21 Şubat 2024, Çarşamba 13:09:45

KAAN'ın ilk uçuşuna ait en özel görüntüler paylaşıldı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün, milli muharip uçağın ilk uçuşuna ilişkin, "KAAN Gök Vatan'ı ile buluştu. Milli Muharip Uçağımız KAAN'ın ilk uçuşu milletimize hayırlı olsun" dedi.
  • Utanmadan Menderese iftira atıyorsunuz. CHP liler olarak sahte kahramanlar ve tarih uydurup sonra tapıyorsunuz. Merak etmeyin tarihte yaptığınız oynamalar ve yalanlar birgün suratınıza çarpılacak elbette. O sahte kahramanlarınıza millet tükürecek. Tarihe kara bir leke olarak geçeceksiniz.
  • Dunning kruger sendromunun ispatı cahil sürüsü yine yorum yağdırmış. Cahil özgüveni böyle bisey demek ki. Uçak tasarlamak, üretmek, test etmek bunlar sizi aşar. Fazla o güzel kafanızı yormayın.
  • Ee o zaman F16 siparisini iptal esip kaan kullanin.
  • İniş takımları muhaliflere takılı kalmış. O yüzden toplanmamış.
  • Bütün emeği geçenlere teşekkürler.Elinize sağlık.50 yıllık hayalimiz gerçekleşti.Gençliğimiz “Kendi uçağını kendin yap”sloganı ile geçti.Ancak birkaç kendini bilmez sanki toplumun yarısı istemiyor algısı yapıyor.Yazıklar olsun size.
  • İniş takımı yok diyen Cahiller... Önce bir okumayı, bilgi edinmeyi öğrenin. Test uçuşunda iniş takımları toplanmaz. Yazın google a KAAN iniş takımları diye sayfa sayfa anlatmış adamlar. Okuyunda öğrenin ondan sonra burda kim kimi döver karşılaştırması yapın. Sizin kafadakiler yüzünden zaten ülkemiz bir türlü düzlüğe çıkamadı.
  • Ülkemiz adına güzel şeyler, herkesin gurur duyması lazım. ülke menfaatleri doğrultusunda gelecekte daha da iyilerini yapmak dileğiyle..
  • Lütfen iniş takımlarını içeri almadan uçurmayın şu uçağı artık.
  • Ben bu AKP'nin yaptığı hiçbir şeye inanmam. Seçim şovları bunlar. 5 kuruşluk yumurtayı sayelerinde 5 liraya alıyoruz. Artık emekliyi kandıramaz. 31 mart'da o uçak yere iner.
  • İniş takımı yok diye garibanlar bunlar deneme uçuşu tekerler öyle kalmaz yüksek hızda merak etmeyin çamuru hazır tutmayın olumlu yönlere bakın uçak daha hazır değil kim bilir kaç deneme yapılacaktır klavyede bilmişlik taslmayin

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün, milli muharip uçağın ilk uçuşuna ilişkin, "KAAN Gök Vatan'ı ile buluştu. Milli Muharip Uçağımız KAAN'ın ilk uçuşu milletimize hayırlı olsun" dedi.

Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün, milli muharip uçağın ilk uçuşuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Görgün, “KAAN, Gök Vatan'ı ile buluştu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın savunma sanayiinde ülkemize çizdiği yerlilik ve millilik vizyonunun kilometre taşlarından olacak bir gelişmeyi daha tarihimize kazıdık. Hamdolsun. Milli Muharip Uçağımız KAAN’ın ilk uçuşu milletimize hayırlı olsun. Sadece 5. nesil bir savaş uçağını değil, dünyada sayılı ülkenin sahip olduğu teknolojileri de KAAN üzerinden ülkemize kazandıracağız. Başta TUSAŞ mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz olmak üzere projede emeği olan tüm firmalarımızı yürekten tebrik ederiz. Bu, milletimizin evlatlarının başarısıdır. KAAN başta olmak üzere tüm milli çelik kanatlarımızı güçlendirmeye, semalarımızın tam bağımsız teknolojilerini milletimizin ve dostlarımızın güvenliği için geliştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

KAAN'ın ilk uçuşuna ait en özel görüntüler paylaşıldı

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

cevap yazana ~ 2 ay önce
Utanmadan Menderese iftira atıyorsunuz. CHP liler olarak sahte kahramanlar ve tarih uydurup sonra tapıyorsunuz. Merak etmeyin tarihte yaptığınız oynamalar ve yalanlar birgün suratınıza çarpılacak elbette. O sahte kahramanlarınıza millet tükürecek. Tarihe kara bir leke olarak geçeceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cahil sürüsü ~ 2 ay önce
Dunning kruger sendromunun ispatı cahil sürüsü yine yorum yağdırmış. Cahil özgüveni böyle bisey demek ki. Uçak tasarlamak, üretmek, test etmek bunlar sizi aşar. Fazla o güzel kafanızı yormayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt787 ~ 2 ay önce
Ee o zaman F16 siparisini iptal esip kaan kullanin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cahil muhalefet ~ 2 ay önce
İniş takımları muhaliflere takılı kalmış. O yüzden toplanmamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
72 YAŞ ~ 2 ay önce
Bütün emeği geçenlere teşekkürler.Elinize sağlık.50 yıllık hayalimiz gerçekleşti.Gençliğimiz “Kendi uçağını kendin yap”sloganı ile geçti.Ancak birkaç kendini bilmez sanki toplumun yarısı istemiyor algısı yapıyor.Yazıklar olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş ver ~ 2 ay önce
Bu güruh IST hava limanına da karşıydı. Bazımızın gözleri dolar, bazısının korkudan uykuları kaçar. Onlar korkmaya devam edecek, LANDING GEAR RECYCLE CHECK test flight yakında!
Boş ver yazana ~ 2 ay önce
Ederinin misline mal edilen,devlete ödemesi gereken kirayı yıllardır ödemeyen,hantal,uzak,ulaşımı sorunlu yere tabii ki karşıyız senin gibi kula kul,sahibinin sesi,ahmak,gafil miyiz?
Pilot ~ 2 ay önce
İniş takımı yok diyen Cahiller... Önce bir okumayı, bilgi edinmeyi öğrenin. Test uçuşunda iniş takımları toplanmaz. Yazın google a KAAN iniş takımları diye sayfa sayfa anlatmış adamlar. Okuyunda öğrenin ondan sonra burda kim kimi döver karşılaştırması yapın. Sizin kafadakiler yüzünden zaten ülkemiz bir türlü düzlüğe çıkamadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hocam bırak ~ 2 ay önce
Bunlara ne açıklaması yapıyosun yorma kendini. onlar hepimizden iyi biliyor bu işteki başarıyı
Rikardo ~ 2 ay önce
Ülkemiz adına güzel şeyler, herkesin gurur duyması lazım. ülke menfaatleri doğrultusunda gelecekte daha da iyilerini yapmak dileğiyle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wolf ~ 2 ay önce
Lütfen iniş takımlarını içeri almadan uçurmayın şu uçağı artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 2 ay önce
Bırakın artık şu eziklik duygusunu
cormoran ~ 2 ay önce
Ben bu AKP'nin yaptığı hiçbir şeye inanmam. Seçim şovları bunlar. 5 kuruşluk yumurtayı sayelerinde 5 liraya alıyoruz. Artık emekliyi kandıramaz. 31 mart'da o uçak yere iner.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 2 ay önce
Bak da 31 Martta o uçak sana girmesin
nolur inan ~ 2 ay önce
sen kimsin düdük makarnası
ercan ~ 2 ay önce
sihalar gibi mi :)
Deneme uçuşu ~ 2 ay önce
İniş takımı yok diye garibanlar bunlar deneme uçuşu tekerler öyle kalmaz yüksek hızda merak etmeyin çamuru hazır tutmayın olumlu yönlere bakın uçak daha hazır değil kim bilir kaç deneme yapılacaktır klavyede bilmişlik taslmayin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000