28 Ağustos 2014, Perşembe 11:19:25

İŞTE TURKISH CARGO'NUN YENİ ADRESİ

Turkish Cargo kargo uçuş ağına Haydarabad’ı ekleyerek Uzakdoğu’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor.
  • Hindistan'dan uçabileceği en az 5-6 hattı var ama izin vermiyor Hint fakirleri.
  • Hindistan Uzak Doğu'da değildir. Bulunduğu bölgeye Güney Asya denir.
  • yakit almayi unutmayalim !!!
  • TK büyüyor, MNG kuculuyor. TK hat acıyor, yıllarca devam ediyor. MNG hat acıyor, olmadı deyip 15 gunde kapatıyor. Anilizden cok hissiyata dayanıyor. Elindeki kontratları kaybedip taşeron haline geliyor. Bu da bize ticaret, satış-pazarlama ekibinin önemini gösteriyor. Şirket var, marka var, uçak var, potansiyel var, birleştirecek nitelikli iş gucu yok. "Yok abisi, olmaz abisi" ile olmayacağını MNG amca da farkedecek er ya da geç.

Uçuş ağını genişletmeye yönelik attığı adımlarla önemli kargo havayolu şirketlerinden biri olan Turkish Cargo, Uzakdoğu’da toplam 32 noktaya hizmet veriyor. Firma, kıta içerisinde 17. kargo uçağı servis noktası olarak 28 Ağustos 2014 tarihinde Haydarabad’ a başlatacağı haftalık kargo uçuş seferleri ile Uzakdoğu genelinde geliştirdiği genişleme planlarını sürdürüyor.

Haydarabad kargo hattının açılması ile bu nokta Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı içine de eklemiş oluyor.

Uçuş noktasına ait tarife bilgileri (Mahalli Saat):Turkish Cargo, 47’si kargo noktası olmak üzere 108 ülkede 260’dan fazla uçuş noktasına, 9 kargo uçağının yanı sıra Türk Hava Yolları filosundaki 254 yolcu uçağının kargo kapasitesini de kullanarak hizmet veriyor.

İŞTE TURKISH CARGO'NUN YENİ ADRESİ

Facebook Yorum

Yorumlar

VABB ~ 8 yıl önce
Hindistan'dan uçabileceği en az 5-6 hattı var ama izin vermiyor Hint fakirleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Coğrafya ~ 8 yıl önce
Hindistan Uzak Doğu'da değildir. Bulunduğu bölgeye Güney Asya denir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
veli gocmen ~ 8 yıl önce
yakit almayi unutmayalim !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MNG ~ 8 yıl önce
TK büyüyor, MNG kuculuyor. TK hat acıyor, yıllarca devam ediyor. MNG hat acıyor, olmadı deyip 15 gunde kapatıyor. Anilizden cok hissiyata dayanıyor. Elindeki kontratları kaybedip taşeron haline geliyor. Bu da bize ticaret, satış-pazarlama ekibinin önemini gösteriyor. Şirket var, marka var, uçak var, potansiyel var, birleştirecek nitelikli iş gucu yok. "Yok abisi, olmaz abisi" ile olmayacağını MNG amca da farkedecek er ya da geç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000