17 Kasım 2023, Cuma 10:32:51

Sinir krizi geçiren yolcu uçakta olay çıkardı!

ABD'de, Kansas'tan New York'a sefer düzenleyen uçaktaki genç bir kadın uçaktan indirilmek istendiği sırada, 'insan kaçakçılığı kurbanı' olduğunu öne sürerek bağırarak görevlilerle kavgaya tutuştu.
  • ADANA ERCAN uçuşlarında her zaman olan şeyler konuşmalara şahit olsanız kumarda kaybedip neler anlatıyorlar
  • Ne var bunda. Gayet standart olaylar. Her Adana ucusunda oluyor. Sag salim iniyoruz. Devam
  • Hay Allah. Ne tesadüf. Yine bağıran, çağıran, kendini haklı ve üstün gören bir 'kadın'. Kadın ve erkek arasındaki denge bozulalı çok oldu beyler. Daha durun, neler olacak.

ABD'de, Kansas'tan New York'a sefer düzenleyen uçaktaki genç bir kadın uçaktan indirilmek istendiği sırada, 'insan kaçakçılığı kurbanı' olduğunu öne sürerek bağırarak görevlilerle kavgaya tutuştu.

Tuhaf olay, yakın tarihte Kansas City'ye giden bir Southwest Havayolları'na ait bir uçakta meydana geldi.

İnternette geniş çapta paylaşılan bir dakikalık video, genç bir kadın yolcunun uçak koridorunda havayolu personeliyle karşı karşıya gelmesiyle başlıyor.

Geçtiğimiz Salı günü, sosyal medyaya yüklenmesinin ardından kısa sürede viral olan videoda; siyah kapüşonlu giyen ve başına güneş gözlüğü takan kadının mürettebatla kavga ettiği görüldü.

Uçağın koridorlarında çığlık atan kadın; '"Çekilin üzerimden! İnsan ticarete maruz kalıyorum, insan ticaretine maruz kalıyorum! Beni yalnız bırakın! Bu TikTok'ta olacak, bu yüzden deli gibi görünüyorum ama insan kaçakçılığına maruz kalıyorum. Üzerime bir şeyler koymaya çalışıyorlar, çekilin! Defolun gidin' dedi.

Genç kadın, bağırmaya devam ederken yumruklarını kaldırarak görevlileri uzaklaştırmaya çalıştı. Bu sırada, bileklerini tutarak onu engellemeye çalışan kabin memuruna dönüp onu iterek, 'defol git!' diyerek bağırmayı sürdürdü.

Takip eden dakikalarda; sinir krizi, daha fazla anlamsız konuşmayla tuhaf bir hal almaya başladı.

Genç kadın, "Eğer ailenizi rehin aldılarsa buna inanmayın; duygusal manipülasyon yapıyorlar! Bu gerçek değil!" şeklinde bağırdığı duyuldu.

Görevliler ve yolcular kendisini zapt etmeye çalıştığı sırada kadın; insan kaçakçılığı iddiasını defalarca tekrarlayarak, 'hayır' diyerek bağırdı.

Kimliği belirlenemeyen kadının uçaktan indirildikten sonra başına ne geldiği ve bu öfke patlamasına neyin yol açmış olabileceği ise bilinmiyor.

Uçakta olduklarını söyleyen sosyal medya kullanıcılarının yorumlarına göre, bazı yolcular da olaya yardım etmek amacıyla müdahale etmek zorunda kaldı. (Milliyet)

 

Sinir krizi geçiren yolcu uçakta olay çıkardı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

ADANA01 ~ 23 gün önce
ADANA ERCAN uçuşlarında her zaman olan şeyler konuşmalara şahit olsanız kumarda kaybedip neler anlatıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amir ~ 24 gün önce
Ne var bunda. Gayet standart olaylar. Her Adana ucusunda oluyor. Sag salim iniyoruz. Devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aa ~ 24 gün önce
Hay Allah. Ne tesadüf. Yine bağıran, çağıran, kendini haklı ve üstün gören bir 'kadın'. Kadın ve erkek arasındaki denge bozulalı çok oldu beyler. Daha durun, neler olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aa yazana ~ 24 gün önce
Erkeklerin yediği insanlık dışı haltlara bak öyle olmayan aklınla ahkam kes!
Aa yazana yazana ~ 24 gün önce
O sırada tiktoktan fırlayan bayan dolandırıcı fenomen oranı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000