07 Haziran 2024, Cuma 09:11:33

Almanya İçişleri Bakanlığı'ndan dev helikopter siparişi

Almanya İçişleri Bakanlığı, Federal Polis teşkilatı için 44 adete kadar H225 helikopteri sipariş etti.
  • Suna verilen her paraya acirim
  • Kullandikca anladigin Rezil bir govde ve rezil bir helikopter

Almanya İçişleri Bakanlığı, Federal Polis teşkilatı için 44 adete kadar H225 helikopteri sipariş etti. Bu rekor sipariş, 38 kesin sipariş ve ek olarak altı helikopter için opsiyonları içeriyor. H225 helikopterinin yük kapasitesi, menzili ve gelişmiş sistemleri, özel kuvvetler taşımacılığından yangın söndürme ve afet yardımı gibi geniş bir yelpazede güvenlik ve kolluk kuvvetleri görevlerini yerine getirebilecek çok yönlü bir hava aracı olmasını olmasını sağlıyor. Teslimatların 2029'da başlaması planlanıyor.

Airbus Helicopters CEO'su Bruno Even, "Almanya'ya helikopterlerimize ve özellikle H225 ailesine olan devam eden ve yenilenen güveni için teşekkür etmek istiyorum. H225'in Almanya'nın güvenliğine katkıda bulunacak ve ihtiyaç duyan vatandaşlarına yardımcı olacak olmasından gurur duyuyoruz," dedi. Even, "Bundespolizei, son yıllarda H225'e yaptığımız sürekli iyileştirmeler sayesinde modern bir helikopter bekleyebilir. H225, önümüzdeki on yıllar boyunca piyasada mevcut olan en gelişmiş helikopterlerden biri olmaya devam edecek," diye ekledi.

H225, 20 yılı aşkın süredir Alman Federal Polisinin hizmetinde olan H155 ve AS332 helikopterlerinin yerini alacak. Bu sipariş, pilotlar ve bakım personeli için sorunsuz bir geçiş sağlayacak. Sözleşme ayrıca eğitim araçları ve yedek parça paketlerini de kapsıyor.

Almanya İçişleri Bakanlığı'ndan dev helikopter siparişi

Yorumlar

Yazik ~ 7 gün önce
Suna verilen her paraya acirim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezil ~ 7 gün önce
Kullandikca anladigin Rezil bir govde ve rezil bir helikopter

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000