12 Ocak 2022, Çarşamba 12:55:55

THY Yer İşletme Başkanlığı'na Flaş Atama

Türk Hava Yolları'nda (THY) flaş bir atama gerçekleşti. THY Yer İşletme Başkanlığı'na Mustafa Tez getirildi.
  • Ortada büyük oyunlar oynanmazsa yerine görevini yıllarca dürüstçe yapan Şenol Bey gelir ,sonuçta Ayt bildiği yer.
  • Tez başkan THY'nin bir adım öne gitmesinde büyük başarılara imza atacak mütevazi, işinin ehli ve halktan birisi, inşallah tez zamanda yanlan yalnlış yorum yapanları utadırır, dıyecem ama onlarda utanacak yüz olsa klavye delikanlılığı yapmazlardı. Neyse durmak yok Tez başkanla yola devam. Hedef 2023 az kaldı kıskananlar çatlasın. Yer işletme için büyük bir şans. Hayırlı uğurlu olsun, Cenab-ı Allah Tez başkanımızı muvaffak ve muzaffer eylesin.
  • Liseyi Fen Lisesinde,Universiteyi ITU Endüstri Muhendisliginde okudum iyi duzeyde Ingilizcenin yaninda Almancamda fena sayilmaz ama 15 yildir THY de Muhendis olarak calisiyor ve yonetici olmayi bekliyorum fakat bu atamadan ogrendim ki Sirkette yonetici olmak icin Etik Kurulundan kinama cezasi almak gerek sartmis! Acaba Etik Kurulundan daha ust bir ceza alsam beni de direk Baskan yaparlar mi ?
  • Kardeşim ne zaman internetten başvuru gördün?Genel Müdürlüğe gitmedin herhalde.Amca,dayı,nikah şahidi,milletvekili tanıdığı,İsmailefendi,Menzil,YK referanslı bu adamlarla dolu şirket.Onun için herkes girer bu şirkete rahat ol.
  • Yine insaflıymış.Bizim müdür kotadan pass bileti düzenleyip yolcuya satıyor sonrada brother ayağına SANA İNDİRİM YAPTIM DİYOR yolcudan para alıp cebe atıyor. :) Devlette şu an bu anlayışta. onun için ilahi adalet bunları kazıyacak kim torpille işini hallediyor,kim TK'ya ilanla atama yapmayıp kurumu onun bunun adamıyla dolduruyor,kim TK nın parasını kendi cebine atıyorsa helak olacaklar İNŞALLAH
  • Kurumsallığı, makama saygıyı ağzından düşürmeyen ancak bir hayırlı olsun bile diyemeyen iş arkadaşları buraya gelip aleyhinde trollük yapmaya başlamış. Sanki THY deki tüm başkanlar liyakat sahibi sadece bu adam torpilli. Ama mesele tabii ki liyakat değil. Çünkü liyakat olsa yorumları yapanların bir çoğu şirketin kapısından içeri giremez. Mesele tabii ki kişisel çıkarlar ve çekememezlik.
  • HER AY EN AZ 100 TANE B/C BİLET VERİRDİ ANTALYADAKİ BAZI ÇEVRESİNE DÜŞÜN BU GÖRÜNEN BAŞKA NELER NELER
  • Etik Kurulundan kinama cezasi alan birini savunacagim diye Murat Sami BASKANA dil uzatmak Sami Baskani sadece yuceltir Baskanim Allah yolunuzu acik eylesin kurumun evlatlari sizin yanimizda, Troller sizde Tezin yaninda olmaya devam edin
  • Yönetimin bir kısmı Mustafa Tez'i destekleyip bir kısmı da başkan olmasını engelliyor. Başkan olmasını engellemeye çalışan grup Etik kurulu kozunu kullanıp söz konusu çalışanı korkutmaya çalışıyor. Bu durumda açık bir şekilde etik kurulun objektifliğini ve gerçekliğini yitirdiği açık bir şekilde ortadadır. Birilerinin talimatıyla çalışan bir kurulun yaptırımı ne kadar adeletli olur siz karar verin.
  • Sami bey bugüne kadar çalıştığım en işini bilen yöneticilerdendi üzüldüm açıkçası. İkramda başarılar dilerim

Türk Hava Yolları'nda (THY) flaş bir atama gerçekleşti. THY Yer İşletme Başkanlığı'na Mustafa Tez getirildi.

THY bünyesinde 15 yılı aşkın süredir çeşitli görevlerde bulunan Mustafa Tez, son olarak Antalya İstasyon Müdürlüğü görevinde bulunuyordu. 

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; THY İcra Kurulu tarafından alınan kararla 2019 yılından bu yana THY Yer İşletme Başkanı olarak görev yapan Murat Sami Yüzbaşı'nın yerine Mustafa Tez atandı. Tez'in yeni görevine kısa süre içerisinde başlaması ve atamayla ilgili şirket içi bilgilendirmenin de yapılması bekleniyor.

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü mezunu olan Tez'in Uluslararası Sivil Havacılık Lojistik ve Yönetimi alanında da yüksek lisansı bulunuyor.

©AirportHaber.com

THY Yer İşletme Başkanlığı'na Flaş Atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (179)

Şenol Bey ~ 1 gün önce
Ortada büyük oyunlar oynanmazsa yerine görevini yıllarca dürüstçe yapan Şenol Bey gelir ,sonuçta Ayt bildiği yer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tez Çare ~ 2 gün önce
Tez başkan THY'nin bir adım öne gitmesinde büyük başarılara imza atacak mütevazi, işinin ehli ve halktan birisi, inşallah tez zamanda yanlan yalnlış yorum yapanları utadırır, dıyecem ama onlarda utanacak yüz olsa klavye delikanlılığı yapmazlardı. Neyse durmak yok Tez başkanla yola devam. Hedef 2023 az kaldı kıskananlar çatlasın. Yer işletme için büyük bir şans. Hayırlı uğurlu olsun, Cenab-ı Allah Tez başkanımızı muvaffak ve muzaffer eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa yapma ~ 1 gün önce
Yapma kendin kendinle ilgili nede güzel şeyler yazarmış sen bile inanmıyorsun kendine.
Kariyer Planlama ~ 2 gün önce
Liseyi Fen Lisesinde,Universiteyi ITU Endüstri Muhendisliginde okudum iyi duzeyde Ingilizcenin yaninda Almancamda fena sayilmaz ama 15 yildir THY de Muhendis olarak calisiyor ve yonetici olmayi bekliyorum fakat bu atamadan ogrendim ki Sirkette yonetici olmak icin Etik Kurulundan kinama cezasi almak gerek sartmis! Acaba Etik Kurulundan daha ust bir ceza alsam beni de direk Baskan yaparlar mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARTAL İHL ~ 2 gün önce
Kardeşim ne zaman internetten başvuru gördün?Genel Müdürlüğe gitmedin herhalde.Amca,dayı,nikah şahidi,milletvekili tanıdığı,İsmailefendi,Menzil,YK referanslı bu adamlarla dolu şirket.Onun için herkes girer bu şirkete rahat ol.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selam ve Dua ile ~ 2 gün önce
Yine insaflıymış.Bizim müdür kotadan pass bileti düzenleyip yolcuya satıyor sonrada brother ayağına SANA İNDİRİM YAPTIM DİYOR yolcudan para alıp cebe atıyor. :) Devlette şu an bu anlayışta. onun için ilahi adalet bunları kazıyacak kim torpille işini hallediyor,kim TK'ya ilanla atama yapmayıp kurumu onun bunun adamıyla dolduruyor,kim TK nın parasını kendi cebine atıyorsa helak olacaklar İNŞALLAH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teftiş ~ 1 gün önce
İşten atılma konusu bahsettiğiniz.
0707 ~ 3 gün önce
Kurumsallığı, makama saygıyı ağzından düşürmeyen ancak bir hayırlı olsun bile diyemeyen iş arkadaşları buraya gelip aleyhinde trollük yapmaya başlamış. Sanki THY deki tüm başkanlar liyakat sahibi sadece bu adam torpilli. Ama mesele tabii ki liyakat değil. Çünkü liyakat olsa yorumları yapanların bir çoğu şirketin kapısından içeri giremez. Mesele tabii ki kişisel çıkarlar ve çekememezlik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANTALYA ~ 3 gün önce
HER AY EN AZ 100 TANE B/C BİLET VERİRDİ ANTALYADAKİ BAZI ÇEVRESİNE DÜŞÜN BU GÖRÜNEN BAŞKA NELER NELER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tezin Trolleri ~ 3 gün önce
Etik Kurulundan kinama cezasi alan birini savunacagim diye Murat Sami BASKANA dil uzatmak Sami Baskani sadece yuceltir Baskanim Allah yolunuzu acik eylesin kurumun evlatlari sizin yanimizda, Troller sizde Tezin yaninda olmaya devam edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Etk ~ 3 gün önce
Yönetimin bir kısmı Mustafa Tez'i destekleyip bir kısmı da başkan olmasını engelliyor. Başkan olmasını engellemeye çalışan grup Etik kurulu kozunu kullanıp söz konusu çalışanı korkutmaya çalışıyor. Bu durumda açık bir şekilde etik kurulun objektifliğini ve gerçekliğini yitirdiği açık bir şekilde ortadadır. Birilerinin talimatıyla çalışan bir kurulun yaptırımı ne kadar adeletli olur siz karar verin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani ~ 2 gün önce
Objektiflik ve güvenilirlik vardı diyosunuz,anladim.
Başarılar ~ 3 gün önce
Sami bey bugüne kadar çalıştığım en işini bilen yöneticilerdendi üzüldüm açıkçası. İkramda başarılar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000