16 Ağustos 2021, Pazartesi 11:51:40

THY'nin tahliye uçağı Kabil'den havalandı

Türk Hava Yolları'nın Kabil'e tahliye için giden uçağı kalkış yaptı.
  • Sen hangi akla hizmet guvenli olmayan bir ulkeye sivil tahliye ekibi gonderiyorsun nasil bir zihniyet valla ben olsaydim basardim istifami o ulkeye yine gitmezdim
  • Her türlü şantaja açık ümmetinin lideri de, göz göre göre Mehmetçiğimizi Kabil havalimanının güvenliğini sağlamak anlaşmasıyla ateşin içine attı. Sanki devlet gibi Mehmetçik'de şahsi malı.
  • Uçuş güvenliği budur işte.Crm dersinde anlatırsınız.Liyakatsiz şirket yönetimi böyle oluyor.
  • Görüldüğü üzere THY uçuş emniyetini en üst düzeyde tutan bir firmadır. Asla katta risk almaz, profesyonelliğin zirve yaptığı dünyanın yegane şirketidir. Her türlü olası risk, olması muhtemeln risk hesaplanır, şirkette kararlar bu özel sistemler üzerinden verilir. Zaten bunun sonucunda da THY avrupa'nın ve hatta dünyanın uçuş güveliği konusunda lider firmasıdır. Şaka yahu şaka, THY'ye ülkemizin bir uzantısıdır ve ülkeyi yöneten pırıl pırıl beyinlerin bir kısmı da THY'yi yönetmektedir, ülkemiz ne kadar dünya lideri ise güzide şirketimizde işte öyledir. 4000 dolar verdiği pilotalırını, hadi onu geçelim onlar zaten sarf malzemesi köleler, fakat 400 milyon dolarlık uçağını rahat rahat böyle akıl almaz riskler içeren bir operasyona, üç kuruş para için gönderir. Tabii siz diyecek insan hayatı yanında 400 milyon doların lafı olur mu, siz gelmek Finlandiya? Olur tabii ki ya, 400 milyon dolar, sayamıyacağınız kadar çok insan hayatı yapar bu ülkede.
  • sirketi tebrik ediyorum,guya tahliye,savas alanina ekiplerini gonderiyor,bu ise karar veren mudurlerdende ilva etselerdi giden ucaga
  • hiç bir güç beni bu uçuşa yollayamazdı. bu seferin yapılmasını çok istiyorlarsa tip müdürü ve teknik pilotlar uçsun.
  • o ulkeye gitmesin Thy ucagimizi dusururler, onlardan hersey beklenilir
  • Kabin kokpit çok para alıyor diyen kıskançlar burada mı? Gerekli süreçleri geçip en kısa zamanda aramıza katılmanızı istiyoruz.
  • Tahliye icin thy ucagi degil askeri ucak gonderilmesi lazim. Apronda binlerce kişi geziyor World War Z filmindeki zombiler gibi. Ucagin icine girseler can guvenligi yok ekibin. Bu tahliye işi tam bir kumar.
  • Hani bu doğudaki Askerlerimize verilen tazminattan bu uçuşlara gidenlere de verilmeli hala uçuyoruz akıl kârı değil!

Türk Hava Yolları'nın Kabil'e tahliye için giden uçağı kalkış yaptı.

Taliban'ın Kabil'i kuşatmasının ardınan karışan Afganistan'a tüm seferlerini durduran THY, buradaki Türk vatandaşlarının tahliyesi için Boeing 777-300ER tipi uçak göndermişti. 

Edinilen bilgiye göre; THY uçağı TK707 sefer sayısıyla Kabil'den kalkış yaparak İstanbul'a gelmek üzere yola çıktı.

THY'nin tahliye uçağı Kabil'den havalandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

THY ~ 4 ay önce
Sen hangi akla hizmet guvenli olmayan bir ulkeye sivil tahliye ekibi gonderiyorsun nasil bir zihniyet valla ben olsaydim basardim istifami o ulkeye yine gitmezdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt 787 ~ 4 ay önce
Her türlü şantaja açık ümmetinin lideri de, göz göre göre Mehmetçiğimizi Kabil havalimanının güvenliğini sağlamak anlaşmasıyla ateşin içine attı. Sanki devlet gibi Mehmetçik'de şahsi malı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İste dünya markasi ~ 4 ay önce
Uçuş güvenliği budur işte.Crm dersinde anlatırsınız.Liyakatsiz şirket yönetimi böyle oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pek ~ 4 ay önce
Beğenmeyen çalışmaz!
Uçuş Emniyeti ~ 4 ay önce
Görüldüğü üzere THY uçuş emniyetini en üst düzeyde tutan bir firmadır. Asla katta risk almaz, profesyonelliğin zirve yaptığı dünyanın yegane şirketidir. Her türlü olası risk, olması muhtemeln risk hesaplanır, şirkette kararlar bu özel sistemler üzerinden verilir. Zaten bunun sonucunda da THY avrupa'nın ve hatta dünyanın uçuş güveliği konusunda lider firmasıdır. Şaka yahu şaka, THY'ye ülkemizin bir uzantısıdır ve ülkeyi yöneten pırıl pırıl beyinlerin bir kısmı da THY'yi yönetmektedir, ülkemiz ne kadar dünya lideri ise güzide şirketimizde işte öyledir. 4000 dolar verdiği pilotalırını, hadi onu geçelim onlar zaten sarf malzemesi köleler, fakat 400 milyon dolarlık uçağını rahat rahat böyle akıl almaz riskler içeren bir operasyona, üç kuruş para için gönderir. Tabii siz diyecek insan hayatı yanında 400 milyon doların lafı olur mu, siz gelmek Finlandiya? Olur tabii ki ya, 400 milyon dolar, sayamıyacağınız kadar çok insan hayatı yapar bu ülkede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b77 ~ 4 ay önce
sirketi tebrik ediyorum,guya tahliye,savas alanina ekiplerini gonderiyor,bu ise karar veren mudurlerdende ilva etselerdi giden ucaga

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pek ~ 4 ay önce
Beğenmeyen çalışmaz
bb ~ 4 ay önce
hiç bir güç beni bu uçuşa yollayamazdı. bu seferin yapılmasını çok istiyorlarsa tip müdürü ve teknik pilotlar uçsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fff ~ 4 ay önce
Afganistan’da Kalan Türk personeli başkanın 13 uçağı ve vip pilot ve yer ekini getirsin Kabil’den…
Pek ~ 4 ay önce
HHahaha dedi ve uçuşa gönüllüyüm müdürüm diye mail attı..
t ~ 4 ay önce
o ulkeye gitmesin Thy ucagimizi dusururler, onlardan hersey beklenilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 4 ay önce
Kabin kokpit çok para alıyor diyen kıskançlar burada mı? Gerekli süreçleri geçip en kısa zamanda aramıza katılmanızı istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kab in ~ 4 ay önce
Evet kab in çok alıyor. Yalan mı pilot kadar ne sorumluluğun var. İçkiyi bile buzsuz getiriyorsunuz sonra buz yok mu diyince de bakıyor UFO gören masum köylü gibi..
Can güvenliği sıfır ~ 4 ay önce
Tahliye icin thy ucagi degil askeri ucak gonderilmesi lazim. Apronda binlerce kişi geziyor World War Z filmindeki zombiler gibi. Ucagin icine girseler can guvenligi yok ekibin. Bu tahliye işi tam bir kumar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğu tazminatı ~ 4 ay önce
Hani bu doğudaki Askerlerimize verilen tazminattan bu uçuşlara gidenlere de verilmeli hala uçuyoruz akıl kârı değil!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000