30 Mart 2024, Cumartesi 10:23:20

Pegasus'un uçuşları engelleniyor mu?

İstanbul Sabiha Gökçen merkezli Pegasus Havayolları, doğudaki Kazakistan, Kırgızistan ve Azerbaycan'a tarifeli seferler düzenlerken, komşu ülke Özbekistan'a uçuşlarının olmaması dikkat çekiyor.
  • Cezayir ede thy tekel. Fiyatlar abd ile aynı, pegasus girse fiyatlar düşer. Onun için musade etmezler.
  • Şu Thy bayrak taşıyıcısı safsatasını bir geçin, 10 farklı merkezden yönetilen halkla bağını koparmış bağ kurabilmek için yeni şirket kuran bir şirket bayrak taşıyıcısı değil olsa olsa bayrak kullanıcısı olur. Gerçek başarı Pegasus' un. Thyde devlet desteği olmasa bitik. Uçak görmemiş yurdum insanı tahta kalıp sünger koltuğu first class sanıyor.
  • Gökçen de ATC/tower/Ground tarafından yapılan duygusal önceliklere saysınlar
  • Pegasusa desteği bırak önündeki engeller kaldırılsa, mesela geniş gövde verilse amerika uçuşları, ER uçuşlar falan verilse THY nin önüne geçer.
  • Sarı kuyruk arap uçuşlarını daha çok seviyor. Doluluk oranı daha yüksek çünkü.
  • Bu ve benzeri haberleri yaptıran ve yapan herkes kesinlikle Oscar Charlie dir. ……..
  • Evet engelleniyor. Örneğin İstanbul-Lizbon. Yıllar sonra Pegasus, yolcusu nisbeten az olan Ankara-Lizbon’u ,Nisan ayında açıyor,ama yolcusu çok olan İstanbul-Lizbon yok
  • istanbul dan uçuşlar kendini bayrak taşıyıcı zanneden zavallılar tarafından engelleniyor
  • rusvet vereceksin her bos gunumde giderim kadinlar gercek kadin
  • SunExpress de Izmir-Samarkand ucuslari yapiyor.

İstanbul Sabiha Gökçen merkezli Pegasus Havayolları, doğudaki Kazakistan, Kırgızistan ve Azerbaycan'a tarifeli seferler düzenlerken, komşu ülke Özbekistan'a uçuşlarının olmaması dikkat çekiyor.

Özbekistan, Türkiye vatandaşlarının vizesiz seyahat edebildiği ve önemli turist merkezlerinden biri olmasına rağmen Pegasus'un bu ülkeye uçuş düzenlememesi şaşkınlık yaratıyor. Özbekistan'ın turistik merkezlerinden biri olan Samarkand'a Türkiye'den Özbekistan Havayolları, Air Samarkand, Qanot Sharq ve Türk Hava Yolları seferler düzenlerken, başkent Taşkent'e Türk Hava Yolları ve Özbekistan Hava Yolları tarafından tarifeli seferler gerçekleştiriliyor. Buhara gibi önemli bir merkeze de Türk Hava Yolları ve Özbekistan Hava Yolları uçuşlar düzenliyor.

Pegasus'un sivil havacılık otoritelerine gerekli başvuruları yaptığı öğrenilirken, bu üç önemli turist şehrine uçuş düzenlememesi, akıllara bir engelleme mi yapıldığı sorusunu getiriyor.

Havayolu şirketinin Özbekistan'a olan uçuş politikası ve seyahat planları hakkında resmi bir açıklama bulunmazken, bu durum havacılık sektöründe ve seyahat dünyasında merak konusu olarak kalmaya devam ediyor. 

ÖZBEKİSTAN'A İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Doğru yönlendirilen yatırımlar ve teşvik projeler sayesinde Özbekistan’ı ziyaret eden turist sayısı her geçen yıl artıyor.

Verilere göre 2023 yılında Özbekistan 7 milyon yabancı turisti ağırladı. Çeşitli uluslararası toplantı ve etkinliklere ev sahipliği yapan Özbekistan, bu sayede dünya genelinde tanıtılmaya çalışılıyor.

2024 yılı için hedeflenen turist sayısı 10 milyon iken, 2030 yılına dek turist sayısını 15 milyon çıkartma hedefi bulunuyor. 86 ülke vatandaşı için tanınan vizesiz seyahat olanağı da turizmin gelişmesine katkı sağlıyor.

Pegasus'un uçuşları engelleniyor mu?

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Orhan okut ~ 20 gün önce
Cezayir ede thy tekel. Fiyatlar abd ile aynı, pegasus girse fiyatlar düşer. Onun için musade etmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayrak Taşıyıcı ~ 22 gün önce
Şu Thy bayrak taşıyıcısı safsatasını bir geçin, 10 farklı merkezden yönetilen halkla bağını koparmış bağ kurabilmek için yeni şirket kuran bir şirket bayrak taşıyıcısı değil olsa olsa bayrak kullanıcısı olur. Gerçek başarı Pegasus' un. Thyde devlet desteği olmasa bitik. Uçak görmemiş yurdum insanı tahta kalıp sünger koltuğu first class sanıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 22 gün önce
Gökçen de ATC/tower/Ground tarafından yapılan duygusal önceliklere saysınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AKINCI. ~ 22 gün önce
Pegasus havayolu sirket degil, Pegasus ucaklari dolmus gibi bindi anda hostesler tezgalarla onunde sana 10 kat pahali birsey satmak calisiyorlar, seyar saticilar mantigla, neyse baska ne bekliyorsun bu sirketler cok basit sahiplerin sor kim, kimler TURKIYE, turk milletin nasil soymuslar?!
BJV’de ~ 21 gün önce
Sarı kuyrukların iniş ve kalkışını hızlandırmak için bütün eğitim trafiklerini uzaklaştırıyorlar.
Pegasusun gücü ~ 22 gün önce
Pegasusa desteği bırak önündeki engeller kaldırılsa, mesela geniş gövde verilse amerika uçuşları, ER uçuşlar falan verilse THY nin önüne geçer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 22 gün önce
rekabet falan olur , vatandaş ucuza uçar. eyvah eyvah. vatandsşın hayrına olan bişeyin yapıldığı nerde görülmüş.
Abc ~ 22 gün önce
Sarı kuyruk arap uçuşlarını daha çok seviyor. Doluluk oranı daha yüksek çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amacınız nedir ~ 22 gün önce
Bu ve benzeri haberleri yaptıran ve yapan herkes kesinlikle Oscar Charlie dir. ……..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 21 gün önce
Begenmiyorsan siteye girme, haberleri okuma.. beğenmediğini, işine gelmeyen şeylere kendi zekanca insanlara küfür etme hakkın yok. Yoruma, farkli düşünceye, elestiriye gelemiyorsan. Sierra Golf
Vedat Kaya ~ 22 gün önce
Evet engelleniyor. Örneğin İstanbul-Lizbon. Yıllar sonra Pegasus, yolcusu nisbeten az olan Ankara-Lizbon’u ,Nisan ayında açıyor,ama yolcusu çok olan İstanbul-Lizbon yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fff ~ 22 gün önce
istanbul dan uçuşlar kendini bayrak taşıyıcı zanneden zavallılar tarafından engelleniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fff'ye ~ 22 gün önce
Komik insan....
Bayrak taşıyıcısı ~ 22 gün önce
Kendini Türk zanneden, milliyetini ,vasfını , ülküsünü kaybetmiş hatta bastıya rehin vermiş bir zavallının yorumu
Bayrak taşıyıcı??? ~ 22 gün önce
Pegasus'un kuyruğunda yunan bayrağı mı var? Thy'nin % 50.5 i özel, yani artık özel bir şirket. Pegasus da özel bir şirket. Artık Thy bayrak taşıyıcısıdır safsatasını geçmek lazım. Ne yerli ne de milli bir şirket. Uluslararası bir konsorsiyum.
Fff' ye ~ 22 gün önce
Çok komiksin
Yanlışın var. ~ 22 gün önce
Sanilmiyor. Zaten bayrak taşıyıcı:) Bu şirketin ortaya attığı bir durum değil . Bu arada klasik olacak biraz ama " kimse yokken THY buralarda tarih yazıyordu".
İsmail Kostak ~ 22 gün önce
Egemen güçler, ellerinin uzanabildiği heryeri yönetir. Yeni Türkiye bu … yerseniz.
abanoz.temel ~ 23 gün önce
rusvet vereceksin her bos gunumde giderim kadinlar gercek kadin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eksik bilgi ~ 23 gün önce
SunExpress de Izmir-Samarkand ucuslari yapiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 22 gün önce
Ve Sun Express te THY iştiraki.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000