30 Mart 2024, Cumartesi 13:23:55

Trabzon-Tiflis uçuşları masaya yatırıldı

DEİK Türkiye - Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman Çalışkan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'na (TTSO) gerçekleştirdiği ziyarette önemli görüşmeler yaptı.
  • Bit tane yabancı gelmez. Gürcüler arapların bulunduğu hiç bir ortama girmezler. Onun için turist beklemek abesle iştigal olur. O seferlere binse binse gürcistanda işçilik yapan trabzonlular biner. Trabzon artık bitmiştir. Arap şehri olarak tarihe geçmiştir

DEİK Türkiye - Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman Çalışkan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'na (TTSO) gerçekleştirdiği ziyarette önemli görüşmeler yaptı. Görüşmelerin merkezinde, Tiflis ile Trabzon arasındaki doğrudan uçuş seferlerinin başlatılması ve bölgesel işbirliğinin güçlendirilmesi yer aldı.

Türkiye ile Gürcistan arasındaki stratejik işbirliğinin bir parçası olarak değerlendirilen bu adım, her iki şehrin turizm, ticaret ve ekonomik ilişkilerini canlandırmayı hedefliyor. Tiflis ile Trabzon arasındaki doğrudan uçuş seferleri, bölge insanları için seyahat ederken zaman kazanmanın yanı sıra turizm ve ticaret potansiyelinin artırılmasını sağlayacak.

Bu yeni uçuş hattı, Karadeniz'in güzelliği ile Gürcistan'ın tarihi ve kültürel zenginliklerini bir araya getirerek bölgesel turizmi canlandıracak ve ticari ilişkileri güçlendirecek. Tiflis-Trabzon uçuşları, bölgedeki işbirliğinin ve dostane ilişkilerin daha da ileriye taşınmasına olanak tanıyacak, aynı zamanda her iki ülkenin turizm sektörünü destekleyerek ekonomik büyümeye katkı sağlayacak.

Trabzon-Tiflis uçuşları masaya yatırıldı

Yorumlar

Tiflis ~ 22 gün önce
Bit tane yabancı gelmez. Gürcüler arapların bulunduğu hiç bir ortama girmezler. Onun için turist beklemek abesle iştigal olur. O seferlere binse binse gürcistanda işçilik yapan trabzonlular biner. Trabzon artık bitmiştir. Arap şehri olarak tarihe geçmiştir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000