23 Mayıs 2015, Cumartesi 11:29:57

Havaş Ordu-Giresun'da hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı törenle açılan Ordu-Giresun Havalimanı’ndaki yeni istasyonunda Türk Hava Yolları ve AnadoluJet’e yer hizmetleri vermeye başladı.
  • HAVAŞ SAMSUNADA BEKLİYORUZ
  • Istasyon Sefi Cengiz avcu kardeşimize Kolaylıklar dileriz
  • Havaş AYT dan adam gönderseydiniz de AYT da kurtulsaydı
  • Havasi kurtarma operasyonu başrolde tgs mi acaba???? dhm ve shgm tgsi davet ederken havas nerde..
  • eyyy havaş,bu iktidar havalimanlarının sayısını artırmazsa,aç kalacan,nankörlüğü ve hükümet karşıtlığını bırak.
  • yurt dışına gidince ismini gördüklerinde baya gülüyorlardır.
  • Emeği geçen herkese teşekkürler,anlayamadığım bir şey var kimin yaptığının hiç önemi yok bu bölgenin insanına hitap eden böyle prestijli bir projenin baltalanmak istenmesi, olumsuz yorumlar yapılması acaba kime ne kazandırır,sonuç ortada ORDU ve GİRESUN kalite olarak bir kaç kademe yükselmiştir ,ayrıca bu değişim yeni gelişmeleride hızlandıracaktır.
  • Memleketimize ve milletimize hayırlı olsun. Tebrikler.
  • Birileri bunları hayal bile edemezken baskalari coktan yaptı hayırlı olsun
  • Vay be nereden nereye. Güzel memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Herkes konuşur onlar yapar

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı törenle açılan Ordu-Giresun Havalimanı’ndaki yeni istasyonunda Türk Hava Yolları ve AnadoluJet’e yer hizmetleri vermeye başladı. Havaş ayrıca, yolcu taşımacılığı hizmetini de Ordu-Giresun Havalimanı’na taşıdı.

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerine yer hizmetleri sunan Havaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı törenle önceki gün açılan Ordu-Giresun Havalimanı’nda ilk THY seferini karşılayarak yeni istasyonunda hizmet vermeye başladı. Türkiye’de 26 havalimanına ulaşan, Almanya, Letonya ve Suudi Arabistan’da da toplam sekiz havalimanında çok sayıda havayolu şirketine yer hizmetleri sunan Havaş, Avrupa ve Türkiye’de denizin üzerine inşaa edilen ilk havalimanı olma özelliği taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı’nda THY ve bağlı kuruluşu AnadoluJet uçuşlarında yer hizmetleri sunacak. Havaş ayrıca, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Ordu ve Giresun’a havalimanına ulaşım amacıyla otobüs hizmeti vermeye de başladı. Açılış günü kapsamında, Havaş’ın tüm otobüs seferleri ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

Havaş Genel Müdür Vekili Kürşad Koçak, “Havaş olarak, hem Türkiye’de hem de yurt dışında hizmet ağımızı genişleterek sürekli büyüyen bir marka olma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bunun bir uzantısı olarak, ülkemize kazandırılan Ordu-Giresun Havalimanı’nda açtığımız yeni istasyonumuzla hizmet noktalarımıza bir yenisini daha ekledik. Bu kapsamda, THY ve bağlı markası AnadoluJet’in Ordu-Giresun Havalimanı’na gerçekleştireceği tüm seferlerinde yer hizmetlerini sağlayacağız. THY ile işbirliğimizin hayırlı olmasını dilerim. Havaş olarak ayrıca havalimanına ulaşım hizmetimizi de Ordu-Giresun Havalimanı’na taşıdık. Yeni hizmet noktamızla yolcularımızın şehir merkezlerine konforlu bir şekilde ulaşmalarına imkan sağlayacağız. Yeni istasyonlar ve işbirlikleri ile yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam edeceğiz” dedi. 

Türk Hava Yolları’nın, Ordu-Giresun Havalimanı ile Atatürk Havalimanı arasındaki seferleri haftada karşılıklı beş frekans olarak gerçekleştirilecek. AnadoluJet ise Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftada karşılıklı dört sefer, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan da haftada karşılıklı beş sefer düzenleyecek. Boeing 737 ve Airbus A320 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek seferlerin haziran itibarıyla günlük olarak düzenlenmesi planlanıyor.Havaş Ordu-Giresun'da hizmet vermeye başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

BEKLİYORUZ ~ 5 yıl önce
HAVAŞ SAMSUNADA BEKLİYORUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Istasyon Sefi Cengiz avcu kardeşimize Kolaylıklar dileriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaş ~ 7 yıl önce
Havaş AYT dan adam gönderseydiniz de AYT da kurtulsaydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Havasi kurtarma operasyonu başrolde tgs mi acaba???? dhm ve shgm tgsi davet ederken havas nerde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
eyyy havaş,bu iktidar havalimanlarının sayısını artırmazsa,aç kalacan,nankörlüğü ve hükümet karşıtlığını bırak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resimdeki uçak ~ 7 yıl önce
yurt dışına gidince ismini gördüklerinde baya gülüyorlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sıfatsız ~ 7 yıl önce
İnan bana seni görünce daha çok güleceklerdir.
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Emeği geçen herkese teşekkürler,anlayamadığım bir şey var kimin yaptığının hiç önemi yok bu bölgenin insanına hitap eden böyle prestijli bir projenin baltalanmak istenmesi, olumsuz yorumlar yapılması acaba kime ne kazandırır,sonuç ortada ORDU ve GİRESUN kalite olarak bir kaç kademe yükselmiştir ,ayrıca bu değişim yeni gelişmeleride hızlandıracaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BJV ~ 7 yıl önce
Memleketimize ve milletimize hayırlı olsun. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Birileri bunları hayal bile edemezken baskalari coktan yaptı hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Vay be nereden nereye. Güzel memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Herkes konuşur onlar yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000