16 Ağustos 2021, Pazartesi
Ali KIDIK
Ali KIDIK [email protected]
  • İktidar mensuplarından ve kurumlara torpille gelenlerden en alttakinden en üsttekine zengin olmayan mı kaldı? Milletin malına,parasına nasıl çöküldüğünü, kimlerin neler çevirdiklerini, devlet gücüyle ne haltlar yediklerini video ve tivitlerde gayet güzel gördük daha da göreceğiz. En basitinden thy'deki müdürler bile milyonluk adam oldular,hepsi yağ,bal içinde yaşıyorlar,tis'de çalışanlar %10 zam alamazken müdür ve üstü %38 zam aldılar, yurtdışındaki haramzade torpilli iş ve dil bilmez müdürler hele paraları koyacak yer bulamıyorlar hamdolsun. İyi ki bunlar dini bütün,sofu,softa,alınları secdeye değen,haramı,helali bilenler ya aksi olsaymış neler olurmuş Allah bilir !
  • Yıllık izinleri de iptal ettiniz eylül için vay be ne kurumsallıkmış. O zaman eleman alın işe zaten çiftte vermiyorsunuz. Personeli ne kdar huzursuz ederiz düşüncesindesiniz hep
  • Kurumsal ucus emniyet baskanligi, dalmissin uc tane parametreye buyuk resmi gotmuyot yada goremiyorsun, hic kimsenin kullanmafigi kontolsuz hava sahasinin kullanilmasina hangi kafadir bu sen mudahale etmiyorsun, guvenligi saglanmayan havaalanina sen nasil ucak gonderilmesine seyirci kalirsin, senin isin gorevin fonksiyonun kalmamis, halin acinacak halde, ya o 77 kalkis yapken bir kac kisiye carpsa oldurse ve carpmanin etkisiyle pist disina ciksa?!!! Ya o helikopter down draft indan ucak pist disina ciksa, bu nasil risk almadir????? Bu nasil cahelettir, bunun bir proseduru mu var biz bilmiyoruz, Ozel kuvvetlermisiniz haberimiz yok, Thy nin bu icraatleti yonetimin nasil profesyonellikten uzak oldugunu gosterir, tamamen cehalettir, ucus emniyetini birakin sivil havacilikta hani risk almiyorduk, insan hayati kiymetliyfi?, boyle mi ogretiyorsunuz pilotlara boylemi otnek oluyorsunuz, yaziklar olsun, oraya ucak gidecekse kontrolsuz hava alanina yalnizca askeri ucaklar dalinda egitim gormus ozel misyonlunuvaklar ekipler gider, Siz Thy gotev kuvvet komutanligimisiniz veya ozel kuvvetler komutanligina baglanfinizda haberimiz mi yok, sivil havaciligi is olsun diyemi yapiyorsunuz, yaziklar olsun, olay cok vahimdir ve sorusturulmalidir!!!!
  • Az kaldi azzzzz , topyekun gideceksiniz , gideceksiniz , gideceksiniz
  • THY ve THY Teknik A.Ş özelinde güven veren bir ortamın sağlanamaması halinde şirket her geçen gün geriye gitmeye devam edecektir.Belli ki ilker aycının çıkarları daha ağır basıyor ki gidesi yok.Mikail gibi piyon müdürleriyle şirketlerin aşağı düşüşü hızla devam ediyor.Utanma kavramları da yok aç tilki gibi her yere saldırıyor ve bırakmasını bilip, çıkarları edep duygularından ağır basınca bunuda başaramıyorlar.Insanların aklıyla dalga geçen, vicdani sorumluluğu üstlenemeyen böyle yöneticileri Allaha havale etmekten daha güzeli olamaz.O vakti ve zamanı gelince hesabı en iyi bir şekilde soracaktır.
  • Herşeyden kistiniz ikramiye,, bim kart ya bi bayram şekeri bile wermediniz Tgs şirketi bu kadarmi aciz thy yesin biz ezilelim ilk fırsatta isten cikcam,,Hakkimiz haram olsun,, işciler birlik olsa keske hepsi borçlu emekci sesi cikmiyo 1 gun boykot edin isi de görsunler iscinin degerini,,,,
  • İkramiyemizi geri istiyoruz.
  • Geriye dönük tüm ikramiyehaklarımızı geri istiyoruz. Bu yapılan gasptır.
  • Sayın editör yazdıklarınız güzel ve etkili takıp ediyoruz.Sizden ricam yazılarınız isim vererek yazın ki bilelim bizde,kim dost kim düşman artık sıkıntı verdi bu rüşvet,yolsuzluk
  • Bu devirde kimler zengin olmuyor ki! Saymaya gerek yoktur. Ama Gerçek Zengin bir gün mutlaka hesap soracaktır. Yeterki bir ağızdan beddua yerine Allah layiğini versin desinler. Böyle söylenirse aradan çıkılmış olur ve direkt Allah'a bırakılmış olur.

THY’nin zengin ettiği bir adam…

Bu hafta yazımda size ip uçları vereceğim. Öyle bir hikaye ki ben yazmaktan onlar zengin olmaktan bıkmadı. Bir adamın hikayesi bu. Zekice yapılan çalışmanın ürünü bu. Bodrum’da Türkbükü’nde alınan milyonlarca liralık malikanelerden Acarkent Villalarına uzanan bir gayrimenkuller zinciri. Porsche arabalarla devam eden saadet zinciri…

Adamın adını açıklamayacağım. Eminim THY Teknik içindeki bağlantıları, işbirlikçileri onu hemen şıp diye anlayacaklar.

Tuzla’da evde iki ortaklı ve 10 bin lira sermaye ile kurulan bir şirketin çok becerikli patronunun marifeti ile kazanılan milyon dolarlar.

Sonra o ortağın çıkartılarak eşin ortak edildiği şirket.

Tuzla’dan Üsküdar’a adres değiştiren şirket.

Sonra nasıl oldu ise THY’den bir işbirlikçi bulunarak THY Teknik’in içindeki mallar nasıl satılır hesabını iyi yapan bir dâhiden bahsediyorum.

Haraç mezat satılan mallarla THY Teknik’i nasıl zarara uğratırımın hesabını kurgulayan zekalı iş insanı kılığındaki zevattan bahsediyorum.

Arkadaşlar öyle bir soygun düzeni ki akıllara zarar.

Arkadaşlar öyle götürülmüş ki siz THY Teknik kar etsin diye çırpınırken THY Teknik üzerinden nasıl milyon dolarlar götürülmüş ilerleyen haftalarda gözünüzün önüne sereceğim.

Ancak bu yazıyı okurken ki o şahıs da okuyacak eminim bundan. Gelip olup biteni anlatmasını benim bildiğim işbirlikçilerinin hangi ülkede nasıl hesaplar açıldığını da anlatacak.

Şahıs son olarak Bodrum Türkbükü’nde 4738.21 metrekarelik Malikane aldı. İçinde iki müştemilat ve bir havuz var. Deniz manzaralı saray yavrusu malikaneyi alan zeka fışkıran bu arkadaş nasıl bir oyun ile THY Teknik’ten paraları götürdü hepsini yazacağım.

Ve hem karı-koca Porsche araç kullanıyorlar. Tüm detaylar bizde mevcut.

Bu arada koca kadar eş de gayrimenkul zengini oldu.

Eş için Samsun İlkadım’da gayrimenkuller, İzmir Karşıyaka’da gayrimenkul, Kadıköy Göztepe’de gayrimenkul, Beykoz Çavuşbaşı’nda gayrimenkul, Kadıköy Suadiye’de gayrimenkul, Bodrum Göl Mahallesi’nde gayrimenkul.

Allah verdikçe vermiş.

Çalışmakla alınmaz. Ancak dahi olman lazım.

Deniz bitti kara göründü diyecek birileri çıkacak elbet karşılarına. Bu Airporthaber olabilir.

Ama yine inkarlar gelir. Yine şurdan buradan aldık denebilir. Yok efendim bizim spor camiası ile ilgimiz yok denebilir.

Mesele pislikleri temizlemek. O halde THY bizim göz bebeğimiz ise bu zevat aaa pardon şirketinin adı da Z ile başlıyor.

Arkadaşlar, siz pandemi var yarım maaş alalım derken millet kazan kepçe demeyip götürüyor. Allah doyursun.

Bekleyin açıklamalarımızı...

Herkes susacak Airporthaber konuşacak. İlker Aycı ise ilker Aycı, Deniz ise deniz, mevcut yönetim ise mevcut yönetim. THY Teknik’e kimler hangi kurumlardan adam getirdi. Spor camiası ile ne tür ilişkiler var. Hepsi bir bir ortaya dökülecek.

THY’nin zengin ettiği bir adam…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

alayı hortumcu ~ 9 ay önce
İktidar mensuplarından ve kurumlara torpille gelenlerden en alttakinden en üsttekine zengin olmayan mı kaldı? Milletin malına,parasına nasıl çöküldüğünü, kimlerin neler çevirdiklerini, devlet gücüyle ne haltlar yediklerini video ve tivitlerde gayet güzel gördük daha da göreceğiz. En basitinden thy'deki müdürler bile milyonluk adam oldular,hepsi yağ,bal içinde yaşıyorlar,tis'de çalışanlar %10 zam alamazken müdür ve üstü %38 zam aldılar, yurtdışındaki haramzade torpilli iş ve dil bilmez müdürler hele paraları koyacak yer bulamıyorlar hamdolsun. İyi ki bunlar dini bütün,sofu,softa,alınları secdeye değen,haramı,helali bilenler ya aksi olsaymış neler olurmuş Allah bilir !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 9 ay önce
Yıllık izinleri de iptal ettiniz eylül için vay be ne kurumsallıkmış. O zaman eleman alın işe zaten çiftte vermiyorsunuz. Personeli ne kdar huzursuz ederiz düşüncesindesiniz hep

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Buyuk sorumsuzluk ~ 9 ay önce
Kurumsal ucus emniyet baskanligi, dalmissin uc tane parametreye buyuk resmi gotmuyot yada goremiyorsun, hic kimsenin kullanmafigi kontolsuz hava sahasinin kullanilmasina hangi kafadir bu sen mudahale etmiyorsun, guvenligi saglanmayan havaalanina sen nasil ucak gonderilmesine seyirci kalirsin, senin isin gorevin fonksiyonun kalmamis, halin acinacak halde, ya o 77 kalkis yapken bir kac kisiye carpsa oldurse ve carpmanin etkisiyle pist disina ciksa?!!! Ya o helikopter down draft indan ucak pist disina ciksa, bu nasil risk almadir????? Bu nasil cahelettir, bunun bir proseduru mu var biz bilmiyoruz, Ozel kuvvetlermisiniz haberimiz yok, Thy nin bu icraatleti yonetimin nasil profesyonellikten uzak oldugunu gosterir, tamamen cehalettir, ucus emniyetini birakin sivil havacilikta hani risk almiyorduk, insan hayati kiymetliyfi?, boyle mi ogretiyorsunuz pilotlara boylemi otnek oluyorsunuz, yaziklar olsun, oraya ucak gidecekse kontrolsuz hava alanina yalnizca askeri ucaklar dalinda egitim gormus ozel misyonlunuvaklar ekipler gider, Siz Thy gotev kuvvet komutanligimisiniz veya ozel kuvvetler komutanligina baglanfinizda haberimiz mi yok, sivil havaciligi is olsun diyemi yapiyorsunuz, yaziklar olsun, olay cok vahimdir ve sorusturulmalidir!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EsbTgs ~ 9 ay önce
Az kaldi azzzzz , topyekun gideceksiniz , gideceksiniz , gideceksiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güven Ortamı ~ 9 ay önce
THY ve THY Teknik A.Ş özelinde güven veren bir ortamın sağlanamaması halinde şirket her geçen gün geriye gitmeye devam edecektir.Belli ki ilker aycının çıkarları daha ağır basıyor ki gidesi yok.Mikail gibi piyon müdürleriyle şirketlerin aşağı düşüşü hızla devam ediyor.Utanma kavramları da yok aç tilki gibi her yere saldırıyor ve bırakmasını bilip, çıkarları edep duygularından ağır basınca bunuda başaramıyorlar.Insanların aklıyla dalga geçen, vicdani sorumluluğu üstlenemeyen böyle yöneticileri Allaha havale etmekten daha güzeli olamaz.O vakti ve zamanı gelince hesabı en iyi bir şekilde soracaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Efsane ~ 9 ay önce
Herşeyden kistiniz ikramiye,, bim kart ya bi bayram şekeri bile wermediniz Tgs şirketi bu kadarmi aciz thy yesin biz ezilelim ilk fırsatta isten cikcam,,Hakkimiz haram olsun,, işciler birlik olsa keske hepsi borçlu emekci sesi cikmiyo 1 gun boykot edin isi de görsunler iscinin degerini,,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 9 ay önce
İkramiyemizi geri istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 9 ay önce
Geriye dönük tüm ikramiyehaklarımızı geri istiyoruz. Bu yapılan gasptır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak ~ 9 ay önce
Sayın editör yazdıklarınız güzel ve etkili takıp ediyoruz.Sizden ricam yazılarınız isim vererek yazın ki bilelim bizde,kim dost kim düşman artık sıkıntı verdi bu rüşvet,yolsuzluk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vurus ~ 9 ay önce
Bu gibilerin tüm mal varlıklarını ellerimden alacaksın. ved e yağmalamadan korede atacaksin
Aman diyelim ~ 9 ay önce
Yönetimden dost olunmaz.
Human ~ 9 ay önce
Bu devirde kimler zengin olmuyor ki! Saymaya gerek yoktur. Ama Gerçek Zengin bir gün mutlaka hesap soracaktır. Yeterki bir ağızdan beddua yerine Allah layiğini versin desinler. Böyle söylenirse aradan çıkılmış olur ve direkt Allah'a bırakılmış olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000