21 Eylül 2022, Çarşamba 13:17:15

Seferberlik kararı sonrası THY uçuşlarına yoğun ilgi

Rusya Devlet Başkanı Putin, kısmi seferberlik kararı aldı. Rusya'dan ayrılmak isteyenler uçak biletlerine adeta hücum etti. THY uçaklarında yer kalmadı!
  • seferberlik olsun bizde ilk gidecekler beşiktaş kadıkoy oralar ====
  • Düşenin dostu yok. İki gün sonra bizim de başımıza gelse uçamayız bile bilet parası verip. Neyse bal tutan parmak yalıcak mı görücez. Komşuda pişenler bize de düşücek mi yoksa komşu pintilik edip kendi mi yiyecek.
  • MAŞALLAH şirketimiz darphane gibi , İNŞALLAH MEGAPRİM , Balon prim çıkmaz . Bakalım THY kendi gerçek personeline ne verecek ? biBeklenti büyük 50-60a bağlamaya çalışırlarsa alt kesimde büyük sıkıntı çıkar demedi demeyin !!!
  • o kadar maaş alıyyorsunuz çalışın
  • Rusyaya ek seferler artar, ama bunun icinde yurtici seferlerinden kisar THY..
  • Putin in rte out
  • Bizdeki chp’liler gibi.
  • Her krizden olduğu gibi bu krizden de karlı biz çıktık, Rusya’dan Türkiye 50 bin, Çin biletleri ekonomi 90 bin business 221 bin TL, bir yerde kriz olmaya görsün izin verseler Ukrayna’ya da uçardık da işte hava sahası kapalı yoksa savaşmış ve bizi etkilemez
  • Fırsatçı thy bilet fiyatlarını 50 bin TLye çekmiş
  • EKSEFERberlik durumları artacak desenize THY'de... Uçuş ekiplerine kolaylıklar.

Rusya Devlet Başkanı Putin, kısmi seferberlik ilan etti. 'Amacımız Donbas'ı özgürleştirmek' diyen Putin Batı'yı Rusya'yı yok etmek istemekle suçladı. Rusya Savunma Bakanı Şoygu, karar kapsamında 300 bin kişinin askere alınacağını duyurdu.

Dünyanın gözü kulağı 24 Şubat'tan beri Ukrayna'dan gelen haberlerde.

Ukrayna'daki savaş son sürat devam ederken Rusya Devlet Başkanı Putin'den Dünya gündemine birinci sıradan giren açıklamalar geldi.

Putin, ulusa sesleniş konuşmasında kısmi seferberlik ilan etti. Kısmi seferberliğin bugünden itibaren geçerli olacağı açıklandı.

YURT DIŞINA BİLET SATIŞLARI ARTTI

BBC’nin Moskova’daki muhabiri Will Vernon, bu açıklamanın Rusları endişelendirdiğini söyledi.Vernon’a göre çok sayıda Rus, özellikle de genç profesyoneller, bir an önce ülkeyi terk etmeye çalışacak.

Vernon kararın ardından Rus borsasının sert bir şekilde düştüğünü, yurt dışına uçak bileti satışlarında ise artış olduğunu aktardı.

Putin'in kararı sonrasında Türk Hava Yolları'nın Rusya'dan Türkiye'ye düzenlediği seferlere ait biletler ise kısa süre içerisinde tükendi.

Seferberlik kararı sonrası THY uçuşlarına yoğun ilgi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

memo ~ 6 gün önce
seferberlik olsun bizde ilk gidecekler beşiktaş kadıkoy oralar ====

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay ~ 6 gün önce
Düşenin dostu yok. İki gün sonra bizim de başımıza gelse uçamayız bile bilet parası verip. Neyse bal tutan parmak yalıcak mı görücez. Komşuda pişenler bize de düşücek mi yoksa komşu pintilik edip kendi mi yiyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bereket Versin ~ 6 gün önce
MAŞALLAH şirketimiz darphane gibi , İNŞALLAH MEGAPRİM , Balon prim çıkmaz . Bakalım THY kendi gerçek personeline ne verecek ? biBeklenti büyük 50-60a bağlamaya çalışırlarsa alt kesimde büyük sıkıntı çıkar demedi demeyin !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cikarsa cikain ~ 6 gün önce
Sikinti cikacakmis, ee ne yapacaksin? Kuzu kuzu calisacaksin
Gözlemci ~ 6 gün önce
Alacağın 40 bin TL fazla bekleme yeğenim sanki NASA da çalışıyor vasıfsız
Gereksizler ~ 5 gün önce
Torpille işe girmişin dir kesin THY sayesinde cebiniz para gördü ortama girdiniz şimdi karnınız doydu tabi sıkıntı çıkar diye boş boş konuş sen kimsin kaç milyon insan başvuru için bekliyor haberin yok nankör
meerrrty ~ 6 gün önce
o kadar maaş alıyyorsunuz çalışın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUC ~ 7 gün önce
Rusyaya ek seferler artar, ama bunun icinde yurtici seferlerinden kisar THY..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mursi ~ 7 gün önce
Putin in rte out

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bizde ~ 7 gün önce
Bizdeki chp’liler gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 6 gün önce
Direkt kacis
Hahahah ~ 6 gün önce
Olum siz nasıl böyle cahil oldunuz la , ideolojik gözlükleri takıp ortalıkta konuşuyorsunuz bir dediğiniz kendiniz ve sizin gibi cahiller inanıyor , CHP ülkeyi kuran partidir , kurtuluş savaşının kahramanları CHP nin kurmaylarıdır , o zamanın tel partisidir ama ülkeden kaçanlar da demezsin ,kuvayii milliye ruhu olan partidir , git bak İzmir’e .
Yine bize yaradı ~ 7 gün önce
Her krizden olduğu gibi bu krizden de karlı biz çıktık, Rusya’dan Türkiye 50 bin, Çin biletleri ekonomi 90 bin business 221 bin TL, bir yerde kriz olmaya görsün izin verseler Ukrayna’ya da uçardık da işte hava sahası kapalı yoksa savaşmış ve bizi etkilemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kar ~ 7 gün önce
O kar sana gitmiyor ki ya yonetime ya kabin ekiplerine ya tgs’ye gidiyor yapilan karlar
Kar A cevap ~ 6 gün önce
Tgs ye ne kâr gelmiş en çok çalışan biz. Encok parayı alan siz.. bırakın şu tgs ye haset duymayı.. çatlıyorsunuz, elinizden gelse tgs maaş bile almasını engellersiniz
İnsanlar ölüyor ~ 6 gün önce
Sen kar peşine düşmüşsün. İnsanım diye ortada gezersin sonra
Yorum ~ 7 gün önce
Fırsatçı thy bilet fiyatlarını 50 bin TLye çekmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs işçi şoför ~ 7 gün önce
para senin cebinden mi çıkıyor
yorum ~ 7 gün önce
e ne yapacaadi ?
Bedava ~ 6 gün önce
Pandemi doneminde getirilen vatandaşlarımızi yada ukraynadan getirilen vatandaslarimizdan bir kuruş almadilar fırsatçılık degil bu rusyanin kendi havayolları bile bunun uzerinde ucarken THY bedavami ucurucak kalk git kumunda oyna sen kardes
O zaman ~ 7 gün önce
EKSEFERberlik durumları artacak desenize THY'de... Uçuş ekiplerine kolaylıklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
limit ~ 7 gün önce
limitler dahilinde uçarım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000