12 Kasım 2021, Cuma 11:04:45

Qatar Airways Türkiye'de Kabin Memuru Arıyor

Qatar Airways kabin memuru alım ilanı ve başvuru şartları ilgili açıklama yaptı. Şirket, alımlar için İstanbul'da bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu.
  • Şöyle bir yorumlara baktım da tamamen ülkenin özeti olmuş buralar. Genelleme yapmaya, bizden olmayanı dışlamaya bayılıyoruz. Ülkenin ekonomik durumu, aldığımız maaş ve sosyal statümüz ortada. Sırf üç kuruş fazla maaşı için arap çöllerinde hizmet etmeye gitmek emin olun kimsenin hayali değildir. Kendi adıma yeterli ingilizcem, mesleki tecrübem ve cesaretim var. Güzel ülkemde yarınımız bile garanti değilken ikinci bir seçeneği değerlendirmeyi düşünmek ne zamandan beri hainlik veya nankörlük oldu da insanları buna göre yargılıyorsunuz ? Bunu yapanlar da saygıda kusur etmediğimiz, abi gözüyle baktığımız, canımızı emanet ettiğimiz büyüğümüz dediğimiz iş arkadaşlarımız. Yazık bize
  • 3 senedir buradayım, maaşlar söylenildiği gibi. İngilizce de çat pat halledilir fakat muameleyi kaldıramayıp içerde maaş bırakıp firar eden türk kabin ekipleri gördüm. İnektapar hintli amirlerden, ülkesinde 20 dolara masaj yapan filipinliden emir alıp en ufak hatanızda rapor edilip mobbinge uğrayacaksınız. Toplama kampı gibi binalarda size tahsis edilen oda arkadaşıyla yaşaycaksınız. Buyrun gelin
  • Bir kabin memurunun dünyada en rahat en avantajlı şekilde çalışabileceği tek şirket THY’dir. Çünkü diğer departmanlarla kıyaslandığında bu denli yüksek oranlı maaş sadece THY’de alınabilir ve her zaman el üstünde tutulurlar.
  • Yorumları okudum gerçekten ürkütücü birbirinden fesat vasat herkes ve kelime bulamıyorum . Kokpit ekiplerinden bu kadar tiksiniyorum işte .. kabini çekemeyen insan yerine koymayan saygısız egoist kibir abideleri .. Hakkım varsa asla helal etmiyorum size yorumları okudukça iyi ki ülkeyi terkettim iyi ki çekip gitmişim diyorum . Medeniyet başka bir şey … Birbirinizi yemeye devam edin .. işini layıkıyla yerine getiren saygısıyla kültürüyle duruşuyla fark yaratan kabin ekiplerine selam olsun diğerlerine değil ..
  • Çirkin polemiklere girmenin bi anlamı yok ki. Kendini geliştirmiş, yeniliklere açık, uyum sağlayabilen, bu işi seven kim varsa gider yapar. Kime ne... Çok konuşan çekemeyendir. Susan icraat yapandır.. hayırlısı olsun başarılar dilerim.
  • Loadmaster alimini bekliyoruz Qatarcim
  • 26 yaşında Kabin Memuruyum.Memurundan amirine,fosuna,kaptanına aramızda ne kadar terbiyesiz insan olduğunu gördüm yorumları okuyunca.Kimsenin birbirine saygısı sevgisi kalmamış.Bizim milletimiz bu yüzden kaybediyor zaten.Yazık kafanıza.Gitmeyi düşünen arkadaşlar iyi araştırsınlar yolları açık olsun İnşallah
  • ilk defa bilerek yorum yapiyorum :) Qtr da calisma kosullari rahat sayilir genc arkadaslar icin bence hem tecrube hemde para biriktirmek acisindan cok guzel firsat. Maas 3000 usd civari, ektsra ucus ve kidem aldikca maasi 4500 usd olan cabin amiri gordum. konaklama ayni evde 3 kisi kaliniyor yada 2 kisi ayri odalar. Kabin ekibi icin yeni studyo tipi yeni binalar yapiliyor diye duydum. Ucusta profosyenel herkes, cockpit kendi isinde cabin kendi isinde herkese iyi ucuslar olsun. Basarilar
  • İşiniz gucunuz insanlara kotuluk yapmak,kotu dusunmek. Yok o bunu bilmiyor yok onun boyu boyle. İnş kotuluklerizde bogulursunuz. Acinacak haldesiniz yahu, yazik.
  • Bizim ucan garsonlar gitmez

Qatar Airways kabin memuru alım ilanı ve başvuru şartları ilgili açıklama yaptı. Şirket, alımlar için İstanbul'da bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu.

Türkiye-Katar arasında artan uçuş ve yolcu trafiğine paralel olarak Qatar Airways, daha çok Türk uçuş personeli bulundurmak için zaman zaman işe alım etkinlikleri düzenliyor.

Adayların etkinliğe resmi kıyafetle gelmeleri tavsiye edilirken ilana başvurular da şirketin web sitesinden yapılmaya da başlandı.

Etkinliğin tarihini ve yerinin daha sonra açıklanacağının da belirtildiği ilanda havayolu şirketi, adaylara sunulacak maaş ve sosyal imkanları etkinlikte açıklayacak.

Qatar Airways tarafından yayınlanan ilanda, "Uçuşlarını hiç bırakmayan ve salgın boyunca dirençli kalan bir havayolu şirketi olan Qatar Airways ile kendi hikayenizi yazmaya başlayı" ifadelerine yer verdi.

İlanın 20 Kasım 2021'e kadar açık tutulacağı belirtildi.

İşe alım kriterleri ise şu şekilde açıklandı:

Minimum 21 yaşında olmak

Minimum kol erişimi: 212 cm (Parmak uçlarında)

En az lise mezunu olmak

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek

Katar'a (Doha) taşınma isteği

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Qatar Airways Türkiye'de Kabin Memuru Arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (100)

Yeni Memur ~ 8 gün önce
Şöyle bir yorumlara baktım da tamamen ülkenin özeti olmuş buralar. Genelleme yapmaya, bizden olmayanı dışlamaya bayılıyoruz. Ülkenin ekonomik durumu, aldığımız maaş ve sosyal statümüz ortada. Sırf üç kuruş fazla maaşı için arap çöllerinde hizmet etmeye gitmek emin olun kimsenin hayali değildir. Kendi adıma yeterli ingilizcem, mesleki tecrübem ve cesaretim var. Güzel ülkemde yarınımız bile garanti değilken ikinci bir seçeneği değerlendirmeyi düşünmek ne zamandan beri hainlik veya nankörlük oldu da insanları buna göre yargılıyorsunuz ? Bunu yapanlar da saygıda kusur etmediğimiz, abi gözüyle baktığımız, canımızı emanet ettiğimiz büyüğümüz dediğimiz iş arkadaşlarımız. Yazık bize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tatvan united ~ 23 gün önce
3 senedir buradayım, maaşlar söylenildiği gibi. İngilizce de çat pat halledilir fakat muameleyi kaldıramayıp içerde maaş bırakıp firar eden türk kabin ekipleri gördüm. İnektapar hintli amirlerden, ülkesinde 20 dolara masaj yapan filipinliden emir alıp en ufak hatanızda rapor edilip mobbinge uğrayacaksınız. Toplama kampı gibi binalarda size tahsis edilen oda arkadaşıyla yaşaycaksınız. Buyrun gelin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetçi km ~ 23 gün önce
Bunları anlatmanız iyi oldu .. davulun sesi uzaktan hoş gelir gitmek isteyenler bir daha düşünsün para para diye kimse çıkmasın yola . İnstagramda görüp hayallere kapılmayın derim . Seçim sizin
ne kadar ~ 23 gün önce
Maaşı ne kadar acaba?
Kıdemli Kabin Amiri ~ 23 gün önce
Bir kabin memurunun dünyada en rahat en avantajlı şekilde çalışabileceği tek şirket THY’dir. Çünkü diğer departmanlarla kıyaslandığında bu denli yüksek oranlı maaş sadece THY’de alınabilir ve her zaman el üstünde tutulurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amerikalı ~ 23 gün önce
çalıştığınız şirketleri, konumları bir yazarsanız kıyasınızı daha cok desteklersiniz, bu şekilde biraz boş kalmış..
Meslek : Yorumcu ~ 18 gün önce
American Airlines Cabin Crew 1500 usd FO 4500 usd Eng 4000 usd Pegasus Cabin Crew 1000 Euro FO 3000 Euro Eng 2500 Euro Emirates Cabin 3000 usd FO 5500 usd Eng 5000 usd KLM British vs vs THY de ki kiymeti baska yerde bulamazsiniz
Uçan Taş kalpliler ~ 23 gün önce
Yorumları okudum gerçekten ürkütücü birbirinden fesat vasat herkes ve kelime bulamıyorum . Kokpit ekiplerinden bu kadar tiksiniyorum işte .. kabini çekemeyen insan yerine koymayan saygısız egoist kibir abideleri .. Hakkım varsa asla helal etmiyorum size yorumları okudukça iyi ki ülkeyi terkettim iyi ki çekip gitmişim diyorum . Medeniyet başka bir şey … Birbirinizi yemeye devam edin .. işini layıkıyla yerine getiren saygısıyla kültürüyle duruşuyla fark yaratan kabin ekiplerine selam olsun diğerlerine değil ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meraklı aday ~ 22 gün önce
Merhabalar, ülkeyi terkedip hangi ülkeye nasıl gittiniz? Cevabınızı merakla bekliyorum. Benim de amacım okul bittikten sonra başka ülkeye gitmek.
Nil ~ 2 gün önce
Merhaba Çalışma şartları ve maaş durumu Thy ye göre nasıl?Kabin Memuru için soruyorum.
Hayırlı olsun ~ 23 gün önce
Çirkin polemiklere girmenin bi anlamı yok ki. Kendini geliştirmiş, yeniliklere açık, uyum sağlayabilen, bu işi seven kim varsa gider yapar. Kime ne... Çok konuşan çekemeyendir. Susan icraat yapandır.. hayırlısı olsun başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Loadmaster ~ 23 gün önce
Loadmaster alimini bekliyoruz Qatarcim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 24 gün önce
26 yaşında Kabin Memuruyum.Memurundan amirine,fosuna,kaptanına aramızda ne kadar terbiyesiz insan olduğunu gördüm yorumları okuyunca.Kimsenin birbirine saygısı sevgisi kalmamış.Bizim milletimiz bu yüzden kaybediyor zaten.Yazık kafanıza.Gitmeyi düşünen arkadaşlar iyi araştırsınlar yolları açık olsun İnşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Heyecanliyim ~ 24 gün önce
ilk defa bilerek yorum yapiyorum :) Qtr da calisma kosullari rahat sayilir genc arkadaslar icin bence hem tecrube hemde para biriktirmek acisindan cok guzel firsat. Maas 3000 usd civari, ektsra ucus ve kidem aldikca maasi 4500 usd olan cabin amiri gordum. konaklama ayni evde 3 kisi kaliniyor yada 2 kisi ayri odalar. Kabin ekibi icin yeni studyo tipi yeni binalar yapiliyor diye duydum. Ucusta profosyenel herkes, cockpit kendi isinde cabin kendi isinde herkese iyi ucuslar olsun. Basarilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 24 gün önce
İşiniz gucunuz insanlara kotuluk yapmak,kotu dusunmek. Yok o bunu bilmiyor yok onun boyu boyle. İnş kotuluklerizde bogulursunuz. Acinacak haldesiniz yahu, yazik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Roger ~ 24 gün önce
Bizim ucan garsonlar gitmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000