10 Mart 2012, Cumartesi 08:04:30

"MAĞDURİYETİMİZ SONA ERMİYOR"

Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın mağdur ettiği binlerce Kıbrıslı, KKTC’nin Londra Temsilciliği önünde eylem yaptı
  • Sen anladın ama onu. Senin gibileri teknisyen yapıyoruz ya işte orda hatamızı kabul ediyorum.
  • hala nerede çalıştığını bile bilmeden yazıyorsun kthy yerine kktc yazıyorsun haklısın senin gibileri üst düzey yönetici yapalarsa tabii batar :)
  • kac bin calisani var ?kac ucagi var?calisanlarin maas dagilimi? TABIKI BATAR...
  • ünyadan haberi olmayan adamlar yöneticilik yaparsa batması gayet normal..
  • Ben KKTC'nin kapnmadan evvel son zamanlarında üst düzey yönetici olarak görev yaptım. YK kararı, atama yazısı vs. ve çalışma izni ile işe başlamama rağmen SSK kaydımı dahi yaptırmadan çalıştırıldığımı şirket batınca fark ettim. TC SGK'ya 2 yıl evvel yazdığım başvuru dilekçeme de cevap alamadım. Vatan olarak anasına bak kızını al. Hükümet olarak, Devlet olarak kanunsuzlar...
  • magdur olan yolcu veya acenteler, ucus detayları ile magduriyetlerini daha onceden kthy birimlerine gonderdi mi, acaba? daha dune kadar, kthy eslesdirme ekibi, magdur yolcu tesbiti yapıyor du. Zaten, Sn. KKTC Basbakanı, bu konuda, dogru adres degil.
  • kusura bakmayın kıbrıslılar siz ettiniz siz buldunuz.. kendi kendinizi idare edemiyorsunuz çiftlik haline getirdiniz ve sonunda bu çiftlik battı gayet normal.. ne yapılacak şöyle ingilterede yaşayan binlerce kıbrıslı zengin işadamı var diyelim 100 tane var bunlar bir araya gelecek herkes bir sermaye koyacak ve kıbrıs haayolu kurulacak tabi bu şşrketi professional insanlar yönetecek kesinlikle fazla işçi eleman çalıştırma olmayacak kayırma olmayacak onu da al işe bunu da al işe derseniz sonu bellidir..kıbrıs devleti de bu şirkete ortak olabilir ama çoğunluğunu almasın çünkü sayaset girerse politika o zaman bir uçağa 100 kişi işçi düşeri şirket yine batar bu kadar net ve basit. bu işi de siz yapacaksınız o kadar.
  • Benim bildiğim protesto sorunun kaynağında, yöneticilerin gözü önünde yapılır. İyi de burada sorunun kaynağı Londra değil. İflasa neden olanlar Türkiye'de göz yumanlar ise Kıbrıs'ta.
2010 yılında iflas eden Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın mağdur ettiği binlerce Kıbrıslı, KKTC’nin Londra Temsilciliği önünde eylem yaptı.

Protestocular ellerinde taşıdıkları dövizlerle mağdur edilen binlerce Kıbrıslı mağduriyetin sona erdirilmesini istediler.

Yaklaşık 18 aydır süregelen mağduriyetle ilgili olarak KKTC Başbakanı İrsen Küçük dahil birçok ilgili kurum ve kişilerle görüşmelerde bulunduklarını ifade eden göstericiler tüm çabalarına rağmen olumlu bir sonuç alamadıklarını söylediler.

Protestocular gösterinin ardından olaysız dağıldı.
"MAĞDURİYETİMİZ SONA ERMİYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 11 yıl önce
Sen anladın ama onu. Senin gibileri teknisyen yapıyoruz ya işte orda hatamızı kabul ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
hala nerede çalıştığını bile bilmeden yazıyorsun kthy yerine kktc yazıyorsun haklısın senin gibileri üst düzey yönetici yapalarsa tabii batar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
kac bin calisani var ?kac ucagi var?calisanlarin maas dagilimi? TABIKI BATAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
ünyadan haberi olmayan adamlar yöneticilik yaparsa batması gayet normal..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
Ben KKTC'nin kapnmadan evvel son zamanlarında üst düzey yönetici olarak görev yaptım. YK kararı, atama yazısı vs. ve çalışma izni ile işe başlamama rağmen SSK kaydımı dahi yaptırmadan çalıştırıldığımı şirket batınca fark ettim. TC SGK'ya 2 yıl evvel yazdığım başvuru dilekçeme de cevap alamadım. Vatan olarak anasına bak kızını al. Hükümet olarak, Devlet olarak kanunsuzlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
magdur olan yolcu veya acenteler, ucus detayları ile magduriyetlerini daha onceden kthy birimlerine gonderdi mi, acaba? daha dune kadar, kthy eslesdirme ekibi, magdur yolcu tesbiti yapıyor du. Zaten, Sn. KKTC Basbakanı, bu konuda, dogru adres degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
kusura bakmayın kıbrıslılar siz ettiniz siz buldunuz.. kendi kendinizi idare edemiyorsunuz çiftlik haline getirdiniz ve sonunda bu çiftlik battı gayet normal.. ne yapılacak şöyle ingilterede yaşayan binlerce kıbrıslı zengin işadamı var diyelim 100 tane var bunlar bir araya gelecek herkes bir sermaye koyacak ve kıbrıs haayolu kurulacak tabi bu şşrketi professional insanlar yönetecek kesinlikle fazla işçi eleman çalıştırma olmayacak kayırma olmayacak onu da al işe bunu da al işe derseniz sonu bellidir..kıbrıs devleti de bu şirkete ortak olabilir ama çoğunluğunu almasın çünkü sayaset girerse politika o zaman bir uçağa 100 kişi işçi düşeri şirket yine batar bu kadar net ve basit. bu işi de siz yapacaksınız o kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 11 yıl önce
Benim bildiğim protesto sorunun kaynağında, yöneticilerin gözü önünde yapılır. İyi de burada sorunun kaynağı Londra değil. İflasa neden olanlar Türkiye'de göz yumanlar ise Kıbrıs'ta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000