08 Haziran 2022, Çarşamba 15:39:17

Ahmet Bolat'tan THY Personeline Müjde

Dünya'nın en çok ülkesine uçan hava yolu şirketi unvanına sahip Türk Hava Yolları'nın tüm dünyadan çalışanlarını bir araya getirdiği TK FEST 2022 etkinliği başladı. TK FEST'te konuşan THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat personele müjdeli haber verdi.
  • 20 tane müdürün maaşı 100 tane işçinin maaşına bedel ne iş yaptıkları da belli değil akşama kadar yaz kızım
  • Yav çay su dağıtan hostes 30 bin maaş alıyor kan ter içinde çalışan işçi 5 bin şimdi bize kas sistemi uyguluyorsunuz ama Azrail kadrolu taşeron ayrımı yapmaz bu tk lılar boş boş yatıyor 8 saatleri çay sigarayla geçiyor
  • Sn Ekşi çıkıp demedi mi zoomdan bağlanıp bilmem ne yayınlarına pandemi bitince herkes eski hakkını alacak, azdan az çoktan çok kesinti yaptık bitince herkes maaşına dönecek demedi mi ya da dönemin eski yk başkanı? Tvlerdeydi her hafta bi kanalda. Bir kişiyi bırakmamak için sendikamızın da özverisiyle sağolsun personelimiz şirketine sahip çıktı maaşlarda yüzde elliye varan kesintiler yaptık. Bakın biz de yk olarak biz de huzur hakkı almama kararı aldık. Bitince pandemi eski haline gelecek dedi mi demedi mi? Açın youtube a yazın görün. Hakkımı yiyen can veremesin. Hakkım haram olsun. İlk fırsatta gideceğim dedim. Her arkadaşıma söyledim. Şimdi de gidiyorum. Fırsat doğdu. Benim gibi çok kişi var. 10lardan bahsetmiyorum. Sadece benimle beraber işe başlayacak 18 kişi var ona göre. Haram olsun. Alabiliyorsanız alın eğitim parasını şimdi.
  • 5m gider 6m gelir düzenim değişmesi lazım
  • Taşeron dediğin insan değil gelinde palet bağlayın sayın THY çalışanları !
  • nerden biliyorsun sormadıklarını? zihniyetiniz ayrımcılığınız batsın be. ne gözünüz varmış başkasının parasında.
  • Biz orda uçak altında yardırırken müzik sesleri bize geliyordu.Kast sisteminin hastası bunlar.Yazık..Maaşları bari düzeltin biz kendimiz gideriz eğlenceye..
  • Büyüüüüük başkanın, Aycı'nın kadrolarını tasfiye edip yerine kendi kadrolarını koymaktan başka icraati nedir? Sanki çalışan hakları yıllardır kötüye giderken ahmet bolat thy yönetim kurulunda değildi. Nedir bu sütten çıkmış ak kaşık algısı ben anlamış değilim.
  • Etik hatla anlaşmaya ne oldu böyke küresel bir şirkette etik kurul olmaması büyük yanlış
  • Bütün personel için düzenlenen TK FEST'e Ankara'dan sadece şefler gönderildi. Diğer personele dalga geçer gibi festivalin ikinci günü gidebilecekleri bildirildi. Üst yönetim isteyen kişilere bilet ve otel ayarlanacağını bildirsede yönetim bunu personelden gizledi.

Dünya'nın en çok ülkesine uçan hava yolu şirketi unvanına sahip Türk Hava Yolları'nın tüm dünyadan çalışanlarını bir araya getirdiği TK FEST 2022 etkinliği başladı. TK FEST'te konuşan THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat personele müjdeli haber verdi.

THY çalışanlarına motivasyon amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte konuşan THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, daha önce personelin gösterdiği özveriyi ödüllendireceklerini yineleyerek ilk ödülü eylül ayında dağıtmayı planladıklarını belirtti.

Anadolu Efes'in THY Euroleague'de şampiyon olurken gösterdiği başarı atıfta bulunan Bolat, "Belgrad'da Euroleague finalini izledim. Efes başta yeniliyordu. Ancak koç ve oyuncular hiç istifini bozmadı. Son periyotta da kazandılar. Bizim için de Haziran, Temmuz, Ağustos ayları son periyotlarımız. Burada bütün enerjimizi göstereceğiz ve inşallah Lufthansa'nın tarihinde yakalamış olduğu en büyük karlılığı yakalayacağız. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Sonrasında da başarıları hep beraber paylaşacağız" dedi.

Bolat'tan sonra söz alan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi de "Birlikte bu yükün altından hep beraber kalkacağız" ifadelerini kullandı.

İşte Ahmet Bolat'ın o açıklamaları:©AirportHaber.com

Ahmet Bolat'tan THY Personeline Müjde

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (294)

Azrail kırıklıklar ~ 7 gün önce
20 tane müdürün maaşı 100 tane işçinin maaşına bedel ne iş yaptıkları da belli değil akşama kadar yaz kızım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mezarcılar a.ş ~ 13 gün önce
Yav çay su dağıtan hostes 30 bin maaş alıyor kan ter içinde çalışan işçi 5 bin şimdi bize kas sistemi uyguluyorsunuz ama Azrail kadrolu taşeron ayrımı yapmaz bu tk lılar boş boş yatıyor 8 saatleri çay sigarayla geçiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakkımı yediniz ~ 14 gün önce
Sn Ekşi çıkıp demedi mi zoomdan bağlanıp bilmem ne yayınlarına pandemi bitince herkes eski hakkını alacak, azdan az çoktan çok kesinti yaptık bitince herkes maaşına dönecek demedi mi ya da dönemin eski yk başkanı? Tvlerdeydi her hafta bi kanalda. Bir kişiyi bırakmamak için sendikamızın da özverisiyle sağolsun personelimiz şirketine sahip çıktı maaşlarda yüzde elliye varan kesintiler yaptık. Bakın biz de yk olarak biz de huzur hakkı almama kararı aldık. Bitince pandemi eski haline gelecek dedi mi demedi mi? Açın youtube a yazın görün. Hakkımı yiyen can veremesin. Hakkım haram olsun. İlk fırsatta gideceğim dedim. Her arkadaşıma söyledim. Şimdi de gidiyorum. Fırsat doğdu. Benim gibi çok kişi var. 10lardan bahsetmiyorum. Sadece benimle beraber işe başlayacak 18 kişi var ona göre. Haram olsun. Alabiliyorsanız alın eğitim parasını şimdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesele 5m değil ~ 15 gün önce
5m gider 6m gelir düzenim değişmesi lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargocu ~ 15 gün önce
Taşeron dediğin insan değil gelinde palet bağlayın sayın THY çalışanları !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nerden ~ 15 gün önce
nerden biliyorsun sormadıklarını? zihniyetiniz ayrımcılığınız batsın be. ne gözünüz varmış başkasının parasında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS Harekat ~ 15 gün önce
Biz orda uçak altında yardırırken müzik sesleri bize geliyordu.Kast sisteminin hastası bunlar.Yazık..Maaşları bari düzeltin biz kendimiz gideriz eğlenceye..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İcraati ne? ~ 15 gün önce
Büyüüüüük başkanın, Aycı'nın kadrolarını tasfiye edip yerine kendi kadrolarını koymaktan başka icraati nedir? Sanki çalışan hakları yıllardır kötüye giderken ahmet bolat thy yönetim kurulunda değildi. Nedir bu sütten çıkmış ak kaşık algısı ben anlamış değilim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vardiyalı ~ 14 gün önce
Ahmet bolat o zaman yk üyesi değildi. GMY görevini yürütüyordu.
Sayın Ahmet Bey ~ 15 gün önce
Etik hatla anlaşmaya ne oldu böyke küresel bir şirkette etik kurul olmaması büyük yanlış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saf taşaron ~ 15 gün önce
Şirket ne oldu büyük başkanım Sizin sayenizde taşaronlar merhem oldunuz kurban parası birde millet dalga geçer oldu tazminatları alcakmiyiz inan benim ihtiyacım var yeni bir hayat kurcam rabbim size saglik sıhhat versin
Şef Olmayan ~ 15 gün önce
Bütün personel için düzenlenen TK FEST'e Ankara'dan sadece şefler gönderildi. Diğer personele dalga geçer gibi festivalin ikinci günü gidebilecekleri bildirildi. Üst yönetim isteyen kişilere bilet ve otel ayarlanacağını bildirsede yönetim bunu personelden gizledi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000