07 Haziran 2021, Pazartesi 09:29:41

Putin Rusların özgürce seyahat edebileceği tarihi açıkladı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusların ne zaman özgürce tatile çıkabileceğini açıkladı.
  • Bir kere daha belli oldu ki ne yaparsak yapalım,ihalesiz bol dolarlı işler versek de birçok ticari vs imtiyazlar sunsak da pkk'ya resmi ofis ve kamp açma izni veren dünyadaki tek ülkenin başı 'dostum' Putin bu sene bize turist göndermeyecek. Sebebi de pandemi falan değil Ukrayna ve Polonya ile samimi olup onlara siha satmamız. Bir başka tepki olarak da Azerbaycan'ın el koyduğu topraklara da Rus askerleri yerleşmeye başladı. Aleyhimize ne varsa yapan Avrupadan da turist gelmesi çok zor o yüzden bu seneyi unutmak zorundayız. Yıllarca otelciler, turcular tarafından kazıklanan yerli turiste bel bağladılar ama onlarda da ülkenin ekonomik durumuna bağlı olarak para yok. İktidar şöyle büyüdük böyle zenginleştik,ekonomimiz çok iyi, dünya bizi kıskanıyor,kimseye ihtiyacımız yok diyordu o zaman gerekeni de yapsın görelim...
  • Ne derse o
  • Bu açıklama genel ima içerir. İnşallah aksi olur yoksa genel anlamda turizm ve ekomomi için hoş değil..

St Petersburg Ekonomik Forumu'nda dünya haber ajanslarının yetkilileri ile bir araya gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus vatandaşlarının Covid-19'a karşı bağışıklık seviyesi yüzde 60'a ulaştığında, Avrupa'da dahil olmak üzere, her yere özgürce tatile gidebileceğini söyledi.

Putin, ''Muhtemelen eylül ayında toplu bağışıklığı elde edeceğiz. O zaman diğer ülkelere Rusya’dan seyahat etmek mümkün olacak. Fakat Avrupalılar bizim aşılarımızla aşılanan vatandaşların Moderna veya Pfizer ile aşılananlardan farklı olmadığını kabul etseler iyi olurdu,” ifadelerini kullandı.

Avrupalı otoritelerin Sputnik V aşısıyla aşılanmanın diğer aşılarla aşılanmadan farklı olmadığını açıklaması gerektiğini kaydeden Putin, koronavirüsle mücadelede güçlerin birleştirilmesi gerektiğini söyledi. Rus Devlet Başkanı ayrıca, koronavirüsün yayılma odaklarının devam etmesinin virüsün yeniden ortaya çıkmasına neden olabileceği uyarısında bulundu. (Turizmgüncel)

Putin Rusların özgürce seyahat edebileceği tarihi açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar

Dostum ! ~ 13 gün önce
Bir kere daha belli oldu ki ne yaparsak yapalım,ihalesiz bol dolarlı işler versek de birçok ticari vs imtiyazlar sunsak da pkk'ya resmi ofis ve kamp açma izni veren dünyadaki tek ülkenin başı 'dostum' Putin bu sene bize turist göndermeyecek. Sebebi de pandemi falan değil Ukrayna ve Polonya ile samimi olup onlara siha satmamız. Bir başka tepki olarak da Azerbaycan'ın el koyduğu topraklara da Rus askerleri yerleşmeye başladı. Aleyhimize ne varsa yapan Avrupadan da turist gelmesi çok zor o yüzden bu seneyi unutmak zorundayız. Yıllarca otelciler, turcular tarafından kazıklanan yerli turiste bel bağladılar ama onlarda da ülkenin ekonomik durumuna bağlı olarak para yok. İktidar şöyle büyüdük böyle zenginleştik,ekonomimiz çok iyi, dünya bizi kıskanıyor,kimseye ihtiyacımız yok diyordu o zaman gerekeni de yapsın görelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azerbaycan el koymadı bay bilmiş, ~ 12 gün önce
İşgal edilen topraklarını geri aldı.. Gelirse gelsinler, gelmezlerse kapı orda, memleketin bağımsızlığından belasından önemli değil. Ekmeksiz yaşarız, hürriyetsiz yaşamayız..
Reis putin ~ 13 gün önce
Ne derse o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gergin ~ 13 gün önce
Bu açıklama genel ima içerir. İnşallah aksi olur yoksa genel anlamda turizm ve ekomomi için hoş değil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000