15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:00:35

Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'nda Sahte Kimlikle Yakalandı!

Isparta'da 2007 yılında düşen uçağın ait olduğu hava yolu firması World Focus'un (Dünyaya Bakış Hava Taşımacılığı A.Ş.) ortaklarından Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'ndan sahte kimlikle uçmaya çalışırken yakalandı.
  • ee herkes MyTechnic diyorda kimse ACT havayollarından bahsetmiyor ACT de bu adamın. Diğer konuya gelince o dava da sadece aranan bu adammıydı diğer ceza alıp hala yakalanmayanların neden adını kullanmıyorlar.
  • Yavuz beyi tanıyan biri olarak söylüyorum hiç öyle kaçtığı gizlendiğini görmedim. Zaten haber baştan yanlış. 17 yıldır kaciyormus. 2020 yılında MEB bakan yardımcısı bile ziyaret etmiş adami. Nasıl kaçak oluyor. My technigin Twitter sayfasında resimleri görebilirsiniz. Otobüsler kaza yapınca firmanın sahipleri mi tutuklanıyor bu ne saçma bir karar. Arka planda Yavuz Beyin üzerine oynanan bir oyun var ama maalesef şu an bunu bilemiyoruz.
  • 3 at sonra cikan. Buyuk sansizlik polisin parmak izi almasi
  • O yıllarda ben o şirkette pilot olarak çalışıyordum ve yavuz bey yeni ortak olmuştu daha bir pilotlarla bile tanışmadı esas sorumlular dışarda dolaşıyor. Bilmeden yorum yapmayın
  • Yazılacak birşey yok herşey ortada. Benim merak ettiklerim bunun için yalancı şahitlik yapanlar, tetikçileri, dedikodu üreticileri, ispiyoncuları hele hele avukatları insan içine nasıl çıkacaklar. Bir de lisans kaybı sigortası davalarında yaptıkları …
  • Yasasin Türk Cumhuriyeti iyi olmus
  • Adam pilot değildi , uçakta değildi . İyi yada kötü yüzlerce kişiye iş verdi . Bu tutuklama ve ceza haksızlık gibi … Bu yanlıştan dönülmeli boşu boşuna hapse girmemeli …Uçak kazası adı üstünde , fatura kesicek patronu bulmuşlar , Pegasus uçağı kaza geçirse Sabancıyımı tutuklucaksınız ???
  • Yavuz cizmeci yillardir ortalarda dolasirdi aranmasi oldugu yenimi akillara geldi yoksa birseylermi ters gitti..adam mytechnigi bedava yapti..yaparken kac sirket zarar gordu,batti.90 gun maas odemedigi personelin elektrigi kesildi evlerine icra geldi..cinlilere mytechnigi satti yetmedi depo icinde depo kurup adamlara 1 birimlik urunu 10 birime satti..yetmedi 747 yi 7 milyona alip irana 20 milyona kakaladi...yetmedi worldfocusta .....neyse hak ettigini yasiyor...umarim mytechnige birsey olmaz..
  • Çok üzüldüm, umarım tez zamanda çıkar
  • Sanki yıllardır nerede olduğu bilinmiyormuydu, herkes biliyordu!!!

Isparta'da 2007 yılında düşen uçağın ait olduğu hava yolu firması World Focus'un (Dünyaya Bakış Hava Taşımacılığı A.Ş.) ortaklarından Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'ndan sahte kimlikle uçmaya çalışırken yakalandı.

Hakkında kesinleşmiş 11 yıl 8 ay hapis cezası bulunan Çizmeci'nin hapse girmemek için böyle bir yol izlediği iddia edildi.

İstanbul Havaliman'da şüpheli hareketler sergileyen bir kişiyi polis, şahsın üstünü aradı. Arama sonrası kimlik kontrolü yapılan İbrahim Özkan adına düzenlenmiş kimlikteki fotoğraftan şüphelenince parmak izi kontrolü yapıldı.

PARMAK İZİ KONTROLÜYLE ASIL KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Parmak izi kontrolü sonrasında şahsın Yavuz Çizmeci olduğu tespit edildi.

Çizmeci, hakkında taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma suçundan kesinleşmiş cezası bulunduğu için yapılan işlemlerin ardından cezaevine gönderildi.

Yavuz Çizmeci, uçak bakım-onarım şirketi myTECHNIC'in kurucusu olarak da biliniyordu.Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'nda Sahte Kimlikle Yakalandı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

birileri ~ 2 saat önce
ee herkes MyTechnic diyorda kimse ACT havayollarından bahsetmiyor ACT de bu adamın. Diğer konuya gelince o dava da sadece aranan bu adammıydı diğer ceza alıp hala yakalanmayanların neden adını kullanmıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam gibi Adam ~ 1 gün önce
Yavuz beyi tanıyan biri olarak söylüyorum hiç öyle kaçtığı gizlendiğini görmedim. Zaten haber baştan yanlış. 17 yıldır kaciyormus. 2020 yılında MEB bakan yardımcısı bile ziyaret etmiş adami. Nasıl kaçak oluyor. My technigin Twitter sayfasında resimleri görebilirsiniz. Otobüsler kaza yapınca firmanın sahipleri mi tutuklanıyor bu ne saçma bir karar. Arka planda Yavuz Beyin üzerine oynanan bir oyun var ama maalesef şu an bunu bilemiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AA ~ 6 saat önce
Adam gibi adam mı?
3 at ~ 2 gün önce
3 at sonra cikan. Buyuk sansizlik polisin parmak izi almasi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 2 gün önce
O yıllarda ben o şirkette pilot olarak çalışıyordum ve yavuz bey yeni ortak olmuştu daha bir pilotlarla bile tanışmadı esas sorumlular dışarda dolaşıyor. Bilmeden yorum yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lisans kaybı ~ 3 gün önce
Yazılacak birşey yok herşey ortada. Benim merak ettiklerim bunun için yalancı şahitlik yapanlar, tetikçileri, dedikodu üreticileri, ispiyoncuları hele hele avukatları insan içine nasıl çıkacaklar. Bir de lisans kaybı sigortası davalarında yaptıkları …

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Robert ~ 3 gün önce
Yasasin Türk Cumhuriyeti iyi olmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış ~ 3 gün önce
Adam pilot değildi , uçakta değildi . İyi yada kötü yüzlerce kişiye iş verdi . Bu tutuklama ve ceza haksızlık gibi … Bu yanlıştan dönülmeli boşu boşuna hapse girmemeli …Uçak kazası adı üstünde , fatura kesicek patronu bulmuşlar , Pegasus uçağı kaza geçirse Sabancıyımı tutuklucaksınız ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.A. ~ 2 gün önce
Sultan havayollarını neler olduğunu, MNG havayollarının nasıl kurulduğunu incelemenizi öneririm. Şirketin patronu iseniz her şeyden sorumlu olursunuz. Düşen uçağın bakımını yapan ekiplerin o dönemde ve şimdi nerede olduklarını da inceleyin.
Yatırımcı ~ 2 gün önce
Adam sadece İş adamı yani Yatırımcı Ne Post Holder nede pilot yöneticisi. Böyle adalet yapılırsa, yatırımcılar böyle işlerden kaçar. Nasıl gelişecek havacılık ve şirketler. THY nin kazalarında sahibi tutuklandı mı Başka birşey olmalı bu işte.
Alexx ~ 3 gün önce
Yavuz cizmeci yillardir ortalarda dolasirdi aranmasi oldugu yenimi akillara geldi yoksa birseylermi ters gitti..adam mytechnigi bedava yapti..yaparken kac sirket zarar gordu,batti.90 gun maas odemedigi personelin elektrigi kesildi evlerine icra geldi..cinlilere mytechnigi satti yetmedi depo icinde depo kurup adamlara 1 birimlik urunu 10 birime satti..yetmedi 747 yi 7 milyona alip irana 20 milyona kakaladi...yetmedi worldfocusta .....neyse hak ettigini yasiyor...umarim mytechnige birsey olmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şemseddin IŞIK ~ 3 gün önce
Çok üzüldüm, umarım tez zamanda çıkar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.A ~ 2 gün önce
Evet 11 sene 8 ay sonra bu kesinleşmiş hapis bir de firardan dolayı ne alır belki değil. Bir de kazadan zarar görenlerin açacağı davalar var. O burnu kaf dağında olan avukatları ( Aral hukuk bürosunun güzide sahibi ve şürekası ) bakalım ne yapacaklar başka davalardaki gibi yalancı şahitlerle işleri kotarabilecekler mi? Göreceğiz Bu eğitim senetleri için borç senediymiş gibi yan yollardan ve şirket üst yönetiminin yardımı ile dava açmaya benzemiyor.
Uss ~ 1 gün önce
Ne yakalanması kardeşim adam yine film çeviriyor. Sahte kimlik ile çıkacak kadar aptal değil. Devlet sanki bilmiyordu merde olduğunu. Hergün zorluda istinye park ta
??? ~ 3 gün önce
Sanki yıllardır nerede olduğu bilinmiyormuydu, herkes biliyordu!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cemil ~ 3 gün önce
ben bilmiyordum. nerde olduğunu biliyordun madem neden söylemedin.
Bilge bir kişi ~ 3 gün önce
Çok üzüldüm, tamamen alakası olmayan bir olaydan dolayı bir insanın hayatıyla oynanıyor. Vakti zamanında benim bir suçum yok diyip, şerefsiz insanlara sakal parası ödemeyi reddettiği için kurban edildi. Kaç kişi kendisinden ekmek yiyor, hayır duası eksik değildir. Umuyorum bir şekilde bu hatadan dönülür. Geçmişler olsun.
Ali Bostancı ~ 3 gün önce
Dualarımız seninle patron çok ekmeğini yedik binlerce insan ekmeğini yiyor bana verdiğin emekler için çok minnettarım allah seni başımızdan eksik etmesin canım patronum
:))) ~ 3 gün önce
Kurtköy de, ACT Havayolları şirket merkezinde…
Mrt ~ 3 gün önce
Yıllardır yeni hanımı ile zorlu’da alışveriş yapıyor şirketi act uçuyor thy ye uçak kiralıyor ve devlet nerde olduğunu nilmiypr. Bu adamın ilknvukuatı değilki. Şimdi girer içeri yaşından dolayı çıkar. Şahane hayatı var devam eder. Bazı yorum yapan şak şkçıları üzülmüş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000