07 Kasım 2022, Pazartesi 12:44:10

THY'DE PRİM MİKTARLARI BELLİ OLDU

Türk Hava Yolları'nda merakla beklenen prim miktarları belli oldu.
  • Bu primler yılda bir kere mi veriliyor?
  • Bu primler yılda bir kere mi veriliyor?
  • Easa lisansınızı alıp uçak bakımına gerçek değerini veren şirketlere gidin. Burada hep üvey evlat olarak kalacaksınız.
  • Pegasus B787 alsa da gitsek. Sanayici gözüyle bakıp en düşük promosyonlardan birini teknisyene verdiniz.
  • Merhabalar bişeyi merak ediyorum, kabin ekibiyle ilgili ? En son ki alımlar da sınavı kazandım da, kabin de en fazla kaç yaşına kadar çalışabiliyoruz ? emeklilik hakkımız varmı ? yorumlarda ki gibi 50 yaşında şirketten yaşımız ilerledi diye ayrılmamız gerekirse ne yapacağız ? malum TR de emekli yaşı 65. Kabin de olup bu konu da bilgi verecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar makas nolacak pilot ne yapıyor ki biz kabinciler de aynı maaşı almalıyız bakın Dhmi den ders alın. Aprona arife mühendise atco maaşı verecekler yakında
  • THY yönetimine prim dağıttığı için teşekkür ederiz.Ancak THY tarihinde görülmemiş prim derken,şef,müdürve üzeri yöneticiler kast etmişler.Memura 45 bin tl verirken şeflere 90 bin vermek hangi adalet anlayışına sığar.Böyle taksimi kurt yapmaz.şeflerin şimdiye kadar hakkını tam olarak alamadığını düşünüyorsanız o zamanşeflik tazminatını yükseltin,şeflik farklarına zam yapın memurdan kesip şeflere dağıttınız.memurların kimseninparasında gözümüz yok ancak şefe 90bin veriyorsanız bizede 60 ,70 bin vermeliydiniz.bu nasıl bir hak dağılışı.THY nin en değersiz personelleri biz memurlarmışız.prim dağıtımınızdaki adaletinizden anlamış olduk.aramızda 15,20 yıllık ve daha üzeri memurlar var bunca yıl emek vermiş.biz memurlar ailenin üvey evlatlarıymışız meğer. Necip fazılında dediği gibi Allahın on pulunu bekleye dursun on kul,bir kişiye tam dokuzdokuz kişiye bir pul,Kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa,yaşasın kefenimin kefili kara borsa.
  • camur atma. gir dene sansını
  • Adil olmadı
  • Arkadaşlar sizin istediğiniz paraları vermesi için karın %30'unu dağıtması lazım. Böyle bir dünya yok malesef.

Uzun bir süredir Türk Hava Yolları A.O çalışanlarının tarihi ve miktarı konusunda merakla beklediği prim tutarları netleşti.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre;

Kabin memurlarına 60 Bin
Cadet'lere 25 Bin
Uzman Altı personele 40 Bin
Uzman personele 50 Bin
Kabin amirlerine 70 Bin
Müdür ve yardımcı pilotlara 150 Bin
Kaptan pilot ve başkanlara 200 Bin Lira prim ödemesi yapılacak.

Söz konusu miktarların yarın hesaplara yatacağı öğrenildi.

©AirportHaber

THY'DE PRİM MİKTARLARI BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (2029)

Aday ~ 20 gün önce
Bu primler yılda bir kere mi veriliyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aday ~ 20 gün önce
Bu primler yılda bir kere mi veriliyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Genç Teknisyenler ~ 22 gün önce
Easa lisansınızı alıp uçak bakımına gerçek değerini veren şirketlere gidin. Burada hep üvey evlat olarak kalacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B787 ~ 22 gün önce
Pegasus B787 alsa da gitsek. Sanayici gözüyle bakıp en düşük promosyonlardan birini teknisyene verdiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aday ~ 24 gün önce
Merhabalar bişeyi merak ediyorum, kabin ekibiyle ilgili ? En son ki alımlar da sınavı kazandım da, kabin de en fazla kaç yaşına kadar çalışabiliyoruz ? emeklilik hakkımız varmı ? yorumlarda ki gibi 50 yaşında şirketten yaşımız ilerledi diye ayrılmamız gerekirse ne yapacağız ? malum TR de emekli yaşı 65. Kabin de olup bu konu da bilgi verecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makas ~ 24 gün önce
Arkadaşlar makas nolacak pilot ne yapıyor ki biz kabinciler de aynı maaşı almalıyız bakın Dhmi den ders alın. Aprona arife mühendise atco maaşı verecekler yakında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ÜZGÜN MEMURLAR ~ 24 gün önce
THY yönetimine prim dağıttığı için teşekkür ederiz.Ancak THY tarihinde görülmemiş prim derken,şef,müdürve üzeri yöneticiler kast etmişler.Memura 45 bin tl verirken şeflere 90 bin vermek hangi adalet anlayışına sığar.Böyle taksimi kurt yapmaz.şeflerin şimdiye kadar hakkını tam olarak alamadığını düşünüyorsanız o zamanşeflik tazminatını yükseltin,şeflik farklarına zam yapın memurdan kesip şeflere dağıttınız.memurların kimseninparasında gözümüz yok ancak şefe 90bin veriyorsanız bizede 60 ,70 bin vermeliydiniz.bu nasıl bir hak dağılışı.THY nin en değersiz personelleri biz memurlarmışız.prim dağıtımınızdaki adaletinizden anlamış olduk.aramızda 15,20 yıllık ve daha üzeri memurlar var bunca yıl emek vermiş.biz memurlar ailenin üvey evlatlarıymışız meğer. Necip fazılında dediği gibi Allahın on pulunu bekleye dursun on kul,bir kişiye tam dokuzdokuz kişiye bir pul,Kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa,yaşasın kefenimin kefili kara borsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memur ~ 21 gün önce
Yenimi anladın şeften üstün olmadıgını memurun lafına bak ya memursun sen memur uzmanlık sınavı açılıyo gir kazan cok biliyosan senelerdir memur olarak kaldı isen aynayla dertleş
ya arkadas ~ 25 gün önce
camur atma. gir dene sansını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 25 gün önce
Adil olmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan ~ 25 gün önce
Arkadaşlar sizin istediğiniz paraları vermesi için karın %30'unu dağıtması lazım. Böyle bir dünya yok malesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000