19 Mayıs 2012, Cumartesi 17:20:58

BU NASIL DÜZENLEME?

Almanya’nın başkenti Berlin’de yapılan ve 3 Haziran’da hizmete gireceği açıklanmasına rağmen yangın söndürme sisteminin yetiştirilememesi nedeniyle açılışı 2013 yılına ertelenen Berlin Brandenburg Willy Brandt Havaalanı’nda, Türk Hava Yolları’nın (THY) yolculara hizmet vereceği kontuarlar da açıklık kazanmadı.
  • istedigin kadar reklam yap,bademler kuma dustu.gercekler yalan soylemezmis
  • İ;şte THY nın geldiği durum. 3. sınıf havayolu kategorisine geçti sayelerinde.
  • Almanların THY yi rakıp gormesınden kaynaklı cadır cozumune gıttıgını dusunuyorum ama bu gorunusu savunan dıger arkadaslar gıbı padısahım cok yasa demıyorum. THY nin için de torpıl sel olmus akıyor adaletsızlık gunluk karsılanan bır durum olmustur. Avrupda nam yapıp kalelerı fethedbılırler ama ıcten bır ısyan gelır bu gıdısle tabı o zamana torpılsız bır calısan kalırsa..
  • Almanlar Thy yi rakip gördükleri için kıllık yapıyorlar besbelli. Onları anladıkta bizim Türk arkadaşlara neler oluyor? Yıllardır babalarının çiftliği gibi sömürdükleri Thy ye istemedikleri yönetim geldi diye demediklerinin bırakmıyorlar. Yok müdürler şu kadar maaş alıyormuşta, bilmem neymişte. Sanane kardeşim sen mi yönetiyorsun o şirketi? Benim bildiğim Thy rekabet edebilmek için devasa yatırımlar yapıyor, cahil ve kötü niyetli arkadaşların aksine bu yatırımların geri dönüşü bir senede olmayacaktır elbette. Bunlar uzun dönemli stratejilerdir ve söylenenin aksine Thy yönetimi çok başarılıdır bu konuda. Sizin derdiniz Thy nin başarılı olması veya olmaması değil, aynı görüşte olmadığınız insanların yönetimde olması.
  • genel müdür temel bey daha 1-2 gün önce yaptığı açıklamada almanya'da almanların THY'yi lider konumunda ve güçlü bir havayolu olarak görüdüklerini ifade etmişti ki biz bugün bu haberle karşılaşıyoruz.gel de gülme bunlara.THY'ye çadırı layık gören ve çadırı tahsis eden almanların TK'ya verdikleri değer açık ve net olarak belli oluyor.demek ki adamların bize layık gördükleri şey buymuş.demek ki öyle basına süslü laflarla reklamvari söylemlerle bu iş olmuyormuş.işi bilmeyen,torpilli bir yönetim kadrosunun elinde oyuncak haline gelen THY her bakımdan tarihinin en kötü zamanlarını,devrini yaşıyor.zararlar tavan yapmış ve şirketin itibarı,prestiji yerle bir olmuş ama kalkıp daha hala biz başarılıyız masalları anlatıyorlar bizlere.THY' de üst düzey bir yönetici olsaydım kurumun düştüğü bu aciz durumu gördükten sonra utancımdan ben bu işi yapamadım deyip hemen istifa edip giderdim ama bizimkilere bakıyorsun çok rahatlar sanki şirketi milyarlarca TL zarar değil de kar ettirmiş havalarındalar
  • Göze göz, dişe diş. Biz de Lufthansanın elindek, kontuarlarını elinden alıp onları ÇADIRA gönderelim.
  • yangın palavra arkadaşlar.... kardeşim orada bu kış güvenlik amiri olarak çalıştı yangın yalan inşaatı yetiştiremediler ... kaçak işçi çalıştırıyorlarmış polonyalı bulgar sırp polis baskınıda çok sık ondan yapamadılar paraları yok normal işçi çalıştırmak için beter olsunlar.
  • YAZDIGINI SEN INANIYORMUSUN; BURDA ISLEMLERIN CADIRDA YAPIILACAGI YAZIYOR; AKP; HAMDI VEYA TEMEL IN ISMI GECMIYOR; SIZIN GIBI YALAKALARIN VE OY VERENLERIN SAYESINDE BU DURUMLARA DÜSTÜK; HAVACILIGI POLITIKAYLA VEYA DIN DEN UZAK TUTALIM!
  • nasılsın yagcı farketmez bu kadar baskaba genel mudure partıye yag cektıgıne gore kesın torpıllısın sakın yok deme kımse ubabnaz
  • gorulmemis rezillik,yakisir thynin 8000 eur arti araba arti ev verilen mudur ve ust yoneticiklerine.reklami birakin artik para bilet verirsen herkes senin reklamini yapar,gercekler boyle aci iste,torpilli tosunlar.

THY Berlin Bürosu’nun, yolcu işlemlerinin yapılabilmesi için yeni havaalanında dört kontuar talep ettiği ve henüz bir cevap alamadığı öğrenildi. THY’nin şu anda uçuşlarının yapıldığı Tegel Havaalanı’nda da dört kontuarı bulunuyor.

Haftalık Der Spiegel Dergisi’nde yer alan bir habere göre ise, yeni alanda check-in şalterlerinin sayısının yetersiz olması nedeniyle Türkiye seferleri için yolculara bir çadırda hizmet verilecek. Der Spiegel, havaalanı yönetiminin kontuar sorununu çözmek için 26 Nisan’da yaptığı toplantı protokollerine göre Türkiye’ye gideceklerin işlemlerinin çadırda yapılacağı notunun düşüldüğünü öne sürdü.

Zarar 1 milyar Euro

Protokollere göre, check-in kontuarları Lufthansa, Air Berlin ve Easyjet şirketlerinin kullanımına sunulacağı iddia edildi. Ertelenen açılış nedeniyle Berlin ve Brandenburg Eyaletlerinin zararının ise bir Milyar Euro olduğu tahmin ediliyor.

(Hürriyet)

BU NASIL DÜZENLEME?

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

gercek ~ 12 yıl önce
istedigin kadar reklam yap,bademler kuma dustu.gercekler yalan soylemezmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vahim ~ 12 yıl önce
İ;şte THY nın geldiği durum. 3. sınıf havayolu kategorisine geçti sayelerinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tamam da!!! ~ 12 yıl önce
Almanların THY yi rakıp gormesınden kaynaklı cadır cozumune gıttıgını dusunuyorum ama bu gorunusu savunan dıger arkadaslar gıbı padısahım cok yasa demıyorum. THY nin için de torpıl sel olmus akıyor adaletsızlık gunluk karsılanan bır durum olmustur. Avrupda nam yapıp kalelerı fethedbılırler ama ıcten bır ısyan gelır bu gıdısle tabı o zamana torpılsız bır calısan kalırsa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
riva ~ 12 yıl önce
Almanlar Thy yi rakip gördükleri için kıllık yapıyorlar besbelli. Onları anladıkta bizim Türk arkadaşlara neler oluyor? Yıllardır babalarının çiftliği gibi sömürdükleri Thy ye istemedikleri yönetim geldi diye demediklerinin bırakmıyorlar. Yok müdürler şu kadar maaş alıyormuşta, bilmem neymişte. Sanane kardeşim sen mi yönetiyorsun o şirketi? Benim bildiğim Thy rekabet edebilmek için devasa yatırımlar yapıyor, cahil ve kötü niyetli arkadaşların aksine bu yatırımların geri dönüşü bir senede olmayacaktır elbette. Bunlar uzun dönemli stratejilerdir ve söylenenin aksine Thy yönetimi çok başarılıdır bu konuda. Sizin derdiniz Thy nin başarılı olması veya olmaması değil, aynı görüşte olmadığınız insanların yönetimde olması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PRESTİJ ~ 12 yıl önce
genel müdür temel bey daha 1-2 gün önce yaptığı açıklamada almanya'da almanların THY'yi lider konumunda ve güçlü bir havayolu olarak görüdüklerini ifade etmişti ki biz bugün bu haberle karşılaşıyoruz.gel de gülme bunlara.THY'ye çadırı layık gören ve çadırı tahsis eden almanların TK'ya verdikleri değer açık ve net olarak belli oluyor.demek ki adamların bize layık gördükleri şey buymuş.demek ki öyle basına süslü laflarla reklamvari söylemlerle bu iş olmuyormuş.işi bilmeyen,torpilli bir yönetim kadrosunun elinde oyuncak haline gelen THY her bakımdan tarihinin en kötü zamanlarını,devrini yaşıyor.zararlar tavan yapmış ve şirketin itibarı,prestiji yerle bir olmuş ama kalkıp daha hala biz başarılıyız masalları anlatıyorlar bizlere.THY' de üst düzey bir yönetici olsaydım kurumun düştüğü bu aciz durumu gördükten sonra utancımdan ben bu işi yapamadım deyip hemen istifa edip giderdim ama bizimkilere bakıyorsun çok rahatlar sanki şirketi milyarlarca TL zarar değil de kar ettirmiş havalarındalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
????? ~ 12 yıl önce
Göze göz, dişe diş. Biz de Lufthansanın elindek, kontuarlarını elinden alıp onları ÇADIRA gönderelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilya ~ 12 yıl önce
yangın palavra arkadaşlar.... kardeşim orada bu kış güvenlik amiri olarak çalıştı yangın yalan inşaatı yetiştiremediler ... kaçak işçi çalıştırıyorlarmış polonyalı bulgar sırp polis baskınıda çok sık ondan yapamadılar paraları yok normal işçi çalıştırmak için beter olsunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
farketmez diyene ~ 12 yıl önce
YAZDIGINI SEN INANIYORMUSUN; BURDA ISLEMLERIN CADIRDA YAPIILACAGI YAZIYOR; AKP; HAMDI VEYA TEMEL IN ISMI GECMIYOR; SIZIN GIBI YALAKALARIN VE OY VERENLERIN SAYESINDE BU DURUMLARA DÜSTÜK; HAVACILIGI POLITIKAYLA VEYA DIN DEN UZAK TUTALIM!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xlarge74 ~ 12 yıl önce
nasılsın yagcı farketmez bu kadar baskaba genel mudure partıye yag cektıgıne gore kesın torpıllısın sakın yok deme kımse ubabnaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tosun ~ 12 yıl önce
gorulmemis rezillik,yakisir thynin 8000 eur arti araba arti ev verilen mudur ve ust yoneticiklerine.reklami birakin artik para bilet verirsen herkes senin reklamini yapar,gercekler boyle aci iste,torpilli tosunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000