10 Ağustos 2022, Çarşamba 12:32:21

Emirates Pilot Alımı Yapacak

Emirates, kariyerlerini zirveye taşımak ve Dubai yaşam tarzının keyfini çıkarmak için yeni first officer arıyor.
  • Koşullar aynı mı? Hahaha! Tek aynı olan şey, ikisinde de uçak kullanıyorsun. İnsan olduğunu hissetmek mi yoksa köle olarak yaşamaya devam etmek mi? Karar senin.
  • Thyde yabanci pilotlar basvursun onlari thye gormek istemiyoruz
  • Oklarım isabetsiz,moralim bozuk. Bir de çöldeki bedevi olmayı deneyeyim bakalım
  • İngilizce :) ıspatlayamam ama yemın ederim. :)
  • Nefret ettim artık kaptan olmuşsun, ipadi çıkar,kemerini çıkar.
  • Ben okçu Herkes gitti ben ne yapayım Müdürde yok çayda bitti
  • Kendi ülkeme hizmet vermek bana daha fazla iç huzur sağliyor. Giden gitsin kalan kalır
  • 80 FO , 50 kaptanda FO olmak icin basvurmustu hepsi kabul edilmis arkadaslar hayırlı olsun.Yaklasık 130 pilot arkadasımız Dubaiye geliyor
  • 5 yil once gidip bir goreyim diye mulakatina girdim, teklif aldim, ama Dubai denilen sehri gordukten ve orada yasayan arkadaslarimla konustuktan sonra direkt reddettim. Ingilizlerin deyimiyle meshur 'sandpit'. Bu imkanlara kavusacagim diye kendimi ve ailemi oyle bir ulkede hapse tikamam. Zaten bu imkanlari vermesinin de bir sebebi var, yoksa Arap milleti durup dururken bu imkani verir mi yabanciya? Tabii Turkiye ve TK ile Dubai ve EK karsilastirinca cok iyi olabilir ama Dunya'da cok daha guzel secenekler var(di).
  • Aman arkadaşlar okçular tepesini terketmeyelim!

Emirates, kariyerlerini zirveye taşımak ve Dubai yaşam tarzının keyfini çıkarmak için yeni first officer arıyor.

Dünyanın en büyük Airbus A380 ve Boeing 777 uçak filosuna sahip olan Emirates, havayolunun olağanüstü güvenlik, teknik uzmanlık ve yolcu deneyimi standartlarını karşılayan first officer alacağını duyurdu. Başarılı adaylar, Emirates’in tamamı geniş gövdeli filosu ve sürekli genişleyen global uçuş ağı ile kariyerlerinde çıtayı daha da yukarıya taşıyarak, dinamik Dubai kentinde mükemmel bir yaşımın tadını çıkaracaklar.

Emirates first officerlar için, altı kıtada 140 uçuş noktasına yayılan uçuş ağı boyunca, 265 Airbus ve Boeing uçaktan oluşan dünyanın en genç ve en modern filolarından birini uçurmak anlamına geliyor. Ayrıca pilotlar, Emirates’in filosunu yenilemek için yaptığı sürekli yatırımlar sayesinde ilerleyen yıllarda Boeing 787-9 Dreamliner, Boeing 777-X ve Airbus A350-900 uçakları da kullanacaklar.

Emirates pilotları, özel olarak tasarlanmış ortamlarda yüksek beceriye sahip eğitmenlerle kurum içinde sağlam ve kanıta dayalı eğitimler alıyor. Havayolunun en son teknolojiye sahip eğitim tesisinde Boeing 777 ve Airbus 380 uçaklar için 10 adet tam uçuş simülatörü bulunuyor.

Havayolunun büyümesi first officerlerın kariyerlerinde, kaptan pilot, teknik pilot, standartlardan sorumlu kaptan pilot, kontrol pilotu ve eğitmen olarak ilerleyebilecekleri sayısız fırsat sunuyor.

Emirates, pilotlar ve ailelerine eşsiz bir yaşam sürmeleri için vergiden muaf maaş, cömert konaklama ve eğitim harcırahı, mükemmel sağlık ve diş sigortası gibi çeşitli avantajlar sunuyor. Çalışanlar, havayolunun global uçuş ağı genelinde arkadaşlarının biletleri de dahil olmak üzere tüm aileleri için ayrıcalıklı kargo ve seyahat avantajlarından faydalanabilmektedir. Ayrıca, Emirates Platinum kart, yurt içinde ve yurt dışında binlerce mağaza ve konaklama tesisinde çeşitli ayrıcalıklar ve indirimler sunuyor.

Pilotlar, özel günlerde sevdikleriyle kaliteli zaman geçirme fırsatına sahip olmak için Emirates’in gelişmiş görev çizelgesi sistemi üzerinden tercih ettikleri uçuşları ve varış noktalarını belirtebiliyorlar. Emirates’in uçuş mürettebatı işe gidiş ve dönüşlerde her gün şoförlü araç hizmetinden faydalanmakta ve şirketin genel merkezindeki hızlı geçişli check-in tesislerinden geçmektedir.

Uçuş ve kabin ekibi, Emirates’in Dubai merkezindeki çok kültürlü ortamı yansıtan bir iş birliği ve dostluk ruhuyla çalışmaktadır. Şehir, güvenli, emniyetli, canlı ve teknolojiyi yakından takip etmesiyle ünlüdür. Her yıl düzenlenen büyük spor etkinlikleri, çok çeşitli yaşam tarzı aktiviteleri, birinci sınıf ağırlama ve yemek imkanları, büyüleyici cazibe noktaları, uluslararası okullar ve hastaneler, mükemmel bir altyapı sayesinde Dubai milyonların tercih ettiği bir şehir haline gelmiştir.

Havayolu güç kazanmaya devam ederken, Emirates dünyanın en yoğun ve en iyi havalimanlarından biri olan ödüllü Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki hizmetlerini artırıyor.

First officer pozisyonuna başvuran adayların çok motorlu ve çok mürettebatlı uçaklarda deneyim sahibi olması, geçerli bir ICAO Uçak Pilotu Ruhsatına ve 20 tonluk MTOW (maksimum kalkış ağırlığı) uçakla en az 2.000 saat uçuş tecrübesine sahip olması gerekmektedir.

İlgilenen adaylar aşağıdaki adresten uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve çevrimiçi başvuruda bulunabilirler:

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Emirates Pilot Alımı Yapacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

Muhahah ~ 2 ay önce
Koşullar aynı mı? Hahaha! Tek aynı olan şey, ikisinde de uçak kullanıyorsun. İnsan olduğunu hissetmek mi yoksa köle olarak yaşamaya devam etmek mi? Karar senin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 2 ay önce
Thyde yabanci pilotlar basvursun onlari thye gormek istemiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FO ~ 2 ay önce
Oklarım isabetsiz,moralim bozuk. Bir de çöldeki bedevi olmayı deneyeyim bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
En büyük sorun ~ 2 ay önce
İngilizce :) ıspatlayamam ama yemın ederim. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 2 ay önce
Şu pilot ver. letter ile ilgili bir gelişme var mı? Yürütmeyi durdurma vs. Bunu nasıl aşacağız bir bilen varsa açıklayabilir mi?
bıktırdılar ~ 2 ay önce
Nefret ettim artık kaptan olmuşsun, ipadi çıkar,kemerini çıkar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hahah ~ 2 ay önce
beğenmiyorsan shgm'ne mail at
Okçu ~ 2 ay önce
Ben okçu Herkes gitti ben ne yapayım Müdürde yok çayda bitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstemezuk ~ 2 ay önce
Kendi ülkeme hizmet vermek bana daha fazla iç huzur sağliyor. Giden gitsin kalan kalır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hepsini ~ 2 ay önce
İçinde mi hissediyorsun :)
80 Fo 50 Kapta ~ 2 ay önce
80 FO , 50 kaptanda FO olmak icin basvurmustu hepsi kabul edilmis arkadaslar hayırlı olsun.Yaklasık 130 pilot arkadasımız Dubaiye geliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kassız az kel 330 fo ~ 2 ay önce
Bizdeki kaptanlar rahatı bırakıp oraya fo gitmez. Ne varsa fo larda var
güldüm ~ 2 ay önce
düzenimiz var şimdi bozamam yoksa ben giderdim diyen,tarihte örneği görülmemiş bir ikramiye havucunu bekleyen kaptanlar mı?? Adım atamazlar onlar :) F/O lar gitsin de bizim maaşlarınız artsın diye bekliyorlar..
Haydar ~ 2 ay önce
5 yil once gidip bir goreyim diye mulakatina girdim, teklif aldim, ama Dubai denilen sehri gordukten ve orada yasayan arkadaslarimla konustuktan sonra direkt reddettim. Ingilizlerin deyimiyle meshur 'sandpit'. Bu imkanlara kavusacagim diye kendimi ve ailemi oyle bir ulkede hapse tikamam. Zaten bu imkanlari vermesinin de bir sebebi var, yoksa Arap milleti durup dururken bu imkani verir mi yabanciya? Tabii Turkiye ve TK ile Dubai ve EK karsilastirinca cok iyi olabilir ama Dunya'da cok daha guzel secenekler var(di).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaniltma ~ 2 ay önce
Hiç ama hiç kusura bakmayın ama dubaida yaşıyorum gayet kaliteli ne hepsinden ne diyorsunuz siz belli fena yaniltmuslar
Okçular Tepesi ~ 2 ay önce
Aman arkadaşlar okçular tepesini terketmeyelim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000