13 Mayıs 2024, Pazartesi 16:17:59

TAILWIND HAVA YOLLARI 15 YAŞINDA

Yoluna emin adımlarla ilerleyen ve Türkiye'nin İstanbul merkezli hava yolu şirketlerinden olan Tailwind 15'inci yaşını kutluyor.
  • Kaptanlarimizin hepsi jilet gibi masallah. Klasik gobekli kaptan profiline uyan kimse yok.
  • Çok güzel ortam yaa

Yoluna emin adımlarla ilerleyen ve Türkiye'nin İstanbul merkezli hava yolu şirketlerinden olan Tailwind 15'inci yaşını kutluyor.

Uzun yıllar önce çıktığı yolda operasyonlarını sorunsuz bir şekilde sürdüren Tailwind, bir kilometre taşını daha geride bıraktı.

İstanbul merkezli olarak 2009 yılında kurulan Tailwind Havayolları, gökyüzüne çıkışının 15. yılını Antalya’da düzenlediği törenle kutladı. Törene şirketin yönetim kurulu üyesi Burak Arkun, Uçuş İşletme Direktörü Mete Batur, kaptanlar, kabin memurları ve Tailwind çalışanları katıldı.

Tailwind'in Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Finansal İşler Müdürü (CFO) olan Burak Arkun, Antalya Havalimanı’ndaki ofiste yaptığı konuşmada gelecek yıllara dair ipuçları verdi.

Arkun, filoda yeni uçakların müjdesini verirken; şirketin de büyüyeceği mesajını verdi.

Çok sayıda kaptan ve yardımcı kaptanın katıldığı törende kadın pilotların olduğu da gözden kaçmadı.

ARTIK 12 AY UÇAN BİR ŞİRKET HALİNE GELDİK

Arkun, geçtiğimiz yıl güzel bir dönem geçirdiklerini ve önümüzdeki zaman dilimi içerisinde sadece yazın faaliyet gösteren değil 12 aylık dilimde faaliyet gösteren hava yoluna dönüştüklerini ifade etti. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 1 milyon yolcu taşıdıklarını belirten Arkun, yaptıkları operasyonların parmakla gösterilir seviyeye ulaştığını ve katma değeri yüksek bir iş yaptıklarını dile getirdi.

Güvenli, sağlam, sürdürülebilir bir şirket olarak yollarına devam ettiklerini söyleyen Arkun, tüm çalışanlara teşekkür etti.

Arkun filoya yeni uçaklar katmak için de çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekledi.

Tailwind Havayolları’nın filosunda 7 uçak bulunuyor.


TAILWIND HAVA YOLLARI 15 YAŞINDA

Yorumlar

Tabanca ~ 4 gün önce
Kaptanlarimizin hepsi jilet gibi masallah. Klasik gobekli kaptan profiline uyan kimse yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Silikonlu aday pilot ~ 5 gün önce
Çok güzel ortam yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000