererek ethiadı kayırmış böylelikle yolcular mecburen ethiadı tercih eder olmuş. yemek kalitesi ethiad da bariz bir şekilde thy den daha iyidir.kabin ekibinde 40 milletten insan vardır ve thy ekiplerine göre profesyonel bir imaj çizer. kabin içi konfor da thy uçaklarından daha iyidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DFW-LON ~ 6 yıl önce
Bu hatta American airlines ile British Airlines 1400 dolara bilet satiyor, gir kardesim THY 800 dolara sat bileti, oyun degistirici ol. 787 ler siparis verilmeli, yolcu sayisi daha dusuk olacak Denver Vancevuar gibi hatlarda calisilmalidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 6 yıl önce
thy'nin aldıgı dandirik kategorilerinden değil anladıgım kadarıyla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden ~ 6 yıl önce
Nedn şu arapları böyle klasmanlara sokuyorlar? Onlar diğer havayolları ile aynı kefed değil ki. Para var adamlarda su gibi harcıyorlar. Ne zarar ettin diyen var ne de kar? Sonra da ortaya çıkıp reklam yapıyorlar. Neyin reklamı? Benim param var istediğimi ysparım reklamı mı? Hadi ordan ya... Thy dahil birçok havayolu nereden kar ederim diye uğraşırken araplar nereye para harcarım diye düşünüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zenginin malı ~ 6 yıl önce
züğürdün çenesini yorarmış.
örnek alsınlar ~ 6 yıl önce
thy personeli gelip burada gereksiz münakaşalara gireceğine, etihad'ı örnek alsın!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000