22 Eylül 2023, Cuma 16:49:27

Emirates A380 pilot alımı için harekete geçti

Emirates, ağında uçmaya yönelik olağanüstü talebi karşılamak için geniş gövdeli uçak filosunu genişletmeye devam ederken deneyimli Airbus kaptanları için yeni bir işe alım dalgasını başlatıyor.
  • Sadece maaşa bakarak işi değerlendiren arkadaşlar. Yurt dışında yaşamak zannedildiği kadar kolay değil. Kaptanlar gitmiyorsa ailesini, huzurunu düşünüyor. İngilizce işi kesinlikle mani değil. İş İngilizcesi atla deve değil. Kendi vatanında bayrak taşıyıcı şirkette severek uçan bir kaptan enayi yerine konmamalı. Hak ettiği huzurlu çalışma ortamı sağlanmalı. Yada harcayın gitsin. Hintli, paki, biri gelir uçurur bu uçakları.
  • Bilginize devrem vs yok adamlar SİM de igne delinden geçiriyor medikalde aynısı
  • Fes ve cüppe mecburi ona göre. Gitmeden hazırlanın
  • Yazanlara .Şirket referans mektubu vermiyor kaç yıllık çalışanına , sivil havacılık lisansını doğrulamıyor , gidilip anlaşma yapılıyor pilot almayın bizden diye .Amerika’ya gidenler artmaya başladı, siz neyi anlatıyorsunuz .Madem öyle salın bakalım ne oluyor.O eski ingilizce kıtı kaptanlar bitti sizde biliyorsunuz
  • Senin yerinde olsam bu fırsatı kaçırmazdım ! ?
  • TK’dan alımları 1 sene önce durdurdular. Türk pilotların yolu kapalı.
  • Dünyanın en kötü en adeletsiz 737 flosu thy da olandır fly dubai açacak bakalım ilan what you gonna do
  • Açıkçası her ne kadar bizimkiler uçaklar yerde kalacak endişesi ile ortadoğu şirketlerinden ricacı olsa da almayın diye onlar gelmekte olanı görüyor ve ne kadar ayak direselerde almak mecburiyetinde kalacaklarını görüyor. Kendinden kaçanları durdurmak için 6 ikramiye verdi bir nevi %50 zam yaptı ama bizimkiler hala 3 kuruşun hesabında aldıkları talimatlardan dolayı. Allahtan bayrak taşıyıcı yoksa yazılabilenin yanında yazılamayan çok şey var, havacılıkta tecrübenin önemini başka şeylerle
  • Malesef bizim sol koltuktan ingilizce şartlarını karşılayacak kaptan sayısı 100 civarıdır. Bakmayın öyle asarız keseriz diyen 4 sırmalı sırma saçlılarımıza.
  • Bizde atıp tutan kaptanlar başvurun artık..sadece cazzz yapmasını biliyorsunuz

Emirates, ağında uçmaya yönelik olağanüstü talebi karşılamak için geniş gövdeli uçak filosunu genişletmeye devam ederken deneyimli Airbus kaptanları için yeni bir işe alım dalgasını başlatıyor. Havayolu şu anda Airbus A380 filosu için Doğrudan Giriş Kaptanları programı için deneyimli kaptanlar arıyor.

Emirates dünya çapında bir işe alım kampanyası başlattı. İlgilenen pilotlar ve aileleri, 4 Ekim’de Dubai saatiyle 13:00’te çevrimiçi bir bilgilendirme oturumuna katılabilir, seçilen destinasyonlardaki açık günlere katılabilir ve buradaki heyecan verici fırsatları görebilirler.

Doğrudan Giriş Kaptanları programı, yakın zamanda A330, A340, A350 ve A380 gibi Airbus geniş gövdeli uçaklarında uçmuş, teknik açıdan yetkin en az 3.000 saatlik kaptanlara yöneliktir. Diğer yeterlilik kriterlerini karşılamanın yanı sıra, başvuru sahiplerinin çok motorlu, çok mürettebatlı uçaklarda en az 7.000 uçuş saatine sahip olmaları gerekmektedir.

Yerden 11 kilometre yükseklikte yaşam

Emirates pilotları, havayolunun filosuyla uçmayı profesyonel açıdan tatmin edici ve eşsiz bir fırsat olarak görüyor. Altı kıtadaki en kapsamlı küresel rota ağlarından birinde uçuyorlar. Orta Doğu’daki bölgesel rotalardan ultra uzun mesafeli varış noktalarına ve kutuplar arasındaki uçuşlara kadar her şeyi gerçekleştirerek çeşitli ve çok ilginç bir program yaratıyorlar.

Yeni üyeler, Emirates’in 260 uçaktan oluşan filosunu uçurmaktan gurur duyan 1.515 A380 pilotu da dahil olmak üzere 4.200 uçuş ekibi üyesinden oluşan bir topluluğa katılacak. Tamamı geniş gövdeli filo, dünyanın en genç ve en modern filolarından biridir ve ikonik Airbus A380 ve Boeing 777’yi içermektedir. Emirates, 2024’ün ortalarında filosunu A350’ler ve 2025’te 777-9’larla genişletmeye başlayacak.

Emirates A380 pilot alımı için harekete geçti

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Airbus kaptan ~ 3 ay önce
Sadece maaşa bakarak işi değerlendiren arkadaşlar. Yurt dışında yaşamak zannedildiği kadar kolay değil. Kaptanlar gitmiyorsa ailesini, huzurunu düşünüyor. İngilizce işi kesinlikle mani değil. İş İngilizcesi atla deve değil. Kendi vatanında bayrak taşıyıcı şirkette severek uçan bir kaptan enayi yerine konmamalı. Hak ettiği huzurlu çalışma ortamı sağlanmalı. Yada harcayın gitsin. Hintli, paki, biri gelir uçurur bu uçakları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 3 ay önce
Bilginize devrem vs yok adamlar SİM de igne delinden geçiriyor medikalde aynısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsanpilot ~ 3 ay önce
Fes ve cüppe mecburi ona göre. Gitmeden hazırlanın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi kaptanlar ~ 3 ay önce
Yazanlara .Şirket referans mektubu vermiyor kaç yıllık çalışanına , sivil havacılık lisansını doğrulamıyor , gidilip anlaşma yapılıyor pilot almayın bizden diye .Amerika’ya gidenler artmaya başladı, siz neyi anlatıyorsunuz .Madem öyle salın bakalım ne oluyor.O eski ingilizce kıtı kaptanlar bitti sizde biliyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B777 ~ 3 ay önce
Senin yerinde olsam bu fırsatı kaçırmazdım ! ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ile anlaşıldı ~ 3 ay önce
TK’dan alımları 1 sene önce durdurdular. Türk pilotların yolu kapalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ~ 3 ay önce
Dünyanın en kötü en adeletsiz 737 flosu thy da olandır fly dubai açacak bakalım ilan what you gonna do

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot shortage… ~ 3 ay önce
Açıkçası her ne kadar bizimkiler uçaklar yerde kalacak endişesi ile ortadoğu şirketlerinden ricacı olsa da almayın diye onlar gelmekte olanı görüyor ve ne kadar ayak direselerde almak mecburiyetinde kalacaklarını görüyor. Kendinden kaçanları durdurmak için 6 ikramiye verdi bir nevi %50 zam yaptı ama bizimkiler hala 3 kuruşun hesabında aldıkları talimatlardan dolayı. Allahtan bayrak taşıyıcı yoksa yazılabilenin yanında yazılamayan çok şey var, havacılıkta tecrübenin önemini başka şeylerle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
- ~ 3 ay önce
Malesef bizim sol koltuktan ingilizce şartlarını karşılayacak kaptan sayısı 100 civarıdır. Bakmayın öyle asarız keseriz diyen 4 sırmalı sırma saçlılarımıza.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabinciye ~ 3 ay önce
Bunu söyleyen de çay kahve dağıtan kabinci
112 Apo ~ 3 ay önce
Bizde atıp tutan kaptanlar başvurun artık..sadece cazzz yapmasını biliyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000