14 Mayıs 2024, Salı 19:00:40

DHMİ'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü'nde çok sayıda atama yapıldı.
  • Kayseri havalimanı Müdürü sayın Fatih Türkoğlu beyefendi bir insandı. Kaliteliydi emrindeki herkesi de insan yerine koydu. Bazıları yerlerini yadırgadı. Onun insanlığını kalitesini herkes bilir. Buraya 3 gömlek büyük geldi
  • Bu atamalwrın devamı varmı daha acaba bilen varmı değişmesi gündemde olan yerler varmı Birde Kesinlikle Müdürü yardımcılarında en aInda yer değiştırmeleri opması lazım ama kesinlikle bazılarına vazgeçilmez mesken olmuştur yetkililer bu müdür yardımcışarı konusuna acil el armaları lazım mesela doğudakiler bariya trakyaya batıdakilerde doğuya güneydoğuya çakılı müdür yardımcışarına At koşturma yeri olmuş
  • Kgb asil sen kimsin adammisin orda olanlari yuzune soylemedigimi nerden biliyon sen he sana adres vereyimde goruselim sabaha kadar anlatayim sana yuzune soylediklerimi falan orda olan dolaplari sende tasvip etmiyormusun ya bazi seyleri temizlik muduru kim ha soylesene bir bayan kac yillik bir kisi hic temizlik yaptimi tabikide yok dogrumu amirlikte hirsizlik olmuyirmuydu yalanmi madem bilen birisin benide cok iyi tanirsin haddini bil bak daha cok yazarim buraya sen o adama iyi diyorsan sen ondan daha asaliksin bunlari bile bile
  • Edi ile Büdüyü de Ankaraya alın. Kafalar zehir, şahsiyetler pırlanta.. Hem daire başkanı olacaz diyorlarmış kendileri
  • İnsan kaynakları yeni başkanı umarım artık herkese insan muamelesi yapar. Başkanım unutma Kibir bir şeytanın ilk meziyetidir. Hepimiz insanız. Hayırlı olsun.
  • Acilen dhm nin aş olması lazım
  • Hizmet aracı adı altında Başmüdür ve Müdürlerin makam aracı olarak ailece kullandığı araç saltanatına son verilmelidir. Soruşturma başlatılmalı, mobeseler ile eve gidiş gelişler tespit edilerek Şimdiye dek tüketilen yakıt bedelleri idarecilerden tahsil edilmelidir. İşine gelmeyen idareci olmasın defi ref olup gitsin.
  • Tazminat giyim yardimi ne oldu torpilini bulan müdür oluyor
  • İyiki gitti Müdür Nöbetçi Amirlerden bazıları yolcudan kalma sigara ,parfüm ,saat daha çok değerli eşyaları evlerine götürerek nemalandılar bunu Müdüre anlattık hep koltuğunu korumak için her şeye göz yumdu sonu böyle oldu
  • Çanakkale müdürünün terfi alması garip olmuş. Rezaletten rezalete imza attı. Kısacık dönemde Çanakkale skandallarla çalkalandı. Şimdide terfi alıyor. Hayret bişey. Neyse artık genel müdürlük düşünsün.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü'nde önemli değişiklikler yaşandı.

DHMİ'nin çeşitli birimlerinde yapılan atamalarla birlikte havalimanı başmüdürü ve müdürlerinin yanı sıra bazı daire başkanlarının da değiştiği öğrenildi.

Ankara Esenboğa Havalimanı başmüdürü Hamza Demir, artık DHMİ Genel Müdürlük Destek Hizmetleri Başkanı olarak görev yapacak. Demir'den boşalan Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü pozisyonuna ise Ebubekir Özcan atandı. DHMİ İnsan Kaynakları Başkanı Çiğdem Güvenç görevden alınırken, onun yerine Bursa Yenişehir Havalimanı Müdürü Bülent Zerey getirildi.

Kayseri Havalimanı müdürü Fatih Türkoğlu'nun yerine Kars Harakani Havalimanı Müdürü Enver Selim Akata atanırken, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Başmüdür Yardımcısı olarak görev yapan Levent Ersoy'un DHMİ Pazarlama Daire Başkanı olarak atanması da dikkat çekti. Ayrıca, Kamu Özel İş (KÖİ) Birliği Başkanlığı görevinde vekaleten bulunan Murat Başaran'ın asaleten atandığı duyuruldu.

DHMİ Eğitim Daire Başkanlığı'na ise Hasan Yıkman'ın atanmasıyla birlikte, kurumdaki değişimlerin yaygın olduğu görüldü.

©AirportHaber.com

DHMİ'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI

Yorumlar Tüm Yorumlar (101)

Sabrırlı ~ 10 saat önce
Kayseri havalimanı Müdürü sayın Fatih Türkoğlu beyefendi bir insandı. Kaliteliydi emrindeki herkesi de insan yerine koydu. Bazıları yerlerini yadırgadı. Onun insanlığını kalitesini herkes bilir. Buraya 3 gömlek büyük geldi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gariban ~ 13 saat önce
Bu atamalwrın devamı varmı daha acaba bilen varmı değişmesi gündemde olan yerler varmı Birde Kesinlikle Müdürü yardımcılarında en aInda yer değiştırmeleri opması lazım ama kesinlikle bazılarına vazgeçilmez mesken olmuştur yetkililer bu müdür yardımcışarı konusuna acil el armaları lazım mesela doğudakiler bariya trakyaya batıdakilerde doğuya güneydoğuya çakılı müdür yardımcışarına At koşturma yeri olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kayserile ~ 1 gün önce
Kgb asil sen kimsin adammisin orda olanlari yuzune soylemedigimi nerden biliyon sen he sana adres vereyimde goruselim sabaha kadar anlatayim sana yuzune soylediklerimi falan orda olan dolaplari sende tasvip etmiyormusun ya bazi seyleri temizlik muduru kim ha soylesene bir bayan kac yillik bir kisi hic temizlik yaptimi tabikide yok dogrumu amirlikte hirsizlik olmuyirmuydu yalanmi madem bilen birisin benide cok iyi tanirsin haddini bil bak daha cok yazarim buraya sen o adama iyi diyorsan sen ondan daha asaliksin bunlari bile bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teyyare ~ 3 saat önce
Bekliyorum seni. Ekmek yedigi yere ihanet eden kisisiniz. Sizi bir yer paklar. O da gorusunce soyleyeyim sana.
Güneyin virane incisi ~ 1 gün önce
Edi ile Büdüyü de Ankaraya alın. Kafalar zehir, şahsiyetler pırlanta.. Hem daire başkanı olacaz diyorlarmış kendileri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Latifu ~ 1 gün önce
İnsan kaynakları yeni başkanı umarım artık herkese insan muamelesi yapar. Başkanım unutma Kibir bir şeytanın ilk meziyetidir. Hepimiz insanız. Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dhmi ~ 1 gün önce
Acilen dhm nin aş olması lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ Makam Aracı ~ 2 gün önce
Hizmet aracı adı altında Başmüdür ve Müdürlerin makam aracı olarak ailece kullandığı araç saltanatına son verilmelidir. Soruşturma başlatılmalı, mobeseler ile eve gidiş gelişler tespit edilerek Şimdiye dek tüketilen yakıt bedelleri idarecilerden tahsil edilmelidir. İşine gelmeyen idareci olmasın defi ref olup gitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATC ~ 2 gün önce
Tazminat giyim yardimi ne oldu torpilini bulan müdür oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakan ~ 1 gün önce
2 gün önce ustundekine müdürüm diyen adam,müdürüm dediğinin müdürü oluyor silsile falan hikaye torpil şahane
yattı ~ 24 saat önce
giyim yattı artık ayni verilecek kupon arazi yok
Kayseri ~ 2 gün önce
İyiki gitti Müdür Nöbetçi Amirlerden bazıları yolcudan kalma sigara ,parfüm ,saat daha çok değerli eşyaları evlerine götürerek nemalandılar bunu Müdüre anlattık hep koltuğunu korumak için her şeye göz yumdu sonu böyle oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nevşehirli ~ 1 gün önce
Ellerinize sağlık
Gerçek olamaz ~ 12 saat önce
Yolcudan kalma eşyalar tutanakla geliyor gözünle gormediysen iftira atma
Çanakkale ~ 2 gün önce
Çanakkale müdürünün terfi alması garip olmuş. Rezaletten rezalete imza attı. Kısacık dönemde Çanakkale skandallarla çalkalandı. Şimdide terfi alıyor. Hayret bişey. Neyse artık genel müdürlük düşünsün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çanakkale ye ~ 2 gün önce
Sen ne biçim konuşuyorsun. Sana kimse büyüklerin hakkında nasıl konuşman gerektiğini öğretmedi mi. Tespit ediliceksin ve büyüklerine saygısızca konuşmanın bedelini en sert şekilde ödiyeceksin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000