14 Mayıs 2024, Salı 14:01:27

Lufthansa, Avrupa Seçimlerine Özel Dört Airbus A320'yi Tanıttı

Avrupa Parlamentosu seçimleri 6-9 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Alman havayolu şirketi Lufthansa, güçlü bir Avrupa için net ve etkileyici bir mesaj vermek amacıyla önceden harekete geçti.
Avrupa Parlamentosu seçimleri 6-9 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Alman havayolu şirketi Lufthansa, güçlü bir Avrupa için net ve etkileyici bir mesaj vermek amacıyla önceden harekete geçti. Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines ve Eurowings'e ait dört özel boyanmış Airbus A320'yi aynı anda Brüksel'de tanıttı.
 
Tüm dört uçak, gövdelerinin yanlarında "Yes to Europe" (Avrupa'ya Evet) slogunu ve Avrupa Birliği'nin yıldız çemberi amblemini taşıyor. Lufthansa Grubu sözcüsüne göre, mesaj Avrupa Parlamentosu seçimlerine yaklaşırken tavır alınması ve demokrasinin güçlendirilmesi gerektiğini vurguluyor.
 
Bu özel boyalı uçaklar, Avrupa'nın birliğini ve güçlü bir gelecek için gereken demokratik süreçlere desteklerini simgeliyor. Lufthansa'nın bu inisiyatifi, havayolu endüstrisinin sadece yolcu taşımakla kalmayıp, aynı zamanda toplumsal ve siyasi olaylara duyarlı bir rol üstlendiğinin bir göstergesi olarak değerlendirilebilir.

©AirportHaber.com

Lufthansa, Avrupa Seçimlerine Özel Dört Airbus A320'yi Tanıttı

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000