19 Kasım 2023, Pazar 10:08:58

Frankfurt Havalimanı'na Türk işçi aranıyor

Dünyanın sayılı havaalanları arasında yer alan, Almanya’nın ise en büyüğü olan Frankfurt Havaalanı’nın işletmecisi Fraport, Türk işçi arıyor. Fraport, “Ekibe sen de katıl” dedi
  • B2 seviye Almanca ve 8 yıl havalimani tecrubesyle başvurdum. Yine de almadilar
  • Almanca sartmi acaba
  • Sxs te teknisyenler var onları gönderin,seslerini çıkarmazlar. Bilenler hatırlar bu şirket bunu uçak teknisyenlerine birzamanlar teklif etmişti. Zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır. Allah büyük korkmayın! Aç kalmazsınız. Sessiz kalmayın.
  • Başvuru nerden yapılıyor bilgisi olan varmi arkadaşlar
  • Yakıta lazımsa bizde gideriz, Daima hazırız.
  • Maaşla geçinebiliyor,kiranı ödüyor, istediğini yiyip,içiyorsun,iyi kötü kısa sürede araba da alabiliyorsun, istediğin yere tatile gidebiliyorsun mazeret,izin almak da sorun degil, hak,hukuk zaten en üst düzeyde yani Türkiye'de sıradan bir çalışanın asla yapamayacağı,sahip olamayacağı şeyler bunlar. Bu durumda kim gavur kim değil ? Geçtim ev,araba almayı vatandaşını insan gibi yedirip, içirmeyen ülkeyi kim ne yapsın ? Dili olan,işe kabul edilen herkes gider,gidenlere değil onları gitmek zorunda bırakan talancı iktidar ve yandaşlarına tepki verin...
  • Ucuz işçi arıyor diyenler doğru söylüyor fakat onların verdiği maaş en ucuzu bile buranın 4 katı yani bizim yaptığımız şey hayatta kalmak yazıklar olsun 14 buçuk maaşmı olur ocakta görücem bakın bakalım kimse kalıyormu
  • Atarlanmayın hemen tgs ye.Adamlar Türkiyeden işçi alacağız dememiş Türk işçi istihdam edeceğiz diye belirtmişler.Ay da bir adet kitap okumanızı tavsiye ederim.Okuduğunuzu anlamanıza faydası olacaktır..
  • Daha önce başvuru yaptım tüm şartlarım da tutuyor hatta artı kriterlere sahibim ancak kabul etmediler. Sadece referansım yoktu sanırım ondan olmadı.
  • tgs'ye alım var mı? out fraport'a alım var mı? in

Dünyanın sayılı havaalanları arasında yer alan, Almanya’nın ise en büyüğü olan Frankfurt Havaalanı’nın işletmecisi Fraport, Türk işçi arıyor. Fraport, “Ekibe sen de katıl” dedi

Yeni çalışanlar, Fraport bünyesindeki FraGround Fraport Handling Professionals şirketinde görevlendirilecek. Fraground Genel Müdürü Carsten Röcken, "Yer hizmetlerinde, başta bagaj görevlisi olmak üzere birçok alanda çok sayıda elemana ihtiyacımız var. Yapılan her başvuru bizi memnun edecektir" diye konuştu.

1000 EURO PRİM
Çalışanlara çok sayıda sosyal hizmet sağlandığını, iyi bir maaş verildiğini anlatan Röcken, "Bunun yanı sıra ücretsiz tren bileti ve indirimli akaryakıt imkânı var" dedi. Şirketin diğer Genel Müdürü Markus Kleiner de, "Şirket yeni personele hoşgeldin primi olarak 1000 euro ödüyor. Ek hizmetlerle her gün 180 euro ilave kazanç sağlama imkânı bulunuyor. Zaten halihazırda çok sayıda Türk çalışanımız var" diye konuştu.

MART'TA ZAM VAR
Kleiner, "Daha fazla Türk çalışan gelmesine sevinirim. Bize gelin ve havaalanının büyüleyici atmosferinde çalışın" dedi. Yeni Personel Alımından Sorumlu Özkan Kılıç ve Personel Müdürü Nicolas Liebold de, "Yeni gelen personele birçok ayrıcalıklar var. İndirimli alışveriş imkânı tanınıyor, ücretsiz tren bileti veriliyor. Personele aynı zamanda Mart 2024'ten itibaren iyi bir zam yapılacak" diye konuştu.

NASIL MÜRACAAT EDERİM?
Fraground bünyesinde Frankfurt Havaalanı'nda çalışmak isteyenler ister elektronik posta yoluyla, isterse doğrudan şirketin internet sitesi üzerinden müracaatta bulunabilir.

Frankfurt Havalimanı'na Türk işçi aranıyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Yer hizmetleri ~ 19 gün önce
B2 seviye Almanca ve 8 yıl havalimani tecrubesyle başvurdum. Yine de almadilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alper ~ 19 gün önce
Ne zaman basvurdun gardaşım
almanca ~ 20 gün önce
Almanca sartmi acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
almancacıya ~ 19 gün önce
evet almanca istiyorlar
Sxs ~ 20 gün önce
Sxs te teknisyenler var onları gönderin,seslerini çıkarmazlar. Bilenler hatırlar bu şirket bunu uçak teknisyenlerine birzamanlar teklif etmişti. Zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır. Allah büyük korkmayın! Aç kalmazsınız. Sessiz kalmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 20 gün önce
He he..
Xxx ~ 21 gün önce
Başvuru nerden yapılıyor bilgisi olan varmi arkadaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Spotter ~ 20 gün önce
https://www.fraground.de/jobs/einstieg/qualified-loading-personell-m-w-d
Kerosen ~ 21 gün önce
Yakıta lazımsa bizde gideriz, Daima hazırız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
JET-A1 ~ 20 gün önce
Sen gelme baba
Hans ~ 21 gün önce
Maaşla geçinebiliyor,kiranı ödüyor, istediğini yiyip,içiyorsun,iyi kötü kısa sürede araba da alabiliyorsun, istediğin yere tatile gidebiliyorsun mazeret,izin almak da sorun degil, hak,hukuk zaten en üst düzeyde yani Türkiye'de sıradan bir çalışanın asla yapamayacağı,sahip olamayacağı şeyler bunlar. Bu durumda kim gavur kim değil ? Geçtim ev,araba almayı vatandaşını insan gibi yedirip, içirmeyen ülkeyi kim ne yapsın ? Dili olan,işe kabul edilen herkes gider,gidenlere değil onları gitmek zorunda bırakan talancı iktidar ve yandaşlarına tepki verin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 21 gün önce
Yaw he gardaşım he!.
:)) yazana ~ 20 gün önce
He diyorsun da yalan mı? Yalansa sen doğrusunu yaz bilsin herkes. Eğer oradaki gurbetçilerdensen ve durum gerçekten böyle değilse niye orada yaşıyorsun ?
:)) kardeş ~ 20 gün önce
Almanya'da yeğenim var,sıradan bir işte sıradan bir çalışan ve ailece tabii ki lüks içinde değil ama gayet de güzel yaşıyorlar. Almanya iltica eden 4 kişilik aileye 3000 eurodan fazla karşılıksız para veriyor, bedava dil kursu vs de cabası, sen neye dalga geçiyorsun? İlticacılara bu imkanları veren dil ve iş bilen işçiye ne vermez ki yaw he gardaşım he diye kuş kadar aklınla dalga geçiyorsun?
Mal Herifler ~ 18 gün önce
Ulan dingil, öyle bir sallamıssin okuyanda gercek sanacak . Ilticacilara verilen para kişi başı 410€,cocuklar 278€ aliyor. 4 kisilik aile nerde 3000€ aliyor lan?Hesabi götünle yapip uydurma haberlerle nillete ahkam kesme.Ayrica iktica süreci tamamlanana kadar saglik sigortasi bile yapilmiyor,dik kursu felanda yok. Turkiye güvenli ülke konumunda olduğu için Türkler sınırdışı ediliyor. Bol keseden sallayip durma burda, şimdi kaybol.
Derin Tgs ~ 21 gün önce
Ucuz işçi arıyor diyenler doğru söylüyor fakat onların verdiği maaş en ucuzu bile buranın 4 katı yani bizim yaptığımız şey hayatta kalmak yazıklar olsun 14 buçuk maaşmı olur ocakta görücem bakın bakalım kimse kalıyormu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalır kalır ~ 21 gün önce
Bu millet böyle saf oldukça hakkını aramayıp gidip şef müdür yaladıkça daha çook çekersiniz
Beyler ~ 21 gün önce
Atarlanmayın hemen tgs ye.Adamlar Türkiyeden işçi alacağız dememiş Türk işçi istihdam edeceğiz diye belirtmişler.Ay da bir adet kitap okumanızı tavsiye ederim.Okuduğunuzu anlamanıza faydası olacaktır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 21 gün önce
Daha önce başvuru yaptım tüm şartlarım da tutuyor hatta artı kriterlere sahibim ancak kabul etmediler. Sadece referansım yoktu sanırım ondan olmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
in & out ~ 21 gün önce
tgs'ye alım var mı? out fraport'a alım var mı? in

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000