24 Şubat 2024, Cumartesi 16:24:07

Erdoğan: "KAAN, Akıncı ve Kızılelma bizim için beka meselesidir"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya'da gerçekleştirilen mitingde önemli açıklamalarda bulundu ve Türkiye'nin savunma sanayisi alanındaki gelişmelerine vurgu yaptı. Erdoğan, "KAAN'a, Akıncı'ya, Kızılelma bizim için beka meselesidir" dedi.
  • Bir ülkeye 10 milyondan fazla yabancı uyruklu insan yerleşirse ve ekonominin can damarı olan ve deprem riski yüksek bölgeler için önlem alınmazsa bunlar beka meselesi olmaz mı? Güvenlik,ekonomik güç olmazsa ve insana değer ve önem verilmezse beka olur mu?
  • Beka diyen adam ülkesine milyonlarca suriyeliyi,afganı vs sokmaz,insanını insan gibi yaşatır,yolsuzluk,rüşvete bulaşmaz,adil olur,devlet kurumlarını hainlerle doldurmaz...
  • Yesinler senin beka anlayışını
  • Bekle oyum sana imamabi
  • Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir,milliyetçiliği ayaklar altına aldık,Türk demeyelim diyen siyasal islamcı ve din tüccarları koltuk sallanınca nasıl da bir anda Türk olup da böyle oradan buradan dünya paraya teknoloji falan alıp burada onların rehberliğinde yaptıkları şeylere Türk isimleri veriyor...Tarih böyle dönenleri görmemiştir de bu millete ne yapsan müstahak.
  • Sahip olmamıza rağmen sınırlarımızdan her isteyenin elini kolunu sallayarak geçmesi ne enteresan değil mi? Bu silahların tesadüf bu ya her seçim öncesi görücüye çıkması da.
  • Tarihte senden büyük beka sorunu olmadı,olamaz da. Devleti fetoya, ismailağaya ona buna peşkeş çek, ülkeyi batır,deprem için kılını kıpırdatma,fay hattı üzerinde inşaata izin ver deprem olsun maddi, manevi kaybımız olsun sonra bekadan bahset nasılsa yiyen çok ne güzel.
  • Reis ne yapsa beğenmez!
  • Sayende ortacaga geri donduk
  • Samancı güruh yüksek teknolojili katma değerli bu makinaları görünce ne der ? İstemezük, bize heykel dikmek gerek, balo opera gerek,bölücülerle nara atmak gerek diyecekler. Savunma sanayiindeki tüm icraatleri Ecevit yapsaydı TCnin her köşesine heykelini dikerdiniz ama adam sırf muhafazakar die çamur atan art niyetli ulusal bilinci olmayan bşr güruhsunuz !

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya'da gerçekleştirilen mitingde önemli açıklamalarda bulundu ve Türkiye'nin savunma sanayisi alanındaki gelişmelerine vurgu yaptı.

Erdoğan, "Güney sınırımız boyunca bir terör devleti oluşturma girişiminde bulundular. Ancak gerçekleştirdiğimiz sınır ötesi harekatlarla bu senaryoyu boşa çıkardık. İnsansız hava araçları ve SİHA'larımız, AKINCI'larımızla bu tehdit unsurlarını etkisiz hale getirdik. Onları mağaralarda imha ettik. Şimdi ise son olarak hangi uçağımızı tanıttık? Şimdi de KAAN'ımızı tanıttık. KAAN ile bir kez daha gökyüzüyle buluştuk." dedi.

Erdoğan, Türkiye'nin sahip olduğu savunma sistemlerine dikkat çekerek, "KAAN savaş uçağına, Anadolu gemisine, Akıncı'ya, Kızılelma'ya, ANKA'ya, Altay tankına ve çeşitli füze sistemlerine sahip olmak bizim için beka meselesidir." ifadelerini kullandı.

Erdoğan: "KAAN, Akıncı ve Kızılelma bizim için beka meselesidir"

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

? ~ 2 ay önce
Bir ülkeye 10 milyondan fazla yabancı uyruklu insan yerleşirse ve ekonominin can damarı olan ve deprem riski yüksek bölgeler için önlem alınmazsa bunlar beka meselesi olmaz mı? Güvenlik,ekonomik güç olmazsa ve insana değer ve önem verilmezse beka olur mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beka ~ 2 ay önce
Beka diyen adam ülkesine milyonlarca suriyeliyi,afganı vs sokmaz,insanını insan gibi yaşatır,yolsuzluk,rüşvete bulaşmaz,adil olur,devlet kurumlarını hainlerle doldurmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsanpilot ~ 2 ay önce
Yesinler senin beka anlayışını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 2 ay önce
Bekle oyum sana imamabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk ~ 2 ay önce
Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir,milliyetçiliği ayaklar altına aldık,Türk demeyelim diyen siyasal islamcı ve din tüccarları koltuk sallanınca nasıl da bir anda Türk olup da böyle oradan buradan dünya paraya teknoloji falan alıp burada onların rehberliğinde yaptıkları şeylere Türk isimleri veriyor...Tarih böyle dönenleri görmemiştir de bu millete ne yapsan müstahak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süper silahlara ~ 2 ay önce
Sahip olmamıza rağmen sınırlarımızdan her isteyenin elini kolunu sallayarak geçmesi ne enteresan değil mi? Bu silahların tesadüf bu ya her seçim öncesi görücüye çıkması da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gayet normal ~ 2 ay önce
tabiki seçim öncesi çıkacakki senin gibi balık hafızalı nankörlere gösterebilsinler eğer bazılarnız nankör değilse oyunu mındar etmesin,, tabi bu sizin ekonun seçimden seçime namaza başlamasıyla aynı şey değil
öğrenci ~ 2 ay önce
bence yanlış düşünüyorsunuz.. birleşik devletler de süper güç değil mi? oraya da elini kolunu sallayarak gidiyorlar
Masalı bırak ~ 2 ay önce
Tarihte senden büyük beka sorunu olmadı,olamaz da. Devleti fetoya, ismailağaya ona buna peşkeş çek, ülkeyi batır,deprem için kılını kıpırdatma,fay hattı üzerinde inşaata izin ver deprem olsun maddi, manevi kaybımız olsun sonra bekadan bahset nasılsa yiyen çok ne güzel.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beka sorunusun ~ 2 ay önce
yok sizden adam olmaz ileri derecede tedavi edilemez beyin ve akıl durması durumu var sen böyle yaşamaya devam et
Hadi oradan ~ 2 ay önce
Yiye yiye yollar köprüler uydular havaalanları ihalar sihalar 5. nesiller yerli otolar ve daha binlercesi yapıldı,, seninkiler olaydı yemeden ilkokullar 80 kişilik sınıflarla siyah önlüklerle 23nisanlar kutlamaya devam edecektik
Heykelciler nerede ~ 2 ay önce
Reis ne yapsa beğenmez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ordan ~ 2 ay önce
Sayende ortacaga geri donduk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5n1k ~ 2 ay önce
Renk körüne alı yeşili anlatmak ile sana reisin yaptıklarını anlatmak aynı şey,,, o yüzden sen takıl kendi köyünde şehre trafiğe çıkma
Heykelus ~ 2 ay önce
hadi oradan demişsinde tamamda hangi oradan asyada varız afrikada varız avrupada varız uzakdoğuda varız arap yarımadasında varız amerikada varız,, ,Antartikada varız şimdi Uzayda da varız,,, aslında hep vardıkda sadece uyandık
Heykelus yazana ~ 2 ay önce
Varsın da ne oluyor,dünyaya ne faydan var,ilaçtan tut uçağa her şeyde dünyaya muhtaçsın,dünyada anca üç beş adı sanı olmayan ülkelerde itibarın var o da paranın gücüyle, her türlü suç burada,yolsuzluk,yalan talan,rüşvet,çürümüşlük ne arasan var,maddi güç yok,dışa bağımlılık rekor kırıyor. Bir de ona buna laf edip sonra dansöz gibi dönmekte de varsın hakkını yemeyelim...
Vizyon ~ 2 ay önce
Samancı güruh yüksek teknolojili katma değerli bu makinaları görünce ne der ? İstemezük, bize heykel dikmek gerek, balo opera gerek,bölücülerle nara atmak gerek diyecekler. Savunma sanayiindeki tüm icraatleri Ecevit yapsaydı TCnin her köşesine heykelini dikerdiniz ama adam sırf muhafazakar die çamur atan art niyetli ulusal bilinci olmayan bşr güruhsunuz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyonsuza ~ 2 ay önce
TAI,TEI, ASELSAN , ROKETSAN ne zaman kurulmuş bir bak ondan sonra samanını yemeye devam edersin.)
Vizyon'a ~ 2 ay önce
Ecevit'in iki evi vardı ya onun? Sülale boyu ve yandaşlarıyla neler yaptığını ifşalarda dünya gördü,gemicikler,komisyonlar, yolsuzluklar da cabası!
BENCE ~ 2 ay önce
Sanki bir tarafta heykelciler diğer tarafta icraatcılar arasında bir tercih yapmamız gerekiyor gibi ülkemdeki tüm yorumlar. Aslında hepsini birleştirmeliyiz. Bu ülkenin savunma sanayisine de teknolojiye de bilime de sanata da ihtiyacı var. Bunları nekadar birleştirirsek ortaya okadar güzel değerler çıkar. Ama sanırım öncesinde biz birleşmeliyiz. Hangi partiden olursa olsun bizler bu vatanın evlatlarıyız ve hepimiz aynı gemideyiz
Helal olsun ~ 2 ay önce
Daha güzel anlatılamazdı. Canı gönülden teşekkür ederim.
Eğitim şart ~ 2 ay önce
Cehalet bu ülkedeki en büyük hastalık ve düşman
Ötekileştirme ~ 2 ay önce
Nasıl bir nefret var içinde belli değil. Aynı toprakların insanlarıyız yapma etme, alet olma bu işlere.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000