13 Ekim 2021, Çarşamba 10:52:51

Sabiha Gökçen Havalimanı'na iki ödül birden

Sosyal sorumluluk ve iletişim alanında önemli çalışmalara imza atan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İSG), topluma en duyarlı sosyal sorumluluk projelerinin ödüllendirildiği Communitas Awards’da iki ödüle layık görüldü.
  • Engellilerimiz adına Engellilerden bahsediliyorsa şirkette kaçtane engelli çalışanınız var ? Çalışanların engelli yakını varmı ? Biliyormusunuz hiç araştırdınız mı ? Onlara destek olundumu ?Fazla çalıştırılıyormu ? Ama biz reklam İçin bu çalışmayı yapıyoruz derseniz söylenecek söz elbet söylenilir.
  • Cok guzel bir Havaalani. 1 Numara.
  • ödüllerden biri bir pisti uzun yıllardır hizmete sokamama ödülü !
  • Berk de Ceo oldu ya, daha neler gorecek bu gozler

Sosyal sorumluluk ve iletişim alanında önemli çalışmalara imza atan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İSG), topluma en duyarlı sosyal sorumluluk projelerinin ödüllendirildiği Communitas Awards’da iki ödüle layık görüldü. İSG, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) iş birliğiyle hayata geçirilen “Yaşam Hakkı / Zihinlerdeki Duvar” projesi ile “Topluma Hizmet ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” ve “Toplum Hizmetinde Mükemmellik” kategorilerinde ödül almaya hak kazandı.

Avrupa’nın sayılı havalimanları arasında yer alan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG), ses getiren başarılı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla uluslararası çapta ödüller kazanmaya devam ediyor. İSG, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) iş birliğinde yürütülen “Yaşam Hakkı / Zihinlerdeki Duvar” sosyal sorumluluk projesi ile Communitas Awards kapsamında iki ödüle layık görüldü.

İSG, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından düzenlenen, topluma hizmet ve sosyal sorumluluk alanında dünyanın en saygın organizasyonları arasında yer alan Communitas Awards ödül programında, “Topluma Hizmet ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” ve “Toplum Hizmetinde Mükemmellik” kategorilerinde ödül kazandı.

Her gün binlerce insana hizmet eden bir havalimanı işletmecisi kimliğimizin de ötesine geçerek, sosyal etkisi yüksek bir şirket olmanın bilinciyle daha iyi bir toplum için çalışmayı misyon edindiklerini belirten ISG CEO’su Berk Albayrak, “Türkiye’nin ilk engelsiz havalimanı kuruluşu olarak, yıllardır İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) ile iş birliği içerisindeyiz. Engelli insanlara yönelik negatif algıların dönüştürülerek zihinlerdeki duvarları yıkmanın hedeflendiği “Yaşam Hakkı / Zihinlerdeki Duvar” projemizle bugüne kadar ulusal ve uluslararası arenada toplam 22 ödülün sahibi olduk. Son olarak sosyal sorumluluk alanında dünyanın en saygın ödüllerinden olan Communitas Awards kapsamında iki ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerin toplumda katma değer yarattığını görmek ve böylesi önemli organizasyonlar tarafından ödüllerle taçlandırılması bizim için çok kıymetli. Tüm bunlardan aldığımız güç ve motivasyonla daima daha iyisini yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kıymetli projede emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na iki ödül birden

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Pala dayı ~ 10 ay önce
Engellilerimiz adına Engellilerden bahsediliyorsa şirkette kaçtane engelli çalışanınız var ? Çalışanların engelli yakını varmı ? Biliyormusunuz hiç araştırdınız mı ? Onlara destek olundumu ?Fazla çalıştırılıyormu ? Ama biz reklam İçin bu çalışmayı yapıyoruz derseniz söylenecek söz elbet söylenilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabiha Gokcen 1 Numara. ~ 10 ay önce
Cok guzel bir Havaalani. 1 Numara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SANIRIM ~ 10 ay önce
ödüllerden biri bir pisti uzun yıllardır hizmete sokamama ödülü !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ~ 10 ay önce
O ödül bize ait!
dve ~ 10 ay önce
Berk de Ceo oldu ya, daha neler gorecek bu gozler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000