07 Kasım 2012, Çarşamba 13:23:43

"KTHY MAĞDURLARI İLE İLGİLENİYORUZ"

KKTC Turizm Bakanı Ünal Üstel, Londra Yüksek Mahkemesi'nin KTHY mağdurları ile ilgili kararını turizmgazetesi.com'a değerlendirdi
  • ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN, KKTC BAKANLARI VE BAŞBAKAN İNGİLTEREYE GİRDİĞİ ANDA TUTUKLANACAK GÖRÜN BUNLARI EY ANAVATAN BİZİ NE ADAMLAR YÖNETİYOR ! ! !

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel, Londra Yüksek Mahkemesi’nin  KTHY mağdurları ile ilgili çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Londra WTM Fuarı’na katılan Bakan Üstel,KTHY’nin seferlerini iptali ile mağdur olanların açtıkları davanın kendilerine tazminat ödenmesi ile sonuçlanması konusunda ne düşündüğü sorulduğunda konuyla ilgili kimsenin mağdur olmaması için çalışma yaptıklarını söyledi.

WTM Fuarı’nın yapıldığı ExCel’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel ile turizmgazetesi.com adına konuşan Faruk Eskioğlu, bakana konuyla ilgili sorusunu yanıtlarken "Hükümetimiz KTHY mağdurlarının mağduriyetinin giderilmesi için duyarlılığını sürdürüyor" dedi.

Bakan Üstel, Atlas Havacılık AŞ'nin acentelere gönderdiği "Şubat 2013'den sonra bilet satmayın" talimatı konusunda bir bilgisi olmadığını da belirterek, "Kuzey Kıbrıs turizmi için hava taşımacılığının çok ve kolay olması önemlidir. Eğer böyle bir durum varsa bunu da ele alıp değerlendireceğiz" demekle yetindi.

 

"KTHY MAĞDURLARI İLE İLGİLENİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar

personel ~ 10 yıl önce
ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN, KKTC BAKANLARI VE BAŞBAKAN İNGİLTEREYE GİRDİĞİ ANDA TUTUKLANACAK GÖRÜN BUNLARI EY ANAVATAN BİZİ NE ADAMLAR YÖNETİYOR ! ! !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000