10 Aralık 2023, Pazar 09:21:40

ANEX Tour, Polonya pazarında hedef büyüttü

Anex Grubu, Polonya pazarındaki etkinliklerini artırmak ve 2024 yılında bölgede daha geniş bir kitleye ulaşmak amacıyla önemli hedefler belirledi.
  • ....

Anex Grubu, Polonya pazarındaki etkinliklerini artırmak ve 2024 yılında bölgede daha geniş bir kitleye ulaşmak amacıyla önemli hedefler belirledi. Polonya, Ukrayna, Letonya, Estonya ve Litvanya'dan gelen 750 seyahat acentesi temsilcisi ile Şarm El Şeyh'te düzenlenen etkinlikte, şirket 2023 sezonunu değerlendirdi ve 2024 programını duyurdu.

Anex Grubu'nun 2023 yılında Polonya pazarında başarılı bir performans sergileyerek 250 bin civarında yolcuya hizmet sunduğu açıklandı. Şirket, bu başarıyı daha da ileri taşıyarak 2024 için hedefini 400 bin yolcu olarak belirledi. Krakow şehrinden başlayacak yeni operasyonlarla birlikte, Tunus'un Djerba adasını programına dahil edecek olan Anex Grubu, Bodrum, Dalaman ve Birleşik Arap Emirlikleri operasyonlarını da genişleterek destinasyon çeşitliliğini artırmayı amaçlıyor.

Anex Grubu'nun Polonya pazarındaki büyüme stratejisi, bölgedeki turizm potansiyelinden en iyi şekilde faydalanmayı hedefleyerek, sektördeki güçlü konumunu daha da sağlamlaştırmayı amaçlıyor. Şirketin 2024 programı, bölgedeki seyahat acenteleri ile iş birliğini güçlendirme ve turizm alanında daha geniş bir etki yaratma amacını taşıyor.

ANEX Tour, Polonya pazarında hedef büyüttü

Yorumlar

Aferin ~ 3 ay önce
....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000