26 Temmuz 2014, Cumartesi 21:34:48

PİLOTLAR İSRAİL SEFERLERİNE TEPKİLİ

Alman Lufthansa havayolu şirketinin İsrail'in Tel Aviv kentine seferlerini tekrar başlatması, Alman pilot sendikası Cockpit (VC) tarafından eleştirildi.
  • Malesef bu gece ben de ucuyorum oraya ... :((
  • Yahudiler Almanya'nin yarisini ele gecirmisler
  • ne konuşuyorsunuz adamlar dünyada kimi dinliyorlar heryerdeler herşeyi kontrol ederler sizde diyorsunuz uçak seferler tekrar başladı herhalde tabiki.. güç meselesi..ama gerçeği herkes görüyor maalesef sadece ama sadece Türkiye ses çıkarıyor bağırıyor o kadar..balinalar daha önemli fok balıkları daha önemli kaplumbağları daha önemlidir..
  • Kuzu kuzu26 Temmuz 2014, Cumartesi 22:20Bizimkiler ise agizlarini dahi acmaya cesaret edemiyorlar. Taki bir olay yasanana kadar. hayırdır kim o sizinkiler? Dana büyüklüğünde yahudi partneri ups var, o gitmezse biz gideriz Merkel e mi birakcaz pazarı hayırdır?
  • Ağlamasın alman,birde bunların luftwaffe soyu var. Avrupa'yı kana boyayan. artı kendilerinde sendikilasma çok güçlü diye biliyoruz. Organize olsun gitmesin. Berlin Bağdat otoyolunu unutmadık.o gitmiycekse biz gideriz neticede. Abdülhamid vermedi ordaki pazarı bizmi kaptircaz yeni nesil olarak?
  • Korkmayın sizde pilota iş mi yok...
  • Talpa diye bişey vardı, emekli pilotlar konken lokali miydi ? Ne oldi hiç sesin çıkmıyor uşağum...
  • Dogru soyleyeni dokuz köyden kovarlar.. millet ondan sesini çıkarmiyor cikaramiyor
  • Bizimkiler ise agizlarini dahi acmaya cesaret edemiyorlar. Taki bir olay yasanana kadar.

Cockpit Sözcüsü Jörg Handweg Handeslblatt, internet sitesinde yaptığı açıklamada, “Alınan bu karara güvenlik ve teknik bakımdan anlam verilemez. Bize ulaşan bilgilere göre, son günlerde tehlike durumunda hiç bir değişiklik olmadı” ifadesini kullandı.

Sözcü, seferlerin tekrar başlamasının İsrail ve Berlin'deki siyasi baskıdan kaynaklandığını tahmin ettiklerini vurguladı.

Öte yandan Lufthansa şirketinin sözcüsü Thomas Jachnow da yaptığı açıklamada, bölgenin güvenlik durumunu kontrol ettiklerini ve sorumluların uçuşların güvenli olduğu yönünde rapor verdiklerini bildirdi.

Jachnow, uçuşları başlatmalarının diğer bir nedeninin de bölgedeki birçok turistin İsrail'i terk etmek istemesi, bunun yanında dünyanın diğer bölgelerinde aktarmalı olarak İsrail'e gitmek isteyen birçok yolcunun bulunması olduğunu kaydetti.

Lufthansa'dan yapılan açıklamada, bugün Frankfurt'tan sabah saatlerinde ilk uçağın Tel Aviv'e hareket ettiği, öğleden sonra da Münih'ten bir uçağın daha İsrail'e gideceği ifade edildi.

Lufthansa'nın dışında Air Berlin şirketinin de Düsseldorf'tan Tel Aviv seferine tekrar başlayacağı belirtildi.

PİLOTLAR İSRAİL SEFERLERİNE TEPKİLİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Malesef bu gece ben de ucuyorum oraya ... :((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Yahudiler Almanya'nin yarisini ele gecirmisler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 10 yıl önce
ne konuşuyorsunuz adamlar dünyada kimi dinliyorlar heryerdeler herşeyi kontrol ederler sizde diyorsunuz uçak seferler tekrar başladı herhalde tabiki.. güç meselesi..ama gerçeği herkes görüyor maalesef sadece ama sadece Türkiye ses çıkarıyor bağırıyor o kadar..balinalar daha önemli fok balıkları daha önemli kaplumbağları daha önemlidir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
Kuzu kuzu26 Temmuz 2014, Cumartesi 22:20Bizimkiler ise agizlarini dahi acmaya cesaret edemiyorlar. Taki bir olay yasanana kadar. hayırdır kim o sizinkiler? Dana büyüklüğünde yahudi partneri ups var, o gitmezse biz gideriz Merkel e mi birakcaz pazarı hayırdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
Ağlamasın alman,birde bunların luftwaffe soyu var. Avrupa'yı kana boyayan. artı kendilerinde sendikilasma çok güçlü diye biliyoruz. Organize olsun gitmesin. Berlin Bağdat otoyolunu unutmadık.o gitmiycekse biz gideriz neticede. Abdülhamid vermedi ordaki pazarı bizmi kaptircaz yeni nesil olarak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuzu kuzu mee ~ 10 yıl önce
Korkmayın sizde pilota iş mi yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makarnacı ~ 10 yıl önce
Talpa diye bişey vardı, emekli pilotlar konken lokali miydi ? Ne oldi hiç sesin çıkmıyor uşağum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuzuya ~ 10 yıl önce
Dogru soyleyeni dokuz köyden kovarlar.. millet ondan sesini çıkarmiyor cikaramiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuzu kuzu ~ 10 yıl önce
Bizimkiler ise agizlarini dahi acmaya cesaret edemiyorlar. Taki bir olay yasanana kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000