11 Aralık 2023, Pazartesi 14:15:26

Emirates 5 ödülü birden kaptı

Emirates, prestijli 2023 World Travel Awards'ın büyük finalinde beş kategoride ödüle layık görüldü.
  • Tek söylüçek para para para iyi olduklarından degil inanın
  • amed boled yönetseydi 50 ödül alırlardı:)
  • Kabin hizmetleri hemen duyuru çıkarsın, ife sistemde yer almayan filmleri hostesler gidip yolcuya anlatsın. Ayrıca her 15 dakikada bir ekonomi kabinine çıkıp tepside ikram sunsun, her 10 dakikada bir tuvalet temizlesin, her 5 dakikada bir de yeni fikir üreterek şirkete katkıda bulunsunlar. Ne de olsa müşteri memnuniyetiyle alakalı bütün sorumluluk minimum dinlenme ve minimum ekiple overduty yaptırılan 'kabin elemanları'nda. Başka hiç bir departmanın bir sorumluluğu yok.
  • Arap dünyasının lideri. Dünyada sadece para saçarak ödül alabilir

Emirates, 2023 World Travel Awards'ın büyük finalinde beş kategoride ödüle layık görüldü. First Class ve uçak içi eğlenceden Skywards ve markalamaya kadar birçok alanı ön plana çıkaran Emirates'in aldığı bu ödüller, olağanüstü müşteri deneyimine uzun süredir yaptığı yatırımın bir göstergesi oldu.

Sektörün yüksek profilli ödül töreninde Emirates, üst üste üçüncü kez Orta Doğu'da Dünyanın Lider Havayolu Şirketi seçildi. Uçak İçi Eğlence, Markalaşma ve First Class kategorilerinde Lider Havayolu ödülü alan Emirates’in ayrıca yolcu sadakat programı olan Skywards da son 12 törenin 10'unda kazandığı Dünyanın Önde Gelen Ödül Programı ödülüne layık görüldü.

Emirates'in, “Seyahat sadece dilediğiniz yere ulaşmak değil, oraya keyifle ulaşmaktır” görüş ve inancı, hem havada hem de yerde müşteri deneyimine yönelik devam eden sayısız yatırımının altını çiziyor. Havayolunun çıtayı yükseltme konusundaki kararlılığı, Emirates'in global yolcular için en iyi tercih olmaya devam etmesini de sağladı.

‘İyisiyle uçun' marka vaadini yerine getiren Emirates, uçak içi deneyimi geliştirmek için 2 milyar ABD doları tutarında bir yatırım gerçekleştiriyor. Emirates, son derece popüler vegan menüsüne ek olarak, First Class'ta sınırsız havyar sunan özel bir sinema menüsü ile yiyecek ve içecek sunumunu yeniden tasarladı. Premium Ekonomi kabin geliştirmesi ise tüm hızıyla devam ediyor ve 22 adet A380'in iç mekanları da tamamen yenilendi. Emirates, BAE astronotu Dr. Sultan AlNeyadi ile Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan canlı olarak yapılan röportaj gibi ayrıcalı programlar da dahil olmak üzere her sınıfta uçak içi eğlence sistemi ice üzerinden 6.500 eğlence kanalı sunuyor.

Her yıl düzenlenen World Travel Awards'ın Büyük Turu mükemmellik için dünyayı tarıyor, bölgesel turizm ve seyahat organizasyonlarını ödüllendiriyor ve kazananların en iyi ödüller için başa baş yarıştığı Büyük Final ile sonuçlanıyor. 30. yıl dönümünü kutlayan World Travel Awards, dünya çapında sektörün en prestijli ödül programlarından biri olarak kabul ediliyor.

Emirates, bu yıl global yolcuların oylarıyla ULTRAs 2023 Ödülleri'nde Dünyanın En İyi Havayolu ve Orta Doğu'nun En İyi Havayolu kategorilerinde çifte ödül alması da dahil olmak üzere, geniş bir kategori yelpazesinde endüstri lideri olmayı başardı. Havayolu aynı zamanda 2024 APEX Dünya Klasında Havayolu ve 2024 IFSA En İyi Uçak İçi Hizmet ödülüne layık görülürken; Gulf Business Awards 2023'te de Yılın Taşıma ve Lojistik Şirketi ödülünü kazandı.

Emirates 5 ödülü birden kaptı

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Para ~ 3 ay önce
Tek söylüçek para para para iyi olduklarından degil inanın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 3 ay önce
amed boled yönetseydi 50 ödül alırlardı:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin Hizmetleri ~ 3 ay önce
Kabin hizmetleri hemen duyuru çıkarsın, ife sistemde yer almayan filmleri hostesler gidip yolcuya anlatsın. Ayrıca her 15 dakikada bir ekonomi kabinine çıkıp tepside ikram sunsun, her 10 dakikada bir tuvalet temizlesin, her 5 dakikada bir de yeni fikir üreterek şirkete katkıda bulunsunlar. Ne de olsa müşteri memnuniyetiyle alakalı bütün sorumluluk minimum dinlenme ve minimum ekiple overduty yaptırılan 'kabin elemanları'nda. Başka hiç bir departmanın bir sorumluluğu yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hhmm.. ~ 3 ay önce
Sessiz sinema yani ? Aslında iyi fikir, nasıl kimsenin aklına gelmedi. Hatta cem yılmaz'dan ders alalım, aralarda gösteri yapalım. Mesela ben illüzyonist olurum. Oryantal olabilir .. aklıma geldikçe eklerim
Emirates ~ 3 ay önce
Arap dünyasının lideri. Dünyada sadece para saçarak ödül alabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000