13 Eylül 2015, Pazar 00:28:21

SON DAKİKA | THK Genel Kurulu'nda anlaşma sağlanamadı

Türk Hava Kurumu'nun dün sabah saatlerinde başlayan ve iki başkan adayının da aynı oyu alması sonrası taraflar anlaşamadı ve genel kurul yarın toplanmak üzere dağıldı.
  • SAYIN KÜRŞAT ATILGAN HAVA KUVVETLERİMİZİNDE DESTEĞİYLE İNŞALLAH THKYI ESKİ GÜNLERİNDEN DAHA İLERİYE GÖTÜRECEKTİR.ALLAH YOLUNU AÇIKETSİN.
  • BUGÜZELİM ÜLKEDE TUTTURMUŞLAR BAŞLATMIŞLAR BİR ASKER KARALAMASI,POLİS KARALAMASI,YALAN DOLAN FELAN FİLAN;YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.HİÇBİR ÜLKE KENDİ ASKERİNİ POLİSİNİ KARALAMAZ,YARALAMAZ,LEKE SÜRMEZ,BİZİM BÜR BÜTÜN OLARAK ASKERİMİZE HAVACILIĞA YILLARINI VERMİŞ PAŞALARIMIZA,ORDUMUZA KENDİNİ ADAMIŞ BÜTÜN ASKERLERİMİZE BİRAN ÖNCE SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKMEKTEDİR.Gerekten ok üzülüyorum şahsım adıma;geçen gün bir polis aracımızı sokakta adice taradılarya orda aracın içinde vurulan polisimizin,boynu bükük birşekilde şehidolması,beni derinden yaralamıştır.dedimki ALLAHIM;bu kahpeliktir,adiliktir bu herşeydir,aklınıza negeliyorsa,BİZLER ONUN İÇİN GERÇEKTEN ÇOK KÖKLÜ BİR YÜCE TÜRKMİLLETİYİZ;ORDUMUZA ASKERİMİZE sahip çıkmalıyız.buralarda sırf şu kazansın bukazansın diye birilerinin maşası olmayın.sonuçta buülke bizim buvatan bizim kendi çıkarlarımızdan önce ülke menfaatlerini düşünerek haraket etmeliyiz,işide bırakalım bilenler yapsın.sevgi ve saygılarımla.
  • genel kurul seçiminde divan seçiminde:oylamada sayımı thk personeli sayım yapmıştır,bunu derhal düzeltilmesi gerekmektedir.divan seimine şaibe karıştırmışlardır,hala kurumumuza zarar veriyorlar, yazıklar olsun size,sırf birileri gelirse bizleri işimizden koltuğumuzdan eder,korkusuyla 10saniye içinde yeni sayım yaparak birden sayıları ciddi boyutta değiştiriyorsunuz,sonradanda syn:mustafa san beyi kullanarak resmen salon dışında kendisine aynen buşekilde açıklama yaptırtıyorsunuz;AÇIKLAMA;salon içerisine misafir kartı olanlar alınmayacak sadece delegeler başkanlar girecek diyor musatafa bey.PEKİ BENDE DİYORUMKİ SALONA MİSAFİR KARTI OLANLAR ALINMAYACAKTA,MADEMKİ NEDEN OYLAMADAN ÖNCE BUNLAR HEPSİ İÇERİ ALINDI,OYLAMADAN SONRA BÖYLEBİR AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYDUNUZ.misafir kartıyla içeri girenlerin hemen hemen hepsi genelbaşkanlıkta çalışan size taraf kişilerdi,neden mudahale ettirmediniz içeriye girdirdiniz.NEDENMİ:çoğu sanırım divan seçiminde içerde elkaldırdılarda ondan.Yazık gerçekten.
  • 5 GÜN OLDU GELELİ DİYORSUNUZYA İŞLERİ YOLUNA KOYAMAYACAK DAHA DOĞRUSU KOYABİLECEKMİ YOKSA İSTİFA EDİP GİDECEKMİ BİZE SONUNA KADAR PES ETMEDEN DİRENEN BAŞKAN LAZIM KÜRŞAT BEY BELKİDE BİZLER İÇİN HAYIRLI OLAN İNSANDIR DENEMEKTE FAYDA VAR DELEGELER LÜTFEN BUNU DÜŞÜNELİM....
  • BENCE KÜRŞAT PAŞA GELSİN EMİNİMKİ HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR.....
  • KURUM PERSONELİ DERHAL SALONDAN ÇIKARILSIN SANKİ KURUMUN PERSONELİ DEĞİL MUSTAFA SAN 'IN SEÇİM ÇALIŞMASINI YÜRÜTEN BÜRO. BU USULSÜZLÜĞE DERHAL SON VERİLMELİ.
  • Yani arkadaşlar göz göre göre yapılan bir usulsuzluk var ortada seçim yapılan yere TÜZÜĞÜMÜZDE OLMAMASINA RAĞMEN göreve iade yapılacak başkanların alınmaması içeride kurum personelinin Mustafa SAN adına propaganda yapar gibi sürekli ona çalışması ve en ilginci de BOYNUNDA MİSAFİR yazan 15-20 kişilik bir grubun divan seçimlerinde el kaldırması bu kaldırılan ellerin kurum personeli tarafından sayılması 150 geçerli el kaldırma işleminin 15 saniyede sayılması resmen GÖZ ÖNÜNDE SEÇİME MÜDAHALE edildiğini gösterir. AYIPTIR AYIP. Sayın Delegeler el kaldırıyor KURUMUN HERŞEYE ATLAYAN PERSONELİ MUSTAFA SAN ADINA OYLARI 180 İSE 195 SAYIYOR. Böyle olmamalı Dışarıdan BAĞIMSIZ BİR FİRMA OYLARI SAYMALI. MUSTAFA SAN ADINA propaganda yapan KURUM PERSONELİ SEN TARAF OLAMAZSIN SENİN GÖREVİN HER İŞE ATLAYARAK ORTALIĞI KARIŞTIRMAK DEĞİL OTUR İŞİNİ YAP ORADA DİVAN VAR DİVAN SEN KİMSİN.
  • SAYIN DELEGE, METİNİN VE EKİBİNİNİN SENERYOLARINA KANMAYIN LÜTFEN, MUSTAFA SAN KİMMİŞ NE KADAR TANIYORSUNUZ, ODA BİR AY SONRA BIRAKIR KAÇAR. TABİKİ ÖNCE METİNLE TÜRKİYE TURU YAPTIKTAN SONRA. ARAKADAS ŞU METİN HEP DÖRT AYAGINA DÜŞMESİMİ GEREKİYOR.YILLARDIR BÜTÜN BAŞKANLARLA GEZE GEZE BÜTÜN DELEGENİN NEYE İNANACAĞINI ÖĞRENİP ROLUNU O YÖNDE GELİŞTİRDİ. KURUMUN GELECEGİ İÇİN LÜTFEN YALANLARA KANMAYIN. KÜRSAT ATILGAN PAŞAYA OYLARINIZI KULLANARAK, KURUMU BU DAR BOĞAZDAN KURTARIN LÜTFEN.SAYGILAR
  • hava kuvvetlerinin butun komitanlarini arkasına almasına rağmen , bir hafta once değişen bir Adayi geçemeyen kürşat atılgan artık başkanlık sevdasından vazgeçmeli
  • Sayın delegeler Türkiye'nin dört bitarafindan geldiniz.bir sürü masraf gitti kurumun hali malum..bugün çözümü bulun...

Türk Hava Kurumu'nun (THK) dün sabah saatlerinde başkent Ankara'nın Kızılcahamam bölgesindeki bir otelde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu'nda iki başkan adayı da aynı sayıda oy topladı.

Kürşat Atılgan ve Mustafa San'ın yarıştığı THK Olana Genel Kurulu, eşit oy ayalan iki tarafında anlaşma sağlayamaması üzerine yarın toplanmak üzere dağıldı.

Tarafların yarın devam edecek genel kurulda anlaşma sağlamasıyla seçim devam edecek. Anlaşma sağlanamaması durumunda ise 2 ay sonra THK Genel Kurulu yeniden seçime gidecek.

SON DAKİKA | THK Genel Kurulu'nda anlaşma sağlanamadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

thklı ~ 6 yıl önce
SAYIN KÜRŞAT ATILGAN HAVA KUVVETLERİMİZİNDE DESTEĞİYLE İNŞALLAH THKYI ESKİ GÜNLERİNDEN DAHA İLERİYE GÖTÜRECEKTİR.ALLAH YOLUNU AÇIKETSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thklı ~ 6 yıl önce
BUGÜZELİM ÜLKEDE TUTTURMUŞLAR BAŞLATMIŞLAR BİR ASKER KARALAMASI,POLİS KARALAMASI,YALAN DOLAN FELAN FİLAN;YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.HİÇBİR ÜLKE KENDİ ASKERİNİ POLİSİNİ KARALAMAZ,YARALAMAZ,LEKE SÜRMEZ,BİZİM BÜR BÜTÜN OLARAK ASKERİMİZE HAVACILIĞA YILLARINI VERMİŞ PAŞALARIMIZA,ORDUMUZA KENDİNİ ADAMIŞ BÜTÜN ASKERLERİMİZE BİRAN ÖNCE SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKMEKTEDİR.Gerekten ok üzülüyorum şahsım adıma;geçen gün bir polis aracımızı sokakta adice taradılarya orda aracın içinde vurulan polisimizin,boynu bükük birşekilde şehidolması,beni derinden yaralamıştır.dedimki ALLAHIM;bu kahpeliktir,adiliktir bu herşeydir,aklınıza negeliyorsa,BİZLER ONUN İÇİN GERÇEKTEN ÇOK KÖKLÜ BİR YÜCE TÜRKMİLLETİYİZ;ORDUMUZA ASKERİMİZE sahip çıkmalıyız.buralarda sırf şu kazansın bukazansın diye birilerinin maşası olmayın.sonuçta buülke bizim buvatan bizim kendi çıkarlarımızdan önce ülke menfaatlerini düşünerek haraket etmeliyiz,işide bırakalım bilenler yapsın.sevgi ve saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Başkan ~ 6 yıl önce
Hadsiz kendini bilmez Münafık zalım bu neyin hamaseti böyle? Neyi nereye bağladın nerenle düşünüp nerenle konuştun böyle. THK Genel başkanlığı seçimiyle ilgisi ne? Neyin kafasındasın sen? O zaman ülkenin bütün kurumlarını emekli askerler yönetsin (hakederlerse tatbiki yönetir yönetiyorda o ayrı konu)
aynen ~ 6 yıl önce
genel kurul seçiminde divan seçiminde:oylamada sayımı thk personeli sayım yapmıştır,bunu derhal düzeltilmesi gerekmektedir.divan seimine şaibe karıştırmışlardır,hala kurumumuza zarar veriyorlar, yazıklar olsun size,sırf birileri gelirse bizleri işimizden koltuğumuzdan eder,korkusuyla 10saniye içinde yeni sayım yaparak birden sayıları ciddi boyutta değiştiriyorsunuz,sonradanda syn:mustafa san beyi kullanarak resmen salon dışında kendisine aynen buşekilde açıklama yaptırtıyorsunuz;AÇIKLAMA;salon içerisine misafir kartı olanlar alınmayacak sadece delegeler başkanlar girecek diyor musatafa bey.PEKİ BENDE DİYORUMKİ SALONA MİSAFİR KARTI OLANLAR ALINMAYACAKTA,MADEMKİ NEDEN OYLAMADAN ÖNCE BUNLAR HEPSİ İÇERİ ALINDI,OYLAMADAN SONRA BÖYLEBİR AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYDUNUZ.misafir kartıyla içeri girenlerin hemen hemen hepsi genelbaşkanlıkta çalışan size taraf kişilerdi,neden mudahale ettirmediniz içeriye girdirdiniz.NEDENMİ:çoğu sanırım divan seçiminde içerde elkaldırdılarda ondan.Yazık gerçekten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NE OLACAK ŞİMDİ.. ~ 6 yıl önce
5 GÜN OLDU GELELİ DİYORSUNUZYA İŞLERİ YOLUNA KOYAMAYACAK DAHA DOĞRUSU KOYABİLECEKMİ YOKSA İSTİFA EDİP GİDECEKMİ BİZE SONUNA KADAR PES ETMEDEN DİRENEN BAŞKAN LAZIM KÜRŞAT BEY BELKİDE BİZLER İÇİN HAYIRLI OLAN İNSANDIR DENEMEKTE FAYDA VAR DELEGELER LÜTFEN BUNU DÜŞÜNELİM....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SESSİZ ~ 6 yıl önce
BENCE KÜRŞAT PAŞA GELSİN EMİNİMKİ HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MİSAFİR ~ 6 yıl önce
KURUM PERSONELİ DERHAL SALONDAN ÇIKARILSIN SANKİ KURUMUN PERSONELİ DEĞİL MUSTAFA SAN 'IN SEÇİM ÇALIŞMASINI YÜRÜTEN BÜRO. BU USULSÜZLÜĞE DERHAL SON VERİLMELİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yani arkadaşlar göz göre göre yapılan bir usulsuzluk var ortada seçim yapılan yere TÜZÜĞÜMÜZDE OLMAMASINA RAĞMEN göreve iade yapılacak başkanların alınmaması içeride kurum personelinin Mustafa SAN adına propaganda yapar gibi sürekli ona çalışması ve en ilginci de BOYNUNDA MİSAFİR yazan 15-20 kişilik bir grubun divan seçimlerinde el kaldırması bu kaldırılan ellerin kurum personeli tarafından sayılması 150 geçerli el kaldırma işleminin 15 saniyede sayılması resmen GÖZ ÖNÜNDE SEÇİME MÜDAHALE edildiğini gösterir. AYIPTIR AYIP. Sayın Delegeler el kaldırıyor KURUMUN HERŞEYE ATLAYAN PERSONELİ MUSTAFA SAN ADINA OYLARI 180 İSE 195 SAYIYOR. Böyle olmamalı Dışarıdan BAĞIMSIZ BİR FİRMA OYLARI SAYMALI. MUSTAFA SAN ADINA propaganda yapan KURUM PERSONELİ SEN TARAF OLAMAZSIN SENİN GÖREVİN HER İŞE ATLAYARAK ORTALIĞI KARIŞTIRMAK DEĞİL OTUR İŞİNİ YAP ORADA DİVAN VAR DİVAN SEN KİMSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
METİN ~ 6 yıl önce
SAYIN DELEGE, METİNİN VE EKİBİNİNİN SENERYOLARINA KANMAYIN LÜTFEN, MUSTAFA SAN KİMMİŞ NE KADAR TANIYORSUNUZ, ODA BİR AY SONRA BIRAKIR KAÇAR. TABİKİ ÖNCE METİNLE TÜRKİYE TURU YAPTIKTAN SONRA. ARAKADAS ŞU METİN HEP DÖRT AYAGINA DÜŞMESİMİ GEREKİYOR.YILLARDIR BÜTÜN BAŞKANLARLA GEZE GEZE BÜTÜN DELEGENİN NEYE İNANACAĞINI ÖĞRENİP ROLUNU O YÖNDE GELİŞTİRDİ. KURUMUN GELECEGİ İÇİN LÜTFEN YALANLARA KANMAYIN. KÜRSAT ATILGAN PAŞAYA OYLARINIZI KULLANARAK, KURUMU BU DAR BOĞAZDAN KURTARIN LÜTFEN.SAYGILAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SODA İÇ ~ 6 yıl önce
KENDİN YAZIYOR KENDİN SÖYLÜYORSUN ADAM YILLARINI ŞUBELERİ ZİYARET EDİP SORUNLARINI YERİNDE DİNLEYEREK GEÇİRDİ. NE SENİN GİBİ YATTIĞI ERDEN UZAKTAN TELEFON-MAİL VE MEKTUPLARLA DEĞİL SEN HANGİ ŞUBENİN YERİ NERESİ BU SAYMANLAR HANGİ ŞARTLARDA ÇALIŞIR HEP UZAKTAN İZLEDİN METİN GÖKSAL DEDİĞİN ADAM ONLARLA DERİ TOPLADI ONLAR LA YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞTI SEL SULARINDA.. SEN ANCAK DEDİKODU YALAKALIK YAP... KÜRŞAT ATILGAN BEYİN AKLI VARSA SENİ EN KISA ZAMAN DA YANINDAN UZAKLAŞTIRIR KANKASI OSMAN YILDIRIM A SORSUN SENİ SALİM KAYA EFENDİ
Bence ~ 6 yıl önce
hava kuvvetlerinin butun komitanlarini arkasına almasına rağmen , bir hafta once değişen bir Adayi geçemeyen kürşat atılgan artık başkanlık sevdasından vazgeçmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Başkan adayı değişse de rakip aynı rakip asıl kendisi aday olsa daha dürüst olacak sanki
thklı ~ 6 yıl önce
aday bellide birileri dışardan kumandayla çalıştırıyor sanki;VAY VACİT EMMİ VAY;İSTİFA EDERSİNHA,Seni gidi gidi metin gardaşınla elbirlik gülbirlik sürekli seçimleri dışardan yönlendirme yaparak yoksa durhele ünsl bn,emmidemi yanında sizi kefereler sizi,NOLDU AYAR TUTMADI DEĞİLMİ,ayarcılar vacit aga kurumun başına geldin istifa ettin,ısparta şube başkanını aday gösterip istifa ettirdin,syn mustafa beyi aday gösterdiniz,kendisine zarar veriyorsunuz.kuruma zarar veriyorsunuz,genel başkanlıktaki insanları kendi çıkarlarınız doğrultusunda haraket ettirip iyişeyler yaptığınızı sanıyorursunuz ama oinsanlarada zarar veriyorsunuz,personel bikaçtane kendini bilmez hainler askerler söyle askerler böyle askerler deyip,YÜCE TÜRKMİLLETİNİN GURUR KAYNAĞI OLAN SEREFİ NAMUSU OLAN TOPRAĞI BAYRAĞI VATANI EVLADI OLAN BUinsanlara karalama propagandası yaparak ve yaptırarak insanlarımıza birliğimize,bölünmez bütünlüğümüze zarar veriyorsunuz.YAZIKLAR OLSUN SİZLERE,Birinsan kendi askerine polisine lekesürmez
Delege ~ 6 yıl önce
Sayın delegeler Türkiye'nin dört bitarafindan geldiniz.bir sürü masraf gitti kurumun hali malum..bugün çözümü bulun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000