16 Mayıs 2019, Perşembe 12:02:47

Sunexpress'in yeni rotası belli oldu

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2019 yaz sezonunda da Türkiye - Avrupa arasındaki uçuşlarını arttırmaya devam ediyor.
  • Kahramanmaraş havalimanı gavur malımı
  • hatay antalya lütfen... bu arada yorumu beğenmeyen arkadaşları kınıyorum
  • Umarım kışında devam eder
  • THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, şubat ayında kendisi ziyaret eden hemşehrileri Giresun heyetine "Sunexpress Nisan-Mayıs gibi İzmir Ordu/Giresun seferlerine başlayacak" demişti...Ordu Giresunlular aylardır Sayın Aycı'nın sözünü yerine getirmesini bekliyor. Sunexpress ya Büyük Patronu dinlemedi ya da Büyük Patron Ayçı, hemeşehrilerini kandırdı..
  • Hatay Antalya lütfen
  • zanzibarada isteriz

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2019 yaz sezonunda da Türkiye - Avrupa arasındaki uçuşlarını arttırmaya devam ediyor. Ege Bölgesine tarifeli seferlerle en fazla turist getiren havayolu SunExpress, 30 Mayıs tarihi itibariyle İzmir – St. Petersburg uçuşlarına başlıyor.

2019 yaz sezonunda İzmir kalkışlı uçuşlarına Avrupa’da yeni destinasyonlar ekleyen SunExpress 13 Nisan itibariyle İzmir’den Hollanda’nın Eindhoven şehrine direkt tarifeli seferlerle uçmaya başlayan havayolu, 30 Mayıs itibariyle de Rusya’nın popüler turizm destinasyonu St. Petersburg’u uçuş ağına ekliyor. 10 Haziran itibariyle de Fransa’nın ikinci büyük şehri Marsilya’ya uçmaya başlayacak olan SunExpress, yeni destinasyonlar ile birlikte 2019 yazında İzmir’den sunduğu toplam dış hat destinasyon sayısını 32’ye çıkarıyor.

Aktarma merkezi İzmir’e bu yaz 1.7 milyon koltuk arz eden SunExpress, iç hatlarda ise İzmir’i direkt seferlerle Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Erzurum, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van’a bağlayarak İzmir’den Türkiye’nin toplamda 12 şehrine uçuş düzenliyor.

Sunexpress'in yeni rotası belli oldu

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

İdris ~ 5 yıl önce
Kahramanmaraş havalimanı gavur malımı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilinmeyen ~ 5 yıl önce
hatay antalya lütfen... bu arada yorumu beğenmeyen arkadaşları kınıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Llll ~ 5 yıl önce
Umarım kışında devam eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BÜYÜK PATRON ~ 5 yıl önce
THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, şubat ayında kendisi ziyaret eden hemşehrileri Giresun heyetine "Sunexpress Nisan-Mayıs gibi İzmir Ordu/Giresun seferlerine başlayacak" demişti...Ordu Giresunlular aylardır Sayın Aycı'nın sözünü yerine getirmesini bekliyor. Sunexpress ya Büyük Patronu dinlemedi ya da Büyük Patron Ayçı, hemeşehrilerini kandırdı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hty ~ 5 yıl önce
Hatay Antalya lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Blntyrt ~ 5 yıl önce
Seve seve
zanzaibarli hayro ~ 5 yıl önce
zanzibarada isteriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000