14 Mayıs 2024, Salı 15:05:21

İstanbul Havalimanı'nda yakalandı; Bebek arabasından servet çıktı!

İstanbul Havalimanı’nda Dubai’den gelen İsrail uyruklu iki kişi, bebek arabasına gizlediği 73 kilo külçe altını Türkiye'ye sokmak isterken polisin dikkati sonucu yakalandı.
  • Evet aynen gece çevirmeye aldıkları araçların içinde buldukları gözlük kutusunu ovalayınca aşşadan açılan gizli kapağın içinden çıkan sigaralığı ovalayıp açılan gizli gözde uyuşturucu bulan kahraman polislerimiz gibi bu kardeşlerimiz de hiç bi ihbar olmadan binlerce kişi arasından bakar bakmaz gözünden şak diye anlayıp bebek arabasının altını ovalamış ve bulmuşlardır . Büyüksünüz !!!
  • Bozdurulup fakir fukaraya dağıtılsın

İstanbul Havalimanı’nda Dubai’den gelen İsrail uyruklu iki kişi, bebek arabasına gizlediği 73 kilo külçe altını Türkiye'ye sokmak isterken polisin dikkati sonucu yakalandı. Polisler şüphelendikleri yolcunun bebeğini sevme bahanesiyle bebek arabasını kontrol etti. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Havalimanı Emniyet Şube Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği ekipleri, 21 Nisan tarihinde Dubai'den gelen M.Q. ve A.K.'yı yakın takibe aldı. İsrail uyruklu yolcuların uçaktan inişi ve gümrükten alandan çıkışları güvenlik kameraları yardımıyla saniye saniye takip edildi. Dış Hatlar Genel Yolcu kapısından çıkan İsrail uyruklu yolcular polis ekipleri tarafından durduruldu. Yolcular üst aramaları için x-ray alanına götürüldü.

Polisler bebeği sevme bahanesiyle bebek arabasını kontrol etti

X-ray kontrolünde sinyal alan polis ekipleri bebek arabasında bulunan çocuğu severken, ayağıyla da arabanın altını kontrol etti. Kontrol esnasında bebek arabasının altına gizlenmiş çanta olduğunu belirlendi. Arabanın altındaki çantaları açan polis, Türkiye'ye kaçak yolla sokulmak istenilen her biri 1 kilo ağırlığında olan 73 adet külçe altın tespit etti. Altınlara polis tarafından el konulurken, M.Q ve A.K. polis tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerden A.K. hakkında sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, diğer yolcu M.Q. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul Havalimanı'nda yakalandı; Bebek arabasından servet çıktı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Kahraman gümrükpolis ~ 4 gün önce
Evet aynen gece çevirmeye aldıkları araçların içinde buldukları gözlük kutusunu ovalayınca aşşadan açılan gizli kapağın içinden çıkan sigaralığı ovalayıp açılan gizli gözde uyuşturucu bulan kahraman polislerimiz gibi bu kardeşlerimiz de hiç bi ihbar olmadan binlerce kişi arasından bakar bakmaz gözünden şak diye anlayıp bebek arabasının altını ovalamış ve bulmuşlardır . Büyüksünüz !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Polis mi buluyor herşeyi ~ 2 gün önce
Güvenlikler polislere işini ögretiyor polis iş yapmıyor limanda cihazda görüntü yorumlamayı bile bilmiyorlar güvenlik çalışsın polis maaş alsın süper işleyiş iga işletme zaten umurunda değil
CEYSIN ~ 4 gün önce
Bozdurulup fakir fukaraya dağıtılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru söze ~ 4 gün önce
Çok güzel fikir 10 numara olur.
fakir fakir kalmalı ~ 4 gün önce
biraz biti canlanın a biryerleri kalkar
Leon ~ 4 gün önce
Tabi efendim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000