10 Haziran 2021, Perşembe 13:50:40

Bodrum Havalimanı'nda seferler artıyor

Turizm cenneti Muğla’daki havalimanlarında hareketlilik başladı. Milas-Bodrum Havalimanı’nda 2021 yılı itibariyle 47 farklı hava yolu firmasının 5 bin 500 dış hat uçuşu gerçekleştirmesi planlanıyor.
  • Bodrum mu kaldı yaw?
  • Bodrum havalimanı demeyeceksiniz Milas Bodrum havalimanı diyeceksiniz. Sonra alınıp kızıyorlar :) Uçakta olay çıkaran bile var. Böylede sorunlu insanların olduğu bir uçuştur burası.
  • Bjv artık ayıl havalimanı kategorisine girdi. Boş yere açık tutuluyor

1997 yılında tamamlanarak hizmete açılan ve her geçen yılı konuk sayısı ve hizmet kalitesini artırarak bölgeye hizmet veren Milas-Bodrum Havalimanı'nda 2021 yılı itibariyle 47 farklı hava yolu firmasının 5 bin 500 dış hat uçuşu gerçekleştirmesi planlanıyor.

Türkiye genelinde 1 Haziran tarihinde pandemi kısıtlamalarında kontrolü normalleşme tedbirleri uygulamaya konulurken, Milas ile çevre ilçe ve illerde tatilini yapmak isteyen turistleri taşıyan farklı ülkelerden havayolu firmaları havalimanındaki seferlerini arttırmaya başladı.

Turizm bölgesindeki çalışmalara paralel olarak bu yıl farklı ülkelerden 47 hava yolu firmasının uçuş planladığı Milas Bodrum Havalimanı'nın 1 milyonun üzerinde yolcuya hizmet vermesi bekleniyor.

Bodrum Havalimanı'nda seferler artıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Bodrum ~ 8 gün önce
Bodrum mu kaldı yaw?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lütfen Dikkat ~ 9 gün önce
Bodrum havalimanı demeyeceksiniz Milas Bodrum havalimanı diyeceksiniz. Sonra alınıp kızıyorlar :) Uçakta olay çıkaran bile var. Böylede sorunlu insanların olduğu bir uçuştur burası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bjv ~ 9 gün önce
Bjv artık ayıl havalimanı kategorisine girdi. Boş yere açık tutuluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000