27 Eylül 2022, Salı 13:31:43

TAV İşletme Hizmetleri'ne Skytrax'ten Ödül

TAV İşletme Hizmetleri, havacılık sektörünün global derecelendirme kuruluşu Skytrax'ten bu yıl da ödül aldı.
  • Zagrebde salon berbat. Eminönünde bir kahvehane gibi. Bakan ve gören birileri yok mu orada
  • Ödül karın doyurmuyor bize bir faydası da yok. Personel ile biraz karı paylaşın ödüller sizin olsun ..
  • Skytrax saçmalığını bilmeyen mi kaldı ya. Kendin pişir kendin ye
  • Tav calisanlari olarak bu oduller bizim göğsümüzü kabartiyor.Sayın yöneticilerimizden, bizde ufs güvenlik calisanlari gibi,biz havaş kargo güvenlik çalışanları olarak kar payi dagitimi bekliyoruz.Ali KIDIK by sizden bir şey arz edebilirmiyim.suan yaptığım bu yorumu sayın ceomuzun okumasını sağlarmisiniz.
  • Tiflis salonunuzda hizmet yetersiz
  • Ne oldu bizim pirimler ..bir kişide bizi adam yerine koyup,şu soruyu sorsun be..yazıklar olsun

19 ülkede işlettiği 80’e yakın yolcu salonu ile sektörün liderleri arasında yer alan TAV İşletme Hizmetleri, havacılık sektörünün global derecelendirme kuruluşu Skytrax'ten bu yıl da ödül aldı. Muscat Uluslararası Havalimanı Primeclass Lounge, Dünyanın En İyi Lounge’ları arasında ikinciliği kazandı ve bu yıl da Orta Doğu’nun en iyisi oldu.

Dünyanın farklı noktalarında misafirlerine sunduğu konfor ve ayrıcalıklar ile uçtan uca bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyen, 19 ülkede işlettiği 80’e yakın yolcu salonu ile sektörün liderleri arasında yer alan TAV İşletme Hizmetleri, sektördeki başarısını kazandığı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Dünya Havayolu Ödülleri 2022 kazananları, havacılık sektöründe müşteri memnuniyetini değerlendiren ve tanıyan bağımsız bir kuruluş olan Skytrax tarafından açıklandı. Yolcuların değerlendirmesi ile Muscat Uluslararası Havalimanı Primeclass Lounge, Dünyanın En İyi Bağımsız Havalimanı Lounge Ödülü'nü ikincilikle kazandı.

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın: Hizmetlerimizi geliştirmeye, ekosistemimize ilham vermeye devam edeceğiz

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su   Güçlü Batkın, “Yılda yaklaşık on milyon yolcuya dokunuyoruz, sorumluluğumuzun, sahip olduğumuz büyüklüğün farkında olarak işlerimizi yürütüyor ve müşteri memnuniyetini odağımıza alıyoruz. Misafirlerimize eşsiz ve kusursuz bir seyahat deneyimi yaşatmak için çok çalışıyoruz, aldığımız bu ödüller de bunu başardığımızın bir kanıtı diye düşünüyorum.  Muscat Primeclass Lounge ilk açıldığından beri bu ödülü iki kez kazandı. Ayrıca şunu da söylemek isterim, 2021 yılında Skytrax tarafından “Orta Doğu’nun En İyisi” seçilmiş olan Muscat Primeclass Lounge, kısa bir süre önce, tam 1 milyonuncu ziyaretçisini ağırladı. Hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmeye, ekosistemimize ilham vermeye ve sektörü büyütmeye devam ediyoruz” dedi.

TAV İşletme Hizmetleri'nin Primeclass markası, hijyen, konfor ve güvenli seyahat uygulamalarıyla geçtiğimiz yıl da Skytrax'ten 2 ödül kazandı. Ankara, İzmir, Riga & Tiflis Primeclass özel yolcu salonları   "COVID-19 Havayolu Özel Yolcu Salonu Hijyen ve Güvenlik Derecelendirmesi"nde en yüksek kategori olarak 5 yıldız aldı. Primeclass, salgın döneminde Skytrax'in "Dünyanın En Güvenilir Yolcu Salonları"nı değerlendirdiği listede 5 yıldız alan ilk özel yolcu salonu unvanına da sahip bulunuyor.

TAV İşletme Hizmetleri'ne Skytrax'ten Ödül

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Zag ~ 2 ay önce
Zagrebde salon berbat. Eminönünde bir kahvehane gibi. Bakan ve gören birileri yok mu orada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ödül Ödül ~ 2 ay önce
Ödül karın doyurmuyor bize bir faydası da yok. Personel ile biraz karı paylaşın ödüller sizin olsun ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sky ~ 2 ay önce
Skytrax saçmalığını bilmeyen mi kaldı ya. Kendin pişir kendin ye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bay x ~ 2 ay önce
Tav calisanlari olarak bu oduller bizim göğsümüzü kabartiyor.Sayın yöneticilerimizden, bizde ufs güvenlik calisanlari gibi,biz havaş kargo güvenlik çalışanları olarak kar payi dagitimi bekliyoruz.Ali KIDIK by sizden bir şey arz edebilirmiyim.suan yaptığım bu yorumu sayın ceomuzun okumasını sağlarmisiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tiflis ~ 2 ay önce
Tiflis salonunuzda hizmet yetersiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin Prim ~ 2 ay önce
Ne oldu bizim pirimler ..bir kişide bizi adam yerine koyup,şu soruyu sorsun be..yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000