23 Eylül 2022, Cuma 15:41:54

SunExpress "Dünya'nın En İyi Tatil Hava Yolu" Seçildi

SunExpress, Skytrax tarafından düzenlenen Dünya Hava Yolu 2022 Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu” ödülünün sahibi oldu.
  • Ekiplere %20, ırgatlara %8 zam yapıldı, bu gurur hepimizin ama pastayı paylaşmaya gelince ayıp ediliyor.
  • Sen ne diyorsun ya kendi kendine?
  • Gitsinler Almanya’da havayolu kursunlar. Adamlar bizi orada uçurmuyor bile. Sun Expresmiş peh…
  • Uçuş ekiplerine doğru düzgün yemek tedariği dahi yapmayan, çalışanları aç karnına uçuran dünyanın en iyi tatil havayolu!
  • Türkiye'nin en iyi havayolu şirketidir.
  • Guzide sirketimizi tebrik ediyoruz
  • Tebrikler sunexpress! Emin olun Turkiye’de isini en iyi yapan sirketsiniz. Kokpit ekipleri tarafindan imrenilerek takip ediliyirsubuz. Gerek yonetim Anlayisi, gerek size hissetirilen deger takdire sayan.
  • Ceo su en cok tatil yapan şirket orası, Aşağıda neler oluyor neler, haberleri bile yok,,
  • Bu başarı kabin ekiplerinin başarısıdır. Gecikmeler, yüklenmeyen bagajlar, yüklenmeyen ikramlar, uçuş iptalleri bunca aksiliğe rağmen bu ödül alındıysa kabin ekipleri teşekkürü hak etmiştir. Umarım başarıları karşılıksız kalmaz.
  • Ayakkabilar neden gozukmuyor :)

SunExpress, Skytrax tarafından düzenlenen Dünya Hava Yolu 2022 Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu” ödülünün sahibi oldu.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, havacılık sektörünün Oscar’ı olarak bilinen Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu” ödülüne layık görüldü.

Ödülle ilgili olarak SunExpress CEO’su Max Kownatzki şu değerlendirmede bulundu: “Bu prestijli ödüle yolcularımız tarafında layık görüldüğümüz için çok mutluyuz.  İşimizin merkezine her zaman misafirlerimizi koyuyoruz ve onlara yolculuklarının her anında mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Havacılık sektörü için zorlu geçen son iki yılın ardından Dünya Hava Yolları Ödülleri’nde elde ettiğimiz bu büyük başarı, misafirlerimiz için gösterdiğimiz üstün çabanın en güzel göstergesi oldu. Bu ödülün doğrudan yolculardan gelen geri bildirimlere dayanması ve bu vesileyle tüm ekiplerimizin özverili çalışmalarının misafirlerimiz tarafından takdir edildiğini görmek bizim için büyük bir mutluluk kaynağı. Değerli misafirlerimize ve her gün aynı tutku ve profesyonellikle misafirlerimize en iyi şekilde hizmet veren ekibimize teşekkür ederim. Misafirlerimizin beklenti ve taleplerini dikkatle dinlemeye, havada ve yerde ürün ve hizmetlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Skytrax CEO'su Edward Plaisted ödüle ilişkin olarak, “Yolcu oylaması sonucu “Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu” seçilen SunExpress'i tebrik ediyoruz. Bu ödül, dünyanın pandeminin etkilerinden toparlandığı ve pek çok havacılık şirketinin büyük zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığı bir dönemde SunExpress’in müşterilerine sunduğu deneyimin kalitesini vurgulayan olağanüstü bir başarıdır” dedi.

Uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yıllık olarak açıklanan ödüller, yolcu memnuniyetini ölçmek üzere gerçekleştirilen global ölçekli anket sonucu ile belirleniyor. Bu yıl online anket Eylül 2021-Ağustos 2022 tarihleri arasında 100 ülkeden yaklaşık 14 milyon yolcunun katılımıyla yapıldı.

Tatil hava yolu uzmanlığıyla SunExpress, Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde geçtiğimiz 3 yıl art arda “Türkiye’nin En İyi Tatil Hava Yolu” seçilmişti.
 

SunExpress "Dünya'nın En İyi Tatil Hava Yolu" Seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Sunexpress ~ 2 ay önce
Ekiplere %20, ırgatlara %8 zam yapıldı, bu gurur hepimizin ama pastayı paylaşmaya gelince ayıp ediliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ne ~ 2 ay önce
Sen ne diyorsun ya kendi kendine?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkler ~ 2 ay önce
Gitsinler Almanya’da havayolu kursunlar. Adamlar bizi orada uçurmuyor bile. Sun Expresmiş peh…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xq ~ 2 ay önce
Uçuş ekiplerine doğru düzgün yemek tedariği dahi yapmayan, çalışanları aç karnına uçuran dünyanın en iyi tatil havayolu!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
global ~ 2 ay önce
Türkiye'nin en iyi havayolu şirketidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bobofat ~ 2 ay önce
Guzide sirketimizi tebrik ediyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY CPT ~ 2 ay önce
Tebrikler sunexpress! Emin olun Turkiye’de isini en iyi yapan sirketsiniz. Kokpit ekipleri tarafindan imrenilerek takip ediliyirsubuz. Gerek yonetim Anlayisi, gerek size hissetirilen deger takdire sayan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birak gel o zaman kaptan ~ 2 ay önce
Verin gazi veri coskuyu. Ama kurulu duzeniniz var di mi tk da ondan gelmezsiniz
Ceo su mu ~ 2 ay önce
Ceo su en cok tatil yapan şirket orası, Aşağıda neler oluyor neler, haberleri bile yok,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ofis ~ 2 ay önce
Bu başarı kabin ekiplerinin başarısıdır. Gecikmeler, yüklenmeyen bagajlar, yüklenmeyen ikramlar, uçuş iptalleri bunca aksiliğe rağmen bu ödül alındıysa kabin ekipleri teşekkürü hak etmiştir. Umarım başarıları karşılıksız kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SXS ~ 2 ay önce
Ayakkabilar neden gozukmuyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs ~ 2 ay önce
Resimde Turk personel goren?
Dostlar başa ~ 2 ay önce
fotoyu çeken sen gibi şirkete düşman olmadığı için.... ;)
? ~ 2 ay önce
Kör müsün?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000