02 Nisan 2024, Salı 11:40:40

"Havacılığa Dair Kareler" Sergisi Esenboğa Havalimanı'nda

“Havacılığa Dair Kareler” temalı VatanJet 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren ve sergilemeye değer görülen fotoğraflar, 01-25 Nisan 2024 tarihleri arasında Ankara Esenboğa Havalimanı TAV Galeri Sergi Alanı’nda yolcuların ziyaretine açıldı.
  • Vatanjet in gelir-gider tablosunu görmemiz mümkün müdür? Amaca uygun mu kurulmuştur?

“Havacılığa Dair Kareler” temalı VatanJet 1. Ulusal  Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren ve sergilemeye değer görülen fotoğraflar, 01-25 Nisan 2024 tarihleri arasında Ankara Esenboğa Havalimanı TAV Galeri Sergi Alanı’nda yolcuların ziyaretine açıldı. 

Kuruluşundan itibaren uçuş emniyeti, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti kendisine ilke olarak edinmiş ve ülkemiz sivil havacılığının ilerlemesine katkı sağlayacak şekilde yenilikçi ve lider bir kuruluş olma misyonu ile hareket eden VatanJet Havacılık; 2023 yılında ilkini gerçekleştirdiği “Havacılığa Dair Kareler” temalı VatanJet 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması ile, havacılık çalışanları ve havacılık eğitimi görmekte olan üniversite öğrencileri başta olmak üzere; 18 yaş üstü amatör/profesyonel tüm fotoğrafçıların gözünden havacılığa dair fotoğraf arşivi oluşturarak; havacılık fotoğrafçılığının yaygınlaşmasını amaçlıyor.

Havacılığa dair bir birinden değerli fotoğrafların yer aldığı sergi, Esenboğa Havalimanı’ndan sonra, Mayıs ayı itibariyle Antalya Havalimanı’nda yolcuların ve sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Fotoğraf Sergisi, 25 Nisan tarihine kadar Esenboğa Havalimanı giden yolcu katında yer alan TAV Galeri’de ziyaret edilebilir.

"Havacılığa Dair Kareler" Sergisi Esenboğa Havalimanı'nda

Yorumlar

Amaç ~ 19 gün önce
Vatanjet in gelir-gider tablosunu görmemiz mümkün müdür? Amaca uygun mu kurulmuştur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000