20 Ağustos 2015, Perşembe 14:38:29

Ordu-Giresun Havalimanı'na hac heyecanı

Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliğine sahip Ordu-Giresun Havalimanı'ndan ilk hac kafilesi kutsal topraklara gitmek için erken saatlerde havalimanına geldi.
  • HER YÜZ KİLOMETREYE BİR HAVALİMANI YAPILACAK. SERMAYE DÜŞMANLARI BEĞENMESEDE HİZMETE DEVAM...
  • ORDU GİRESUN HAVALİMANI İÇİN OLUMSUZ YORUM YAPANLAR HANGİ MEMLEKETİN İNSANI ACABA. MEMLEKETE BU KADAR GÜZEL BİR HAVALİMANI YAPILMIŞ. TAKDİR EDİLMESİ GEREKİRKEN BU ÖFKE BU KİN NEDEN. SİZİN YAZDIĞINIZ YORUMLARI DÜŞMAN BİLE YAZMAZ. GÜNDE 3 UÇAĞIMIZ VAR. ATATÜRK HAVALİMANI, SABİHA GÖKÇEN VE ESENBOĞA. UÇAKLARIMIZ FUL ÇEKİYOR. HER UÇAKTA 165 YOLCUMUZ VAR. YAKINDA PEGASUS DA SEFER KOYUNCA SEFER SAYISI GÜNDE 7-8 SEFERE ÇIKACAK. DAHA YENİ AÇILNA BİR HAVALİMANI İÇİN BUNLAR ÇOK GÜZEL RAKAMLAR. DAHA NE İSTİYORSUNUZ...
  • İlk kafile 19.08.2015/20.08.2015 tarihin'de Zafer Havalimanında THY5000 MED seferi ile saat 03:45 LMT'de zafer'den uçmuşlardır.İyi Geceler..
  • Bu havalimanındaki olumlu gelişmeleri gördükçe daha çoooooook çatlayacaksınız. Şimdi, kendinize göre yarattığınız, siyasi bir bahane arkasına sığınabiliyor ve gerçek niyetinizi saklayabiliyorsunuz, daha doğrusu siz öyle zannediyorsunuz. Ama aklı başında Ordu-Giresunlular, bu havalimanı aleyhine yorum yapanların Trabzon ve Samsunlular olduğunu çok iyi biliyor. Gün gelecek Samsun ve Trabzon havalimanlarındaki olumsuz hava şartları nedeniyle Ordu-Giresun'a divert edecek ve oradan karayolu ile memleketlerinize gideceksiniz, tıpkı yıllardır bizim yapmak zorunda olduğumuz gibi... Veya havalimanlarınız bakıma alınacak (siz bakıma alınmak gibi güzel bir şeyi de istemezsiniz ya) Ordu-Giresun havalimanını kullanmak mecburiyetinde kalacaksınız... O günü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum...
  • havaalanı falan değil orası seçim goygoyu. canı tatlı olanlar dikkat etsin. ölürseniz tayyör şehitleri çok sever. cenazeniz başında nutuk atar.
  • Ucaktan birsey eksilmesin. Kabin ekibi dikkatli olsun lutfen.
  • Cahil ninjalar, din yüzünden dünya da savaş var.
  • THY MÜDÜR TAYIN ETMEMIŞ PERSONEL SAMSUNDAN GEÇICI GELIYOR. THY NIN YERI RESIMDEKI KÜÇÜK YER, HAVAALANINDA YAKIT YOK, İÇMEYE SU BULAMAZSIN.TÜM BU OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN YINEDE IYI GIDIYOR.
  • nerde o hep aliştiğimiz foto ? hani bayrakli, tarihin en kalabalık apronuna sahip (üzgünüm ama bir daha o kadar kalabalık olmayacak) havaalanı ? vergilerimin çarçur edildiği havaalanı ile ilgili haberleri yakından takip ediyorum

Ordu-Giresun Havalimanı'ndan kutsal topraklara gidecek ilk hacı kafilesi bugün dini görevleri için bugün havalanacak.

Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerine yapılan ilk havalimanı olma özelliğine sahip Ordu-Giresun Havalimanı'nda hac vazifesini gerçekleştirecek ilk kafile havalimanına erken saatlerde gelmeye başladı.

Ordu-Giresun Havalimanı'ndan hareket edecek yılın ilk hac kafilesi saat 18.00'da kutsal topraklara gidecek.

Sefer sayıları artacak
Vali Karahan, 10 Eylül'den itibaren İstanbul'a sabah - akşam, Pegasus şirketinin seferlerinin başlayacağını ifade ederek, bu gelişmelerle daha rahat ve daha çabuk ulaşımın sağlanacağını bildirdi.

Ordu-Giresun Havalimanı'na hac heyecanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

AK PARTİ ~ 7 yıl önce
HER YÜZ KİLOMETREYE BİR HAVALİMANI YAPILACAK. SERMAYE DÜŞMANLARI BEĞENMESEDE HİZMETE DEVAM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORDU GİRESUN ARFF ~ 7 yıl önce
ORDU GİRESUN HAVALİMANI İÇİN OLUMSUZ YORUM YAPANLAR HANGİ MEMLEKETİN İNSANI ACABA. MEMLEKETE BU KADAR GÜZEL BİR HAVALİMANI YAPILMIŞ. TAKDİR EDİLMESİ GEREKİRKEN BU ÖFKE BU KİN NEDEN. SİZİN YAZDIĞINIZ YORUMLARI DÜŞMAN BİLE YAZMAZ. GÜNDE 3 UÇAĞIMIZ VAR. ATATÜRK HAVALİMANI, SABİHA GÖKÇEN VE ESENBOĞA. UÇAKLARIMIZ FUL ÇEKİYOR. HER UÇAKTA 165 YOLCUMUZ VAR. YAKINDA PEGASUS DA SEFER KOYUNCA SEFER SAYISI GÜNDE 7-8 SEFERE ÇIKACAK. DAHA YENİ AÇILNA BİR HAVALİMANI İÇİN BUNLAR ÇOK GÜZEL RAKAMLAR. DAHA NE İSTİYORSUNUZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zafer ~ 7 yıl önce
İlk kafile 19.08.2015/20.08.2015 tarihin'de Zafer Havalimanında THY5000 MED seferi ile saat 03:45 LMT'de zafer'den uçmuşlardır.İyi Geceler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANTİCİLER; İZAN. ~ 7 yıl önce
Bu havalimanındaki olumlu gelişmeleri gördükçe daha çoooooook çatlayacaksınız. Şimdi, kendinize göre yarattığınız, siyasi bir bahane arkasına sığınabiliyor ve gerçek niyetinizi saklayabiliyorsunuz, daha doğrusu siz öyle zannediyorsunuz. Ama aklı başında Ordu-Giresunlular, bu havalimanı aleyhine yorum yapanların Trabzon ve Samsunlular olduğunu çok iyi biliyor. Gün gelecek Samsun ve Trabzon havalimanlarındaki olumsuz hava şartları nedeniyle Ordu-Giresun'a divert edecek ve oradan karayolu ile memleketlerinize gideceksiniz, tıpkı yıllardır bizim yapmak zorunda olduğumuz gibi... Veya havalimanlarınız bakıma alınacak (siz bakıma alınmak gibi güzel bir şeyi de istemezsiniz ya) Ordu-Giresun havalimanını kullanmak mecburiyetinde kalacaksınız... O günü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kansai ~ 7 yıl önce
Keşke yatırımlar her ilin bütçesinden karşılansa. O zaman alkışlardık. Rize havaalanı OrGi'den çok daha kötü bir yatırım ve kimsenin söz söylemeye hakkı yok öyle mi? Demokrasiden söz etmemize de gerek yok zaten.
Pencüse ~ 7 yıl önce
Havaalanı bakıma alınacak diye başka bir alan yatırımının haklı çıkarılmaya çalışılması gerçeklerle pek örtüşmüyor.
Fuzuli ~ 7 yıl önce
Fuzuli işlere yatırılan ve seçim yatırımı olarak yapılan işlere harcanan vergimi helal etmiyorum
Arap ~ 7 yıl önce
bir iki arabistan uçağı kalkacak olması gelişme ise, Çorlu dünya çapında bir havalimanı o zaman
vergim vergim vergim ~ 7 yıl önce
böyle gereksiz bir seçim yatırımına giderse elbette hakkımı ararım dile getiririm.
KANSAİ'YE ~ 7 yıl önce
Sana cevaba gerek yok, bomboş olduğun belli...
PENCÜSE'YE ~ 7 yıl önce
Pencüse hep yek atmışsın. Bugüne kadar Trabzon ve Samsun havalimanını kullanmak zorunda bırakılan Ordu-Giresunluların çektikleri ancak aynısı yaşanarak anlaşılabileceği için bakım işinden bahsetmiştim. Anlayamamışsın veya anlamak istememişsin. Yatırımın ne denli doğru olduğunu iki aylık istatistikler bile doğruluyor, sen kabul etmesen de...
FUZULİ'YE ~ 7 yıl önce
Hay senin vergine... Memleketini söyle de bizim de vergilerimizi helal etmediğimiz yatırımları sıralayalım...
ARAP'A ~ 7 yıl önce
Arap 2 ayda 53.000 yolcu sana bir şey anlatıyor mu?! Günde sadece 3 uçak, en pahalı biletler, uçağın birisi de, sanki yolcu sayısı artmasın istermiş gibi THY filosundaki en küçük yolcu uçağı olan A319. Bakalım THY ne kadar diretecek Ordu-Giresunluları bu yüksek fiyatlara mahkum etmeye. Pegasus başlayınca işler biraz düzelir herhalde. Bu arada sakın unutma bu yolcu sayısı gerçek potansiyeli göstermiyor. Gerek sefer sayısının azlığı gerekse saatinin uymaması nedeniyle hem yurt içi hem de yurt dışı aktarmalı yolcular hala Trabzon ve Samsun havalimanlarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Öyle ya OGU'dan AHL'ye giden tek uçak 17.10'da varıyor. Yani yurt dışına gideceğin veya yurt içinde aktarma yapacağın uçağın ya o saatten sonra olacak ya da ertesi günü bekleyeceksin. Aynı şey geliş için de geçerli.Önce geldiysen saatlerce 15.35 uçağını bekleyeceksin. Sonra geldiysen yarınki 15.35 uçağı ile uçacaksın. İşte haklı olarak bunları yapmayan ve Trabzon veya Samsun'u tercih eden çok yolcu var.
yalan ~ 7 yıl önce
havaalanı falan değil orası seçim goygoyu. canı tatlı olanlar dikkat etsin. ölürseniz tayyör şehitleri çok sever. cenazeniz başında nutuk atar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hah yalan ~ 7 yıl önce
he yaw he
773 ~ 7 yıl önce
Ucaktan birsey eksilmesin. Kabin ekibi dikkatli olsun lutfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 7 yıl önce
Cahil ninjalar, din yüzünden dünya da savaş var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 7 yıl önce
THY MÜDÜR TAYIN ETMEMIŞ PERSONEL SAMSUNDAN GEÇICI GELIYOR. THY NIN YERI RESIMDEKI KÜÇÜK YER, HAVAALANINDA YAKIT YOK, İÇMEYE SU BULAMAZSIN.TÜM BU OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN YINEDE IYI GIDIYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 7 yıl önce
nerde o hep aliştiğimiz foto ? hani bayrakli, tarihin en kalabalık apronuna sahip (üzgünüm ama bir daha o kadar kalabalık olmayacak) havaalanı ? vergilerimin çarçur edildiği havaalanı ile ilgili haberleri yakından takip ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hah rezalet ~ 7 yıl önce
bi şeyden de memnun olun sanki her yer Ahl İsg Ayt olacak arkadaş pgs de sefer başlatacak az sabret her şey zamanla

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000