21 Kasım 2023, Salı 13:36:32

Diyarbakır Havalimanı'nda arbede; 1 kişi yaralandı

Diyarbakır Havalimanı'nda umreden dönen kafileyi karşılamak isteyen yakınları ile özel güvenlik personeli arasında çıkan arbedede, 1 kişi yaralandı.
  • bu yorumları yapanlar ve bu yapılan yorumları beğenenleri merak ediyorum acaba olay esnasında olayın olduğu o anda olay mahalinde hazır bulunup yaşananlara şahit mi oldular gerçekten çok ilginç, yakın zamanda muğlada yaşanan dr uzman çavuş olayını bana hatırlattı. hastane çalışanları ve diğer sağlık görevlileri doktorun arkadaşlarıydı, neredeyse uzman çavuşu linç edip topluma da linç etireceklerdi, eğer ki kamera kayıtları olmamış olsaydı uzman çavuş suçlanrak işinden kovulacaktı. bilmem anlatabildim mi?
  • 8 senedir hep diyorum bunları otobüsle göndereceksin uçak fazla. Uçak içi kargaşa mı desen hakaret mi desen kaos mu desen her şey var. Yazık ki bunlar için saat farketmeden gelen yer hizmetleri görevlilerine, uçuş ekiplerine, polis memurlarına. Düşünün yerine oturmuş diye kadına Tokat atıldı.
  • Dünyanın her konuda gıpta ettiği ülkemizin güzide bir köşesinden artık alışılmış insan manzaraları...
  • İşte bunların verdiği oylarla ülkeyi yönetenleri seçiyoruz.
  • Adam uzaya gitmiş sanki uzaydan geldiğini sanıyor mübarek birde kutsal topraklara gitmişim diyor hacı olmuşum diyor
  • Memlekette her şeye çare bulunurda eğitimsiz cahil kalmış bu barzolara çare bulunmaz.
  • Biz daha böyle geri kalmış toplumlara özgü sorunları çözememişiz,millet yolda yürümesini,otobüse,metroya vs binip inmesini bilmiyor,devlet ne düzeni,nizamı sağlıyor ne denetliyor ne de caydırıcı, yaptırımı olan kanunlar çıkarıp uyguluyor sonra dünya bizi kıskanıyor,çekiniyor,gıpta ediyor...
  • Ayıp Bee kardeşim güvenlik görevlisinden ne istiyorsunuz. Oda bir emir kulu havaalanları yol geçen hanı değil herşey kurallı devlet düşmanları bunlar devlet sana her konuda destek verip umreye yolluyo. Türkiyedeki Havaalanlarımız gül gibi çalışırken. Bunların yaptıkları Ayıp Bee kardeşim KINIYORUM. Yazıklar olsun. Ülkemize bunlar gibi insanlar yüzünden turist gelmiyor.
  • bu insanlıktan nasibini almamış tiplere havayolu, havaalanı gibi şeyler fazla bile. bırakcaksın kendi ilkelliklerinde yaşamaya devam edicekler. Bunlara yapılan her iyilik fazla!
  • Hacca gidince veya dönünce kendini birşey saniyor vatandaşlar

Diyarbakır Havalimanı'nda umreden dönen kafileyi karşılamak isteyen yakınları ile özel güvenlik personeli arasında çıkan arbedede, 1 kişi yaralandı.

Olay, sabah saatlerinde Diyarbakır Havalimanı Dış Hatlar'da meydana geldi. Umreden dönen kafileyi yasak olan bölgede karşılamak isteyen yakınları ile geçişe izin vermeyen özel güvenlik personeli arasında arbede çıktı.

Bu sırada 1 personel hafif yaralandı. Polisin müdahalesi ile son bulan arbede, cep telefonu kamerasına da yansıdı. (Hürriyet)

 

Diyarbakır Havalimanı'nda arbede; 1 kişi yaralandı

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

bakış açısı ~ 10 gün önce
bu yorumları yapanlar ve bu yapılan yorumları beğenenleri merak ediyorum acaba olay esnasında olayın olduğu o anda olay mahalinde hazır bulunup yaşananlara şahit mi oldular gerçekten çok ilginç, yakın zamanda muğlada yaşanan dr uzman çavuş olayını bana hatırlattı. hastane çalışanları ve diğer sağlık görevlileri doktorun arkadaşlarıydı, neredeyse uzman çavuşu linç edip topluma da linç etireceklerdi, eğer ki kamera kayıtları olmamış olsaydı uzman çavuş suçlanrak işinden kovulacaktı. bilmem anlatabildim mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Harekatçı ~ 10 gün önce
8 senedir hep diyorum bunları otobüsle göndereceksin uçak fazla. Uçak içi kargaşa mı desen hakaret mi desen kaos mu desen her şey var. Yazık ki bunlar için saat farketmeden gelen yer hizmetleri görevlilerine, uçuş ekiplerine, polis memurlarına. Düşünün yerine oturmuş diye kadına Tokat atıldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İş çok zor ~ 10 gün önce
Dünyanın her konuda gıpta ettiği ülkemizin güzide bir köşesinden artık alışılmış insan manzaraları...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçmayan Kalsın ~ 10 gün önce
İşte bunların verdiği oylarla ülkeyi yönetenleri seçiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabır ~ 11 gün önce
Adam uzaya gitmiş sanki uzaydan geldiğini sanıyor mübarek birde kutsal topraklara gitmişim diyor hacı olmuşum diyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baba Vanga ~ 11 gün önce
Memlekette her şeye çare bulunurda eğitimsiz cahil kalmış bu barzolara çare bulunmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 11 gün önce
Biz daha böyle geri kalmış toplumlara özgü sorunları çözememişiz,millet yolda yürümesini,otobüse,metroya vs binip inmesini bilmiyor,devlet ne düzeni,nizamı sağlıyor ne denetliyor ne de caydırıcı, yaptırımı olan kanunlar çıkarıp uyguluyor sonra dünya bizi kıskanıyor,çekiniyor,gıpta ediyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğukan ~ 11 gün önce
Ayıp Bee kardeşim güvenlik görevlisinden ne istiyorsunuz. Oda bir emir kulu havaalanları yol geçen hanı değil herşey kurallı devlet düşmanları bunlar devlet sana her konuda destek verip umreye yolluyo. Türkiyedeki Havaalanlarımız gül gibi çalışırken. Bunların yaptıkları Ayıp Bee kardeşim KINIYORUM. Yazıklar olsun. Ülkemize bunlar gibi insanlar yüzünden turist gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zz ~ 11 gün önce
bu insanlıktan nasibini almamış tiplere havayolu, havaalanı gibi şeyler fazla bile. bırakcaksın kendi ilkelliklerinde yaşamaya devam edicekler. Bunlara yapılan her iyilik fazla!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TİYATRO ~ 11 gün önce
Hacca gidince veya dönünce kendini birşey saniyor vatandaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000