12 Mart 2023, Pazar 10:31:39

Air Anka, Tayland uçuşlarına hazırlanıyor

Türkiye'nin çiçeği burnunda hava yolu şirketlerinden Air Anka, Türkiye-Tayland arasında sefer düzenlemeye hazırlanıyor.
  • Yolunuz açık olsun başarılar diliyorum inşallah dahada büyür Avrupada'da görürüz
  • Böyle yeni bir havayolu şirketi Tayland gibi dünya gözdesi bir yerden nasıl slot aldı ki???! Hani kimseye slot vermiyordu orası??
  • Çiçeği burnunda şirketime ve herkese hayırlı, uğurlu olur inşallah. Çok tecrübeli, iyi bir ekip ve yöneticilerle çok güzel bir yola çıktığımızdan hiç şüphemiz yok. Batması değil, büyümesi ve başarılı olması için elimizden gelenin fazlasıyla yapacağız. Umutluyuz ve inanıyoruz. Şimdiden başarılar, yolun açık olsun Air Anka
  • THY BANGKOK Airways ile ortak uçuş yaptığı için İstanbul kalkışlı biletleri pahalı. Örneğin Almanya'dan, Gürcistan'dan Bangkok'a giderseniz İstanbul'dan giden yolcuya nazaran daha az ödersiniz. THY kaliteli hizmet ve direk uçuş olması nedeniyle tercih ediliyor ama gerçekten pahalı. Aktarmalı olarak 13-15.000 tl ye başka bir havayolu ile gidebilirsiniz ama THY 20-25.000 den başlar. Bu firmada direk uçacak ve yolcu bulmakta zorluk çekeceğini sanmıyorum. Önemli olan içeride vereceği iyi ikram hizmeti ve bilet fiyatıdır. Bence tercih edilir.
  • Nisan ayından itibaren her hafta iki A330'u (700 yolcu) nasıl dolduracaksınız? Sadece tatil sezonunda yaz aylarında başlamak mantıklı olabilir. O zaman bile zor olacak çünkü Tayland için ana sezon Ekim ayından sonra başlıyor. Nisan 2023 gibi erken bir tarihte Bangkok'a bir AirAnka uçuşu olacağını sanmıyorum. İyi bir planlama değil.
  • Yatıyormu arkadaşlar
  • Yolumuz açık olsun
  • uçakları zaten full çekiyor dönüşlerde yer bulunmuyor. Bence mevcut yolcu kapasitesi iki şirketide doyurur.
  • Bence güzel destinasyon vizesiz ve popüler bilinen biyer olması avantaj sağlar fiyat konusunda uygun alternatif yaratırsa tutacağı düşüncesindeyim
  • Izmır de istanbul du şimdi tekrar izmir mi oldu bılen var mı?

Türkiye'nin çiçeği burnunda hava yolu şirketlerinden Air Anka, Türkiye-Tayland arasında sefer düzenlemeye hazırlanıyor.

Şirketin Tayland uçuşları için slot ve uçuş izinlerini resmi olarak aldığı öğrenildi. Air Anka, iki ülke arasında yolcu taşımacılığı yapan Türkiye'deki ilk özel hava yolu şirketi olacak.

Air Anka, İstanbul-Bangkok arasında gerçekleştirilmesi planlanan uçuşlarını filosunda bulunan Airbus A330 tipi uçaklarla yapacak.

İstanbul’dan Bangkok’a haftada 2 sefer düzenleyecek şirketin ilerleyen dönemde haftada 4 uçuş gerçekleştirmesi bekleniyor.

Önümüzdeki yılın Nisan ayına kadar Türkiye-Tayland arasında 120 binden fazla yolcu taşımayı hedefleyen Air Anka'nın Puket'i de uçuş ağına katmak istediği belirtildi.

Air Anka, Tayland uçuşlarına hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Hüseyin k ~ 10 gün önce
Yolunuz açık olsun başarılar diliyorum inşallah dahada büyür Avrupada'da görürüz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nasıl ~ 16 gün önce
Böyle yeni bir havayolu şirketi Tayland gibi dünya gözdesi bir yerden nasıl slot aldı ki???! Hani kimseye slot vermiyordu orası??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anka Kuşu ~ 17 gün önce
Çiçeği burnunda şirketime ve herkese hayırlı, uğurlu olur inşallah. Çok tecrübeli, iyi bir ekip ve yöneticilerle çok güzel bir yola çıktığımızdan hiç şüphemiz yok. Batması değil, büyümesi ve başarılı olması için elimizden gelenin fazlasıyla yapacağız. Umutluyuz ve inanıyoruz. Şimdiden başarılar, yolun açık olsun Air Anka

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERCAN ~ 18 gün önce
THY BANGKOK Airways ile ortak uçuş yaptığı için İstanbul kalkışlı biletleri pahalı. Örneğin Almanya'dan, Gürcistan'dan Bangkok'a giderseniz İstanbul'dan giden yolcuya nazaran daha az ödersiniz. THY kaliteli hizmet ve direk uçuş olması nedeniyle tercih ediliyor ama gerçekten pahalı. Aktarmalı olarak 13-15.000 tl ye başka bir havayolu ile gidebilirsiniz ama THY 20-25.000 den başlar. Bu firmada direk uçacak ve yolcu bulmakta zorluk çekeceğini sanmıyorum. Önemli olan içeride vereceği iyi ikram hizmeti ve bilet fiyatıdır. Bence tercih edilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HASANN ~ 18 gün önce
Nisan ayından itibaren her hafta iki A330'u (700 yolcu) nasıl dolduracaksınız? Sadece tatil sezonunda yaz aylarında başlamak mantıklı olabilir. O zaman bile zor olacak çünkü Tayland için ana sezon Ekim ayından sonra başlıyor. Nisan 2023 gibi erken bir tarihte Bangkok'a bir AirAnka uçuşu olacağını sanmıyorum. İyi bir planlama değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maaşlar ~ 18 gün önce
Yatıyormu arkadaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mhm ~ 18 gün önce
Yolumuz açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 18 gün önce
uçakları zaten full çekiyor dönüşlerde yer bulunmuyor. Bence mevcut yolcu kapasitesi iki şirketide doyurur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can ~ 18 gün önce
Bence güzel destinasyon vizesiz ve popüler bilinen biyer olması avantaj sağlar fiyat konusunda uygun alternatif yaratırsa tutacağı düşüncesindeyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Base neresi? ~ 18 gün önce
Izmır de istanbul du şimdi tekrar izmir mi oldu bılen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000