27 Ağustos 2014, Çarşamba 15:32:56

TÜRKİYE EN UCUZ 7. ÜLKE OLDU

GoEuro tarafından 5 kıtadaki 51 ülkenin katılımıyla yapılan ankette ise Güney Afrika 11.46 dolarla en ucuz 3. ülke olarak kaydedildi. Türkiye ise 100 kilometrelik bir uçuşta ortalama 15.95 dolar ile bu listede en ucuz 7. ülke oldu.
  • LaBu ulkede adamin kanindan canindan psikolojisinden bile yararlanilir ve bilumum kazik atilir, kotu bir ulkedir hicbir devlet kontrolu ve duzenlemesi mevcut degildir, vatandaslar cakallarin insafina birakilmistir, yukaridaki bilgi ya tesaduftur yada baska birsey, inandirici degildir
  • trabzona 1300 diyen arkadaş, sezonun en peak döneminde bakarsa bırak da olsun o kadar. Kışın zararına uçan havayolunun kâr etmesi ve ilerlemesi; yazın yüksek dönemde hele hele peak-of-peak denilen tatil başlangıç ve bitişlerindeki yoğun trafik olan günlerdeki gelirle mümkün oluyor. rastgele gün seçip çok pahalı demeyin. Git seç kışın bi thy pegasusla şmdiden bak kaç ₺ iç hat. 20₺ e bilet var.
  • 1 hafta önceden Ist-Trabzon gıdiş cuma pazar gidiş dönüş THY ile 1300 tl, Yine 1 hafta önceden Ist- Miami 740 eur lufthansa a380 ile aktarmalı Buna göre bu tablo inandırıcı değil

Bir küresel ulaşım anketine göre şu sıralar Hindistan'da gezmenin tam zamanı çünkü Güney Asya ülkesindeki biletler dünyanın en ucuzu.

Berlin merkezli seyahat arama sitesi GoEuro tarafından yapılan bir ankete göre Hindistan'da bir ticari uçuşta 100 kilometre uçmak ortalama 10.20 dolar tutuyor.

Yüksek yakıt ve havaalanı ücretlerine rağmen Hindistan'daki havayolları genelde maliyetin altındaki fiyatlardan bilet satıyor. Pazar payını çaresizce artırmaya çalışan şirketlerin neredeyse hepsi zarar ediyor.

Ankete göre Hindistan'daki uçak bileti fiyatları o kadar ucuz ki havayolları ile seyahat etmek trenle seyahatten daha ucuza denk geliyor. Trenle 100 kilometre seyahat 11.31 dolar tutuyor. Otobüsle aynı uzaklık 5.56 dolara tekabül ediyor.

Malezya ise 100 kilometrede ortalama 11.26 dolar ile dünyada havayolu seyahatinde en ucuz 2. ülke konumunda bulunuyor. GoEuro tarafından 5 kıtadaki 51 ülkenin katılımıyla yapılan ankette ise Güney Afrika 11.46 dolarla en ucuz 3. ülke olarak kaydedildi. Türkiye ise 100 kilometrelik bir uçuşta ortalama 15.95 dolar ile bu listede en ucuz 7. ülke oldu.

En pahalı Finlandiya'nın ardından 100 kilometre uçuş başına 123.20 dolar ile İsviçre en pahalı ikinci ülke konumunda bulunuyor. Litvanya ise en pahalı 3. ülke olarak kaydedildi.

Son aylarda Malezyalı AirAsia, Tata Sons Ltd. ve Hindistan'ın Telestra Tradeplace Pvt. gibi uygun fiyatlı uçuşlar sunan havayollarının artışıyla Hindistan hava sahasını ele geçirme yarışı da kızıştı.

Tata Sons bu senenin sonuna doğru Singapur Havayolları Ltd. ile birlikte Vistara denilen bir havayolu şirketi kuracak.

TÜRKİYE EN UCUZ 7. ÜLKE OLDU

Yorumlar

Evet ~ 9 yıl önce
LaBu ulkede adamin kanindan canindan psikolojisinden bile yararlanilir ve bilumum kazik atilir, kotu bir ulkedir hicbir devlet kontrolu ve duzenlemesi mevcut degildir, vatandaslar cakallarin insafina birakilmistir, yukaridaki bilgi ya tesaduftur yada baska birsey, inandirici degildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
trabzona 1300 diyen arkadaş, sezonun en peak döneminde bakarsa bırak da olsun o kadar. Kışın zararına uçan havayolunun kâr etmesi ve ilerlemesi; yazın yüksek dönemde hele hele peak-of-peak denilen tatil başlangıç ve bitişlerindeki yoğun trafik olan günlerdeki gelirle mümkün oluyor. rastgele gün seçip çok pahalı demeyin. Git seç kışın bi thy pegasusla şmdiden bak kaç ₺ iç hat. 20₺ e bilet var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
1 hafta önceden Ist-Trabzon gıdiş cuma pazar gidiş dönüş THY ile 1300 tl, Yine 1 hafta önceden Ist- Miami 740 eur lufthansa a380 ile aktarmalı Buna göre bu tablo inandırıcı değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000