14 Ocak 2020, Salı 10:31:58

Sunexpress'in İzmir-Nürnberg seferleri başladı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2020 kış sezonunda İzmir uçuşlarında kapasite ve frekans artışı sunarken Almanya’nın Nürnberg şehrini de uçuş ağına ekledi. Havayolu ayrıca, Şubat ayında İzmir’den Paris, Brüksel ve Kopenhag uçuşlarına başlayacak.
  • SunExpress varsa kalite vardır Gerisi teferruattir
  • Daha mobil uygulaması olmayan bir havayolu şirketine yakışmıyor!
  • Berlinede anadolu hatlari ile bekleriz berlini yetim birakiyorsunuz biz yolculari niye madur ediyorsunuz yokmu bir yetkili bu berline olan düsmanligini aciklayacak
  • İzmir Hatay uçuşlarıda 2 Haziran’da başlıyor. Teşekkürler Sunexpress
  • Bursayada bekleriz
  • SunExpress herşeye ragmen yukselmeye devam ediyor(!) bu yukselişteki en buyuk pay gece gündüz demeden çalışan alt kademelerindir ! Bir sonraki adım olarak en yakın zamanda SunExpress Mobilya'nın artık açılmasını istiyoruz ... Istanbul'daki binamız genişliği ve havalimanına yakınlığı açısından en uygun tükan olarak gözüküyor. Hem böylece SAW operasyonlarımıza değişik bir ürün ile girip, burayı Türkiyenin mobilya dağıtım hub'ı yapabilir ve ileride tepe yönetimimizin bu alandaki tecrübesinden faydalanarak ortadogu ve avrupayı birbine bağlayarak SAW havalimanını bir mobilya aktarım merkezine çevirebiliriz. Burda operasyonlarına devam eden Pegasus'ada böylece çok büyük bir gözdağı vermiş oluruz. Bu durum karşısında başta Pegasus olmak üzere tüm rakiplerimiz şaşkınlıklarını atana kadar pazarın kaymağını yiyip, karımıza kar katıp çalışanlarımıza bol sıfırlı bonuslar verebiliriz. Efendim zamanınız için teşekkür ederim, esen kalın!
  • İZMİR E SAHİP ÇIKAN SUNEXPRESS YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. 2015 TEKİ ROMA / MİLANO KEŞKE TEKRAR AÇILSA BİRDE BARSELONA / MADRİD ;)

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2020 kış sezonunda İzmir uçuşlarında kapasite ve frekans artışı sunarken Almanya’nın Nürnberg şehrini de uçuş ağına ekledi. Havayolu ayrıca, Şubat ayında İzmir’den Paris, Brüksel ve Kopenhag uçuşlarına başlayacak.

Bu yıl havacılık ve turizmde 30. yılını kutlayan SunExpress, 2012 yılında HUB (aktarma merkezi) ilan ettiği İzmir’de konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kış da İzmir uçuşlarında kapasite ve frekans artışı sunan havayolu, Almanya’nın turistik şehirlerinden Nürnberg’e haftada 1 kez İzmir’den direkt sefer düzenlemeye başladı.

İç hatlarda İzmir – Antalya uçuşlarını günde 4 sefere, İzmir - Adana uçuşlarını ise günde 3 sefere kadar çıkaran SunExpress, hem sabah hem akşam saatlerinde günde 2 sefer düzenleyeceği Diyarbakır ve Gaziantep uçuşları ile de özellikle günübirlik seyahat eden yolculara kolaylık sunuyor. İzmir’den Van’a haftanın her günü sefer sunmaya devam eden SunExpress ayrıca İzmir kalkışlı Trabzon seferlerini haftada 5’e, Kayseri seferlerini haftada 4’e ve Malatya, Kars, Erzurum ve Samsun seferlerini ise haftada 3’e yükseltti.

İzmir’den en fazla uluslararası sefer düzenleyen havayolu SunExpress, dış hatlarda ise kış sezonuyla beraber İzmir kalkışlı Düsseldorf, Frankfurt, Münih ve Stuttgart’a düzenlediği günlük uçuşların yanı sıra Berlin ve Hamburg’a da sefer sayısını arttırdı. İzmir’den Amsterdam’a haftada 3 uçuş düzenleyen SunExpress, Viyana seferlerini de haftada 2’ye çıkardı. Ayrıca havayolu, Şubat ayında Avrupa’nın popüler başkentleri Paris, Brüksel ve Kopenhag’a haftada 1 kez sefer düzenlemeye başlıyor.

Büyüme stratejisi çerçevesinde İzmir’den sunduğu uçuş ve destinasyon sayısını arttırmak için çalışmalarını sürdüren SunExpress, kış sezonu süresince aktarma merkezi İzmir üzerinden Anadolu’nun 11 şehrinden Avrupa’da 17 kente de bağlantılı uçuşlar sunuyor.

Sunexpress'in İzmir-Nürnberg seferleri başladı

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Ramazan Kartal ~ 4 yıl önce
SunExpress varsa kalite vardır Gerisi teferruattir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MOBİL UYGULAMA ~ 4 yıl önce
Daha mobil uygulaması olmayan bir havayolu şirketine yakışmıyor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XQ/XG ~ 4 yıl önce
Berlinede anadolu hatlari ile bekleriz berlini yetim birakiyorsunuz biz yolculari niye madur ediyorsunuz yokmu bir yetkili bu berline olan düsmanligini aciklayacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmetali ~ 4 yıl önce
İzmir Hatay uçuşlarıda 2 Haziran’da başlıyor. Teşekkürler Sunexpress

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal sunexpress ~ 4 yıl önce
Bursayada bekleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SunExpress Mobilya ~ 4 yıl önce
SunExpress herşeye ragmen yukselmeye devam ediyor(!) bu yukselişteki en buyuk pay gece gündüz demeden çalışan alt kademelerindir ! Bir sonraki adım olarak en yakın zamanda SunExpress Mobilya'nın artık açılmasını istiyoruz ... Istanbul'daki binamız genişliği ve havalimanına yakınlığı açısından en uygun tükan olarak gözüküyor. Hem böylece SAW operasyonlarımıza değişik bir ürün ile girip, burayı Türkiyenin mobilya dağıtım hub'ı yapabilir ve ileride tepe yönetimimizin bu alandaki tecrübesinden faydalanarak ortadogu ve avrupayı birbine bağlayarak SAW havalimanını bir mobilya aktarım merkezine çevirebiliriz. Burda operasyonlarına devam eden Pegasus'ada böylece çok büyük bir gözdağı vermiş oluruz. Bu durum karşısında başta Pegasus olmak üzere tüm rakiplerimiz şaşkınlıklarını atana kadar pazarın kaymağını yiyip, karımıza kar katıp çalışanlarımıza bol sıfırlı bonuslar verebiliriz. Efendim zamanınız için teşekkür ederim, esen kalın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teşekkürler sxs ~ 4 yıl önce
İZMİR E SAHİP ÇIKAN SUNEXPRESS YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. 2015 TEKİ ROMA / MİLANO KEŞKE TEKRAR AÇILSA BİRDE BARSELONA / MADRİD ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kanımca dogru ~ 4 yıl önce
Kanımca çok doğru Bi karar ve izmire faydası olucak ve İnş biletlerde uygun seviyelere düşlerde herkes uçar nede olsa ucuş ekibine çok para veriyorlar
Milano ~ 4 yıl önce
4 Haziran’dan itibaren İzmir-Milano başlıyor
:) Esb ~ 4 yıl önce
Yeni maaş sisteminden bahsediyor heralde yazar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000