20 Ocak 2024, Cumartesi 19:40:16

THY uçağında tepki çeken anons!

Menzil şeyhinin bindiği uçakta Dursun Ali Erzincanlı anons koltuğuna oturup mikrofonla şeyhe böyle selam verdi.
  • 2 sene sonra metö terör örgütünün kalkışmasını izleriz
  • Tabi anons u viski içen rakı içen müslümanım deyip anlı secdeye deymeyen Allah bizi afeder nasılolsa deyen biri yapsa çoook mutlu olursunuz eminim ama unutmayın Allah sevdiği kullarını daima müzaffer eyler ;Tabii Anlayana;
  • Kötü bir sey mi sanki
  • Ben istiyorum. hadi kış kış.
  • İnsanın en büyük şeyh i Babasıdır diğerleri cakmadir
  • Bu CHP lilerinde atatürkçü rolü yapmaları çok komiğime gidiyor. Şu an genel başkanları Dersimliler hoş geldiniz demekle meşgul, aralarında harıl harıl seçimde HDP ile yapacakları koalisyonu konuşuyor. Buradaki göya atatürkçüler gelmiş basit bir anons için duyar kasıyor. Aynen kanka atatürk, laiklik, falan filan. Biz de yedik.
  • İktidar ve ona oy ve destek verenler sayesinde ülkenin her yönden sonu geliyor hal ortada hamdolsun !!!
  • Müslüman hiçbir icat yapmasın,yapanlara küfür,hakaret etsin,onları daha da zengin etsin değil mi? Ancak bilim,eğitim,adalet,insana değer ve önemle güçlü ve etkili olunur para saçarak milleti zengin ederek,elin icadını alıp onlarla birbirlerine hava atıp,prestij,itibar kazandığını sanmakla değil be ahmak be gafil!
  • Sen önce israile seferleri durdurmayan thy ve orayla ticareti kesemeyen, onların dünyanın her yerindeki dindaşlarından kredi,borç isteyen, terörist için yazılan içinde şanlı ordumuz aleyhine sözler olan şarkıyı megri megri diye terörist destekçileriyle söyleyen,bölücü hüdaparla ittifak yapan iktidara laf söyle olur mu?
  • Kimin ne olduğuna,olacağına Allah karar verir sen nasıl ne hakla karşısına çıkabilir diyorsun? Ayrıca laiklik vs karşıysan da laik,modern,çağdaş ülkelerin icat ettiği hiçbir şeyi de kullanma da görelim !

Türk Hava Yolları'nın kutsal topraklara giden uçağında bulunan Menzil tarikatı şehine verilen selam gündem oldu.

Menzil şeyhinin bindiği uçakta Dursun Ali Erzincanlı anons koltuğuna oturup mikrofonla şeyhe böyle selam verdi.

THY uçağında tepki çeken anons!

Yorumlar Tüm Yorumlar (214)

Anti-Tarikat ~ 1 ay önce
2 sene sonra metö terör örgütünün kalkışmasını izleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sofi ~ 1 ay önce
Tabi anons u viski içen rakı içen müslümanım deyip anlı secdeye deymeyen Allah bizi afeder nasılolsa deyen biri yapsa çoook mutlu olursunuz eminim ama unutmayın Allah sevdiği kullarını daima müzaffer eyler ;Tabii Anlayana;

Yanıtla

Kalan karakter 1000
You ~ 1 ay önce
Kötü bir sey mi sanki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soran oldu mu? ~ 1 ay önce
Ben istiyorum. hadi kış kış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özdal ~ 1 ay önce
İnsanın en büyük şeyh i Babasıdır diğerleri cakmadir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tiyatroyu görün ~ 1 ay önce
Bu CHP lilerinde atatürkçü rolü yapmaları çok komiğime gidiyor. Şu an genel başkanları Dersimliler hoş geldiniz demekle meşgul, aralarında harıl harıl seçimde HDP ile yapacakları koalisyonu konuşuyor. Buradaki göya atatürkçüler gelmiş basit bir anons için duyar kasıyor. Aynen kanka atatürk, laiklik, falan filan. Biz de yedik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayaller paris'e ~ 1 ay önce
İktidar ve ona oy ve destek verenler sayesinde ülkenin her yönden sonu geliyor hal ortada hamdolsun !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
laikçi fantazisi'ne ~ 1 ay önce
Müslüman hiçbir icat yapmasın,yapanlara küfür,hakaret etsin,onları daha da zengin etsin değil mi? Ancak bilim,eğitim,adalet,insana değer ve önemle güçlü ve etkili olunur para saçarak milleti zengin ederek,elin icadını alıp onlarla birbirlerine hava atıp,prestij,itibar kazandığını sanmakla değil be ahmak be gafil!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
objektif'e ~ 1 ay önce
Sen önce israile seferleri durdurmayan thy ve orayla ticareti kesemeyen, onların dünyanın her yerindeki dindaşlarından kredi,borç isteyen, terörist için yazılan içinde şanlı ordumuz aleyhine sözler olan şarkıyı megri megri diye terörist destekçileriyle söyleyen,bölücü hüdaparla ittifak yapan iktidara laf söyle olur mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte yazana ~ 1 ay önce
Kimin ne olduğuna,olacağına Allah karar verir sen nasıl ne hakla karşısına çıkabilir diyorsun? Ayrıca laiklik vs karşıysan da laik,modern,çağdaş ülkelerin icat ettiği hiçbir şeyi de kullanma da görelim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000