25 Ağustos 2015, Salı 17:11:07

Singapur Formula 1 sponsorluğuna devam edecek

Singapur Havayolları Formula 1 Singapore Grand Prix ana sponsorluğunu 2017’ye kadar uzattı.
  • Lhttps://www.change.org/p/devlet-personel-başkanlıgı-milli-eğitim-bakanlığı-yükseköğretim-kurulu-başkanliği-devlet-hava-meydanlari-işletmesi-dhmi-kadroları-shui-mezunlarınındır
  • Türk Hava Yolları neden Türkiye GP'sine sahip çıkmadı demeden edemiyorum şimdi... Singapur gibi bir örneğide Etihad Airways onlarda Abu Dhabi Gp'ye sponsorlar...THY eğer destek olsaydı şahsi fikrim Turkiye GP'si uzun yıllar ülkemizde kalabilirdi. Söylentiler hep şu oldu 13M $ dolar olan yıllık ücreti 26M $'a çıkartınca bizimkilerde vaz geçtiler hem ülke yönetimi olarak hemde Motor sporları federasyonu olarak. Oysa şimdi Formula 1`i ülkelerine getirmek isteyen ülkeler için kapı yıllık 40M $ gibi bir fiyattan açılıyor... Şimdi zıplamayın hemen baştan uyarayım TK karşıtı, globaly foss'çulardan değilim... Sadece sporu seven ve içinizden birisi olarak fikrimi söylemek istedim..
  • Arkadaşlar kırık plak yorumlara geç kaldınız,Singapur havayolları olsada siz başlayın "parayı çarçur ediyorlar! parayı oraya buraya savuruyorlar ! Singapur'da bizim mahallenin güreş takımına sponsor olsalar olmazıydı ! paramı benden izinsiz harcıyorlar,yazıklar olsun" gibi....

Singapur Havayolları Formula 1 Singapore Grand Prix ana sponsorluğunu 2017’ye kadar uzattı. Singapur’da sporun eskiden beri destekçisi olan havayolu, 2014 yılından beri yarışa sponsorluk yapıyor.

 Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phong.'Spor ve turizmin güçlü destekçileri olarak, F1 takvimindeki en heyecanlı yarışlardan birinin sponsoru olarak devam etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Yarışı dünyaya daha da tanıtmak, Singapur’un birinci sınıf turizminin, kültürünün ve spor etkinliklerinin şehri görüntüsünü güçlendirmek için can atıyoruz.” dedi.

Formula One Management Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bernie Ecclestone “Global ortaklarımızdan Singapur Havayolları ile olan ilişkilerimizin devam etmesinden çok memnunuz. Singapur Havayolları markası Formula One ve diğer Global Ortaklarımız ile uyum içindedir.” şeklinde konuştu.

Singapore GP Pte Ld. Başkanı Sayın Teo Hock Seng ise şöyle dedi: “Bu ikonik marka ile ortaklığımız muhteşemdi ve Singapur Havayolları’ın FORMULA 1 SINGAPORE GRAND PRIX ana sponsorluğunu 2 yıl daha uzatmasından oldukça memnunuz. Global kitleye Singapur’u birlikte en iyi şekilde tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.”

Singapur Formula 1 sponsorluğuna devam edecek

Facebook Yorum

Yorumlar

Sizde imzalayi ~ 7 yıl önce
Lhttps://www.change.org/p/devlet-personel-başkanlıgı-milli-eğitim-bakanlığı-yükseköğretim-kurulu-başkanliği-devlet-hava-meydanlari-işletmesi-dhmi-kadroları-shui-mezunlarınındır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peki? ~ 7 yıl önce
Türk Hava Yolları neden Türkiye GP'sine sahip çıkmadı demeden edemiyorum şimdi... Singapur gibi bir örneğide Etihad Airways onlarda Abu Dhabi Gp'ye sponsorlar...THY eğer destek olsaydı şahsi fikrim Turkiye GP'si uzun yıllar ülkemizde kalabilirdi. Söylentiler hep şu oldu 13M $ dolar olan yıllık ücreti 26M $'a çıkartınca bizimkilerde vaz geçtiler hem ülke yönetimi olarak hemde Motor sporları federasyonu olarak. Oysa şimdi Formula 1`i ülkelerine getirmek isteyen ülkeler için kapı yıllık 40M $ gibi bir fiyattan açılıyor... Şimdi zıplamayın hemen baştan uyarayım TK karşıtı, globaly foss'çulardan değilim... Sadece sporu seven ve içinizden birisi olarak fikrimi söylemek istedim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kırık plak ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar kırık plak yorumlara geç kaldınız,Singapur havayolları olsada siz başlayın "parayı çarçur ediyorlar! parayı oraya buraya savuruyorlar ! Singapur'da bizim mahallenin güreş takımına sponsor olsalar olmazıydı ! paramı benden izinsiz harcıyorlar,yazıklar olsun" gibi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000