14 Mayıs 2024, Salı 09:15:35

Croatia Airlines Split-İstanbul uçuşlarını tanıttı

Croatia Airlines, Hırvatistan Ulusal Turizm Kurulu, Split Turizm Kurulu ve Split-Dalmaçya Bölge Turizm Kurulu İstanbul'da ortak tanıtım yaptı

Croatia Airlines, Hırvatistan Ulusal Turizm Kurulu, Split Turizm Kurulu ve Split-Dalmaçya Bölge Turizm Kurulu İstanbul'da ortak tanıtım yaptı

Croatia Airlines, Hırvatistan Ulusal Turizm Kurulu, Split Turizm Kurulu ve Split-Dalmaçya Bölge Turizm Kurulu, İstanbul'da Türk iş dünyası (B2B) gazetecileri ve seyahat acentelerine ortak bir tanıtım toplantısı düzenledi.

Hırvatistan'ın bayrak taşıyıcısı Croatia Airlines'ın Dalmaçya'nın en büyük turizm merkezi ile Türkiye'nin en büyük şehrini doğrudan birbirine bağlayacağı Split'ten İstanbul'a yeni sezonluk rotasını tanıttı.

Croatia Airlines, bu yılın Ekim ayı ortasına kadar Split-İstanbul hattında Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada üç kez doğrudan uçuş gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu sayede Croatia Airlines, Split ile uluslararası destinasyonlar arasında daha da iyi hava bağlantıları sağlayabilecek. Split-İstanbul hattındaki uçuşlar için dönüş uçak biletleri 179 eurodan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

Bu yılın yaz sezonunda Croatia Airlines, Split Havalimanı'nı 21 uluslararası destinasyona ve 22 havalimanına (Amsterdam, Atina, Viyana, Berlin, Bükreş, Dublin, Düsseldorf, Frankfurt, İstanbul, Kopenhag, Londra Gatwick, Londra Heathrow, Lyon, Milano, Münih, Oslo, Paris, Prag, Roma, Üsküp, Stockholm ve Zürih) bağlayacak.

Önümüzdeki turizm sezonunda Croatia Airlines, 50 uluslararası rotada uçuş gerçekleştirerek Hırvatistan'ı 28 uluslararası varış noktasına ve 29 Avrupa havalimanına bağlamayı planlıyor, Hırvatistan Havayolları 17 bin 200'den fazla uçuş gerçekleştirmeyi ve 2 milyondan fazla koltuk sunmayı planlıyor.

Croatia Airlines Split-İstanbul uçuşlarını tanıttı

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000